Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bateria 10,8 V do sr4, czy to dobry pomysł ?


Recommended Posts

Witam, ostanio kupiłem sobie do swojej emki (sr4 SRC) baterie 10,8 V 1800 mah na ogniwach KAN i mam pytanie, czy moja m4 to przeżyje ?? Wymieniałem w niej zębatki na CA, łożyska na ślizgowe CA i prowadnice sprężyny na stalową łożyskowaną ale silnik jest stockowy. sr4 jest żadko tuningowana a więc odpowiedzi od osób posiadających m4 TM albo CA będą mile widziane

Link to post
Share on other sites

apropos to jaką sprężyne do niego włożyć 100 ? 110 ?? chodzi o to że nie chcę za szybko na nowo wymieniać bebechów w gb

ja włozylem mad onion ma120 i zyje a szybko strzlenośc jest w miare dobra i to na 9,6v, a wczesniej mialem AS 330 czyli to jest jak mniej wiecej 130% CA to tak mi zamiastł tymi kulka na lewo i prawo szybkostrzelność wręcz mniej zaskoczyla to wyobrazam soebi co by bylo na 10,8 uuuu

Link to post
Share on other sites

o kurde to już teraz na bateri 8,4 v real capy 30 kulkowe wystarczają mi na 2 sekundy seri. Ale cały czas zostaje pytanie czy nic mi się nie rozwali na baterii 10,8 ??

jedynie co ci sie moze rozwalić w krótkim czasie o ile sie rozwali - zużyje to silniczek jednak 10,8 to sporo nie powiem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bateria jest raczej GP a nie G&P :) Chociaż kto to wie? Mam puszkę PEQ2 od G&P z wtopioną baterią, na ASG Shopie piszą, ze batka jest GP :P W kazdym razie jest niezła - NiMh 9,6V 3300mAh. Jednak nieco mniej wydajna od NiCd o podobnych parametrach.

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...