Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granaty 40 HE Madbull i Classic Army


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko się da, tylko jak sam nie wiesz jak się za to zabrać to nie próbuj...

Na Twoim miejscu popatrzyłbym na budowę zwykłego LAW'a i wewnętrzny mechanizm spustowy bym zaadaptował do działania wraz z granatem.

(z tego co wiem to na pewno 1 osoba w Polsce już coś takiego robiła)

Tylko do tego trzeba chęci, pomysłu i samozaparcia jeżeli prosisz o gotowy projekt to niestety ale nie będzie tak łatwo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Czy ktoś ma dojście do sklepu, gdzie sprzedaja oringi do madbulla m203 HP w ilosciach niehurtowych? Moj sklep wprowadzil sprzzedaz powyzej 500 czy 100 sztuk. Bede wdzieczny za namiary. W zwyklych hydraulicznych nie ma.

 

Dla potomnych wymiary:

 

6.5 x 1.5

7 x 1.5

11 x 1.5

34 x 1

Edited by Katana
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wydaje mi się, że to najlepsze miejsce na tego typu pytanie. Przeczytałem wszystkie posty na WM związane granatami i bardzo mnie coś zaciekawiło.

 

Chcę kupić granatnik GP-30 PJ do mojego AK. Czy jesteście pewni, że ten VOG do niego nie pasuje? Trochę to dziwne bo w rzeczywistości własnie takie było jego przeznaczenie. Jeśli faktycznie nie pasuje to polecilibyście mi ten MB HP ? MB 200BB o którym tyle się mówi nie interesuje mnie bo jest zwyczajnie za długi.

Edited by qrs
Link to post
Share on other sites

Dobra, już sobie odpowiedziałem na pytanie o granaty VOG na podstawie postów z RusMil. VOG25 pasuje tylko do granatnika GP25. Jednak jeden z użytkowników RusMil miał włożoną do wnętrza granatnika obręcz dopasowaną do spodu granatu tak, że ten ani drgnie. Fajnie

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...