Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD AEG czy da rade ?


Recommended Posts

Mam pytanko troszke nie typowe i typowo analityczne moze przejdzie do fazy projektu a mianowicie chcialem zrobic konwencje SWD AEG :D wiem ze zaszalalem ale powiem tak ze kasiora nie gra roli (5000zl moge dac :D ) nie chodzi mi o konwencie ak ale bardziej interesuje mnie kowencja z springa SWD niestesy niemam tak owego swd wienc z oglendzin nie moge stwierdzic czy w srodku zmieszci sie w jakis spodub gearbox od ak :( plz help

 

 

 

 

---------------------------------

sry za skladnie i orty tak juz mam :(

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jeżeli lubisz się bawić to kup jakiegoś kałacha np. SLR [CA] i rozpoczynaj zabawę kolbę, okładziny, można zrobić na zamówienie lub dopasować od oryginału. Resztę też można wykonać np. u ślusarza. Mając 5000 można nieźle szaleć, ,kupisz sobie oryginalny celownik PSO1. Jeżeli masz trochę drygu to wykonasz bardzo fajną repliczkę. Tanie to wszystko nie jest, ale jak już mówiłeś kasiora nie gra roli, jeżeli coś zostanie to kupisz porządną preckę, zrobisz jakiś tuning i bedziesz zamiatał. Rozmawiałem z kimś kto wykonał na bazie SLR replikę karabiu Zastava M91. Świetnie mu to wyszło więc do roboty...

Link to post
Share on other sites

Człowieku po co mu gadasz o SLRze, skoro on się pyta o przeróbkę SWD?

 

Puhaty - nie wydaje mi się by gb miał się zmieścić do SWD Atoza. Wnętrze zostało przewidziane dla mechanizmu sprężynowego :(

Radzę Ci poczekać - w planach jest trzecia generacja SWD, tym razem elektrycznego. Poszukaj w tematach o tej replice.

Link to post
Share on other sites

W dalekiej przyszłości też mam takie plany, ale to jak już będę sławny i bogaty :P

 

Ja myślałem bardziej o czymś takim:

 

-ak47 TM 1015zł (no chyba że cyma??, ale jak tyle kasy wydajesz to tutaj bym nie oszczędzał)

-Konwersja SVD Dragunov Conversion KitGuarder 1255zł

-Przednia, metalowa częsci korpusu do AK-47 Classic Army 220zł

-Metalowy korpus do AK47 Classic Army 309zł

SUMA= 2799zł

5000-2799= 2201zł na tuning

 

a tutaj linki do tych rzeczy

http://asgshop.pl/produkt.php?id=709

http://asgshop.pl/produkt.php?id=920

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1032

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1075

 

Na allegro możesz złapać okazję, albo samemu pokombinować i zmniejszyć koszt o wiele wiele kassy, ale pewno chłopaki z asgshopu dadzą ci jakąś zniżkę, zwłaszcza jak jeszcze u nich sobie tuning walniesz.

 

A co do springa ATOZa to miałęm go kiedyś w rękach i wydaje mi sie że jego korpus jest mniejszy, węższy niż w elektryku, ale elektryk przerobiony wygląda zarąbiście.

Edited by Coen88
Link to post
Share on other sites
Ja myślałem bardziej o czymś takim:

 

-ak47 TM 1015zł (no chyba że cyma??, ale jak tyle kasy wydajesz to tutaj bym nie oszczędzał)

-Konwersja SVD Dragunov Conversion KitGuarder 1255zł

-Przednia, metalowa częsci korpusu do AK-47 Classic Army 220zł

-Metalowy korpus do AK47 Classic Army 309zł

SUMA= 2799zł

5000-2799= 2201zł na tuning

1153542232907fj4.th.jpg

 

stworzysz potwora (bez obrazy dla Potfora), a nie SWD

:wink: Na cholerę kupować ten Conversion kit i jakiegokolwiek kałacha, jak Dragquinow JG jest równie brzydki, a cztery razy tańszy?
Link to post
Share on other sites
Tu koles zrobił z SLR'a Zastave M91 jest bardzo podobna do SWD.

 

Wogóle jest nie podobny.... :wink: konwersja guardera tez jest niepodobna....

Jak gość chce SWD to nie mówcie o przerobkach AK czy SLR'a. Bo chyba byłoby taniej kupić to coś z JG (które też nie jest podobne do SWD)

Czysto teoretycznie i analitycznie najlepiej Puchaty gdybyś miał Atoza, rozebrał i sam popróbował ...no i jeszcze kolekcje gearboxów...może sie zmieści jakiś?

 

Przeszukaj Red Alliance...tam cos kiedyś o tym było....tak mi się wydaje...gdzieś to widziałem :roll:

Link to post
Share on other sites

Dragunow piekna sprawa! <mój nick> lecz nie jest to to samo co ak47! I nie da się z ak zrobic dragunowa! Bedzie Dragunow elektryk za xxxxx zł! Bedzie strzelał tylko ogniem pojedynczym!

A jesli chcecie ak w wersji swd to na krakmanie jest obrzydliwie brzydko straszna replika! Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

No cóż możesz zrobić jeszcze inaczej... zleć wykonanie takowego projektu komuś kto robi od podstaw customy. W Broni i Amunicji (taka gazeta dla tych co nie wiedzą) był pokazany barecik za 10000zł z gb o mocy 700fpsów cały praktycznie ze stali a nie szajsmetalu. Więc wszytko jest możliwe o ile ma się kasę i nie chcę się tego samemu robić :P.

Link to post
Share on other sites

Panowie.

 

to co karkmani proponuja to jest poprostu AK47S z plastikowymi "drewnami" ala KBW SWD. 100% repliki SWD robi tylko Azot i G&P :) , a co do tego elektryka to to chyba nie jest najlepszy pomysl ja bym na twoim miejscu kupil Azot-a bo przynajmniej w porowaniu z G&P jest sczelny i nie "zamarza", to prawda ze SWD jest samo powtazalny ale przy sprezynie bedzie troche ciszej no i mniej kulek zmarnujesz :)

Link to post
Share on other sites

Panowie.

 

to co karkmani proponuja to jest poprostu AK47S z plastikowymi "drewnami" ala KBW SWD. 100% repliki SWD robi tylko Azot i G&P :) , a co do tego elektryka to to chyba nie jest najlepszy pomysl ja bym na twoim miejscu kupil Azot-a bo przynajmniej w porowaniu z G&P jest sczelny i nie "zamarza", to prawda ze SWD jest samo powtazalny ale przy sprezynie bedzie troche ciszej no i mniej kulek zmarnujesz :)

 

 

 

Niby racja plair, sprężyna może i jest bardziej oszczędna i cichsza, ale strzelałeś kiedyś dragunovem ATOZa przez całą strzelankę?

Bo ja strzelałem i to było na prawdę super przeżycie, ale:

- Dragunov ma najbardziej niewygodną rączke przeładowania na swiecie. Jest to po prostu ten wichajster przy oknie wyrzutu łusek jaki masz w swoim ak47. Jest malutki i strasznie nieporęcznie się to robi.

- "Rączka" przeładowania jest dość daleko położona więc strasznie niewygodnie się ją obsługuje w pozycji leżącej, miałem problemy z sięganiem do niej, a nie jestem mały (180cm).

-Jak jeszcze do tego dodasz pieruńsko mocną sprężynę, która wyciśnie ponad 500fps na kulkach 0,36 to masz po strzelance przez tydzień wielki siniec na ramieniu i do tego bolą cię palce, bo zamek przeładowania złapiesz najwyżej dwoma, a po stu naciagnięciach puchną jak dwie parówki.

 

Tak czy siak jest to najpiękniejsza i dostarczajaca największej (dla mnie) zabawy replika jaką znam. A jej jedyne minusy wypisałem wyżej. Jakby zrobić z niej elektryka to nie miałaby już dla mnie żadnych minusów, ale jakbym miał takie fundusze to bym sie nie wachał.

Link to post
Share on other sites

..Dragunov ma najbardziej niewygodną rączke przeładowania na swiecie. Jest to po prostu ten wichajster przy oknie wyrzutu łusek jaki masz w swoim ak47...

 

hehe, nie tlumacz mi co to jest raczka przeladowania , bo ja to doskonale wiem :) , a tak wogule to chyba nie o tym mielismy pisac , takze sie troszeczke z celem minoles :) , ale twoje uwagi sa slusze :)

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
QUOTE

no i jeszcze kolekcje gearboxów...może sie zmieści jakiś?

 

 

 

Hmm, może GB z MP7?

 

zleć wykonanie takowego projektu komuś kto robi od podstaw customy. W Broni i Amunicji (taka gazeta dla tych co nie wiedzą) był pokazany barecik za 10000zł z gb o mocy 700fpsów cały praktycznie ze stali a nie szajsmetalu.

 

 

tylko umknęło ci to, że to jest konwersja, a nie budowa od podstaw, tak samo jak GB złożony z ogólnie dostępnych części, który miał lipną sprężynę i po niedługim czasie nie dawała już tych 700fps.

taaaa i pociągnie tak długą lufę

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...