Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Super Swat X9 [UHC]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam

 

Osobiście posiadam super swat x9 i nie narzekam. Dobre osiągi do 40m leci celnie.

Teraz jak zamontowałem lufe prec. to 50 m kulka leci równiusieńko. Jak strzelam sie z kumplami co mają elektryki i gaziaki dosc mocne ( ok. 350 fps. ) to jednak moja snajperka dominuje.

Uważam ze jest warto sie w nią zaopatrzyć :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ejj... trzymajcie się tematu!!

Co to X9 miałem okazje z tego strzelać... Raz na działce a drugi raz (u innej osoby) na strzelance... i powiem tak.. w rzeczywistości to ma 400fps...;|

zasięg ma ok 45m... co do wytrzymałości to hmm... no nie wiem... bo jeden się zepsuł a drugi nie.. xD więdz tu się nie wypowiem.. (ale co tu chcieć po 400zł za snajpe?) Szkoda że nie ma możliwości tuningu... to jest welki minus... noo ale jak ktoś lubi to może... :D ja biegałem z M6 400fps przez 6 miechów i mi szlo ładnie :D

 

Żeby kupić snajperke dobrą to się zaczyna tak od 800zł i to jest VSR 10 z TM ale też trzeba wsadzić w tuning bo z 300fps nic nie zrobisz...

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

miałem to w rękach 5 miesięcy temu śmigało jak ta lala na 0,25 obecnie zasięg się zepsuł moc także

 

Ta badziewna replika miała właśnie to do siebie, że po wyjęciu z kartonu strzelało, może nie dobrze, ale uszło w tłoku. Ale po jakimś czasie to była żenada. Kilka dni temu wyjąłem ją z szafy i przerobiłem dość nietypowo. Teraz zabawa jest przednia.

Link to post
Share on other sites
  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...