Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16-ki [JG]


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owszem GB nie mam niemal żadnych zastrzeżeń nie licząc kostki i przerywacza jest jak na chinola całkiem dobry. Jedyne co słyszałem to że z czasem "może" pękać szkielet.

 

Jak wspomniałem wyżej największą wadą mojej emki była lufa, gumka i komora HU ale wszystkie problemy spokojnie można samemu rozwiązać.

Link to post
Share on other sites

GB też mi pękł i poza tym nie mam semi, a poza tym na tłoku i zębatkach zero zużycia. Sprężyna też jest lepsza niż w P&J bo porównywałem. Mimo, że tamta jest twardsza to sprężanie jest słabsze, a powoduje tylko większe zużycie energii.

Co do szkieletu to w 3gen. ten problem chyba nie jest już tak częsty.

Link to post
Share on other sites

Wałkowane miljard razy.... To jest to samo co każda inna eMka z JG... rózni się tylko lufą i wyglądem...

Wygląda na to, że jest to 3gen.

Pytałem o to już Krakmanów, jaka różnica między tym a III gen.:

różnica jest taka że właśnie taka że została zastosowana jedno częściowa

lufa zewnętrzna no i jg zastosowało lufę wew o średnicy 6,04mm do

systemowskich luf bym jej nie porównywał bo co prawda na zewnętrznych

końcach po sprawdzeniu wymiaru ma 6,04mm ale nie wiemy jak trzyma ten

wymiar wewnątrz na całej długości

Link to post
Share on other sites

Kupiłem M16, dostałem paczkę i zonk, nie ma instrukcji... Powiedział by mi ktoś, albo zeskanował strony w instrukcji dotyczące upchnięcia batki w kolbie, bo na żadne sposoby mi się to nie udaje... Jeżeli nie skan, to proszę choć o jakiś rady jak to zrobić. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, że post pod postem, ale nie umiem jeszcze edytowac wcześniejszej wypowiedzi.

 

Sprawę rozwiązałem dzięki filmiku instruktażowemu: http://pl.youtube.com/watch?v=w7c4Mj_xRiM

 

Broń z G&G, ale mają ten sam system upychania bateri, dla innych z takim problem. Nie ma co się bac upchnąć trochę, bo musi to gdzieś tam zaskoczyć w środku.

 

Dzięki za pomoc Hubertosq i Chrzanu za dobre chęci :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Mam pytanie, może głupie ale mawiają, że kto pyta nie błądzi, a mianowicie czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy repliką M16A4, M16A3, M16A2 i M16A1. Jeżeli tak to czym różnią się te karabiny (może jakieś drobne części? Jestem zielony w temacie ASG i chciałbym zapytać kogoś kto ma w tej dziedzinie większe doświadczenie niż ja)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...