Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak to nagrać? wiesz - ustaw kamerę przed kompem i nagrywaj, albo - na komórkę może?

 

Moze byc na poczatek.Film jak film, na poczatku zawsze sa wersje kinowe a DVDrip wyjdzie pewnie po jakims czasie. :-P

Tak serio to szkoda by bylo jakby ktos mial okazje nagrac ten film a nie wie jak.

Skorek a jak juz nagrasz to masz mozliwosc zripowania tego i wrzucenia na kompa?Bo to ze bedziesz to mial na kasecie raczej nie ucieszy gawiedzi

Link to post
Share on other sites

Kamere mam to wam nagram wrzucic na kompa tez moge tylko ktos na priv bedzie musial mi pomoc jak to wrzucic na video.google czy co :wink:

Tylko jakość bedzie marna ...

A ktos wyzej pisal ze jest dekoder z dyskiem twardym a no jest tylko kosztuje 500zl a ja wole wydac na asg a nie na telewizje :wink:

Pozdro

Skorek

 

Przypominam, że polskie literki obowiązują.

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Nie ma czym, te fragmenty filmu były pokazane w Uwadze na TVNie jakiś czas po akcji w Um Kasr czyli parę lat temu razem z wypowiedziami dwóch uczestników akcji, a ten bezpośrednio z akcji jest tak samo nowy jak film "sensacyjnego odbicia Jerzego Kosa" pokazany jakiś czas temu na jednej ze stron polskich gazet.

Link to post
Share on other sites

Witam

Program nagram bo już rozgryzłem kamerę. Tylko nie wiem jakim programem zrzucić na komputer, tak aby nie stracić jakości. Na Windows Movie Maker strasznie się traci jakość na oprogramowaniu od kamery też ...

Jeżeli znacie jakieś programy to napiszcie na PM proszę ;-)

Pozdrawiam

Skorek

Link to post
Share on other sites

ło matko- nie nagrywaj kamerą telewizora przeciez - tak sie w latach 80 robiło, jak nie miało kabla łączecego dwa magnetofony

mamy słuchać wszystkiego co sie w twoim domu dzieje? :)

jak nie masz karty TV w kompie do zrzucania obrazu to zapomnij o nagrywaniu...

filmy sie montuje i przerabia najlepiej programem Adobe Premiere :)

Link to post
Share on other sites

Witam

Program będzie jutro na dysku, i jutro powinien być w sieci.

Tylko miałem 5min zamieć śnieżna kiedy był wątek o GROMIE na Haiti i nie ma 2 minut filmu :(

 

@ RAI wilku, telewizja N nie jest cyfrowa tylko ma 3 cyfrowe programy MGM, Discovery HD i N Sport, tak więc jak oglądałem sobie powtórnie nagrany program to jakość jest taka sama :wink:

Link to post
Share on other sites
@ RAI wilku, telewizja N nie jest cyfrowa tylko ma 3 cyfrowe programy MGM, Discovery HD i N Sport, tak więc jak oglądałem sobie powtórnie nagrany program to jakość jest taka sama :wink:

 

Chyba jak najbardziej jest cyfrowa - chyba, że podmienili ci tuner na analgowy :D

co najwyżej może mieć tylko te wymienione przez ciebie kanały w HD...cyfrowy i HD to nie to samo :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...