Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Słuchajcie, a teraz następna kwestia.

 

Wczoraj kolega zapytał się mnie jak to jest z tym naszym prawem, czy można nosić nóż na wierzchu na mieście czy też nie?

 

Niedawno kupił sobie spodnie wojskowe i chce do pasa doczepić sobie nóż z pochwą - czyli będzie na wierzchu, będzie dobrze widoczny. Boi się, że jak wyjdzie na miasto to zgarnie go policja.

 

Szczerze mówiąc nie wiedziałem za bardzo co mu na to odpowiedzieć.

 

Jak to jest z tym naszym prawem chłopaki?

Link to post
Share on other sites
Niedawno kupił sobie spodnie wojskowe i chce do pasa doczepić sobie nóż z pochwą - czyli będzie na wierzchu, będzie dobrze widoczny. Boi się, że jak wyjdzie na miasto to zgarnie go policja.

Jak bedzie tak paradowal po miescie to predzej z czubkow sie beda nim interesowac a dzieci pokazywac palcami ;) (bez urazy).

 

Normalnie mozna miec przy sobie nawet maczete - nie ma problemu. Bylem rewidowany kilka razy (no moze troche wiecej) i nigdy nie skomentowano, ze mam przy sobie noz - poza jednym faktem - ja nie utrudniam chlopakom roboty, nie komentuje zatrzymania do sprawdzenia itp Ja wiem jaka oni maja prace i poki wychodzi sie do nich frontem to sa w porzadku (no chyba, ze ktos ma ochote zgrywac chojraka albo powie "a nosze te noz bo to dla obrony").

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...