Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ew. poszwędać sie po poligonach

Szczerze życzę powodzenia :mrgreen: Napewno coś znajdziesz..........kupę zardzewiałego złomu i może trochę łusek, mówię to jako obeznany w temacie (na poligonie spędziłem chyba więcej czasu niż w szkole ;)). Co do części, to:

- polowanie na allegro

- zapytać Panów ze sklepu Works11, może daliby radę pozałatwiać jakieś części

- spróbować poszukać "swoich" kanałów ;)

Jeśli to nie wypali to chyba tylko zrobienie samemu, ew. pogadać z jakimś dobrym rusznikarzem (chociaż będzie to baaardzo drogie). Bo w Łuczniku nie sprzedadzą, a innej fabryki nie ma w Polsce chyba (nie jestem pewien, poza tym Łucznik chyba też już "padł" niestety).

 

EDIT: poprawione błędy.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

ZM Łucznik padły za to są teraz FB Łucznik Radom.Nowa spółka należąca do Bumaru produkuje pm98,p99,kbk wz.96 etc.;)

 

jakbyś robil TT to mógłbyś coś znaleźć:)

Jaki zakład by nie istniał, to i tak nie sprzedadzą ci tak istotnej części broni, jak korpus ;)

 

EDIT: a co do złomowiska, to o ja pier...ole, toż to kur.... zbrodnia ;( Aż żal patrzeć, co za idiota takie coś odstawia??:|

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Sory za OT, ale aukcja jest jakaś podejżana, ponieważ mi się wydaje iż ta TT'ka jest sprawna w 100% a widać, że kolesiowi zalezy na czasie :D (moge się mylić, ale jak wiadomo każdy ma do tego prawo)

 

Tak swoją dorgą, lepiej zapomnieć o kupowaniu cześci, które, jak wiadomo fabryka nie sprzeda i spekulowanie na temat korpusu itp. to jest głupota, ponieważ wszyscy widzą, że żadna fabrykla nie sprzeda tak ważnej części!!!

Więc pozostaje czarny rynek :F Może akurat trafi się na Glauberyta, daje 10% :P

Link to post
Share on other sites

Ale o jakiej aukcji mówisz?? Bo Johny89 podał link do strony o estońskim złomowisku TT, a innych linków poza aukcją do kolby nie widzę.

Co do kupowania korpusu u Łucznika, to przecież to napisałem.

Co do ostatniej wypowiedzi to lepiej nie gadaj takich rzeczy o czarnym rynku bo Mod lub Admin muszą się zdenerwować i Ci zrobić kuku ;) A glauberyt na czarnym rynku podejrzewam nie byłby żadnym problemem ;)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

 

pod tym ukrył link do aukcji :P jak dla mnie TTtka wydaje się być sprawna stąd też jej cena. Bo przecież zdekowany kałach kosztuje na allegro koło 500 nawet taniej jak sie uda a TT 800 ?? :| a poza tym ciekawi mnie ->TO<- czy TT może być takie tanie? Tantal zresztą też. Przecież to ceny porządniejszych springów :P

 

aha są takie tanie bo były używane do testów itp. i nie ma na nie gwarancji :)

Edited by stilian
Link to post
Share on other sites

brs99.jpg

 

BRS-99 - wersja samopowtarzalna PM-98. Posiada lufę o długości 250 mm . Pistolet jest przeznaczony dla służb cywilnych, takich jak konwojenci czy agenci ochrony.

 

Co prawda nie o to mi chodziło, ale zawsze coś. Szukałem glauberyta z takimi niebieskimi częściami, bo takie są chyba używane na strzelnicach o ile mnie pamięć nie myli.

 

Wystarczą znajomości w kręgach ochroniarskich i już można skombinować części.

:mrgreen:

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

 

Co prawda nie o to mi chodziło, ale zawsze coś. Szukałem glauberyta z takimi niebieskimi częściami, bo takie są chyba używane na strzelnicach o ile mnie pamięć nie myli.

 

 

 

To chyba jednak cię myli, broń z niebieskimi częściami jest przystosowana do amunicji systemu FX.

Link to post
Share on other sites

ktoś rzucił pomysł z szukaniem jakiś starych pordzewiałych części

to nie jest głupi pomysł

nawet jak będziecie mieli taki szmelc to można pokombinować z odlewem, zrobić po prostu z tego formę

(mówię o body)

trochę pomajstrować z pilnikiem i jest

liczy się przecież to co jest na zewnątrz a jeżeli wewnątrz będą jakieś nierówne wytopienia to co

zakładasz na zamek glocka 19

a MP7 powinno mieć jakiś główny szkielet na którym trzyma się zewnętrzne body

trochę zachodu by z tym było, ale wykonalne.

trzeba tylko znaleźć kogoś kto zrobi odlew i tu jest problem

słyszałem że tą metodą jakiś karabinek z wykopów na asg próbowali zrobić i prawie im wyszło xD

ale jak ktoś miałby lepsze zaplecze to czemu nie =D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...