Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A smutni panowie już u Ciebie byli? To zanim przyjdą, przygotuj sobie szczoteczką do zębów, zmianę bielizny i mydło na sznurku (żeby się nie schylać, jak upadnie), i przeczytaj stosowny fragment ustawy:

 

Art. 4. 1. Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć:

1) broń palną, w tym broń bojową, myśliwską, sportową, gazową, alarmową i sygnałową,

2) broń pneumatyczną,

3) miotacze gazu obezwładniającego,

4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:

a) broń białą w postaci:

- ostrzy ukrytych w przedmiotach nie mających wyglądu broni,

- kastetów i nunczaków,

- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,

- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy,

b) broń cięciwową w postaci kusz,

c) przedmioty przeznaczone do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej.

2. Ilekroć w ustawie jest mowa o amunicji, należy przez to rozumieć amunicję do broni palnej.

3. W rozumieniu ustawy amunicją są naboje scalone i naboje ślepe przeznaczone do strzelania z broni palnej.

Z http://kola.lowiecki.pl/gdansk/cietrzew/prawo/prawo_3.html

 

Jest coś o energii powyżej 17 dżuli?

Zdejmij aukcje zanim zdejmą Ciebie.

Link to post
Share on other sites

A tak właśnie przechodziłem i wtrące swoe 3 grosze.

 

Mój znajomy równierz postanowił wystawić kuszę (samoróbkę co prawda ale... ) na allegro i fianł tego był taki że allegro skasowało tą aukcję ale i tak miał z tego powodu kupę problemów, włączając w to wizytę niezbyt symatycznych panów. Dla swojego dobra skasuj tą aukcję.

No chyba że masz za mało problemów.

Link to post
Share on other sites
...chcesz, żeby na WMASG pojawiło się podforum "Broń cięciwowa"?
Okruch, wyjaśnij mi, czy ostatnio ktoś skasował dział: "Militaria szeroko pojęte i surwiwal", czy po prostu do głowy Ci nie wpadło, że można to tam umieścić?
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...