Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie, która z replik g36 (g36c/k) jest najlepsza, mam na myśli głównie jakość wykonania (metalowe elementy, good ABS 8) ). Używałem do nie dawna G36 z allegro (chyba DE) jednak podczas brutalnej próby zamienienia tej "broni" na snajperkę uległa nie odwracalnej usterce :-F

A że mam sentyment do tej broni (znowu mnie na nią kusi) chciałem się zapytać.

HK G36C Umarex- naprawdę jest taki fatalny (osiągi) i czy dało by coś (duże coś) wymienienie sprężyny (aby zasięg wzrósł min do CG'nowskich springów) :mrgreen:

 

:uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o g36k2 z taniemilitaria.pl ?? fajnie wygląda i ma długie body ( nie wiem jak sie to nazywa chyba bipod albo cuś :D:D:D:D ) więc można walnęc długą lufe :D:D:D pytanko czy to wytrzyma tunning jak z tym g36c z umarexu ??

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Boję się... Z replik Umarex'a da się w ogóle strzelać ? :poddanie: Lepsze są już szotgany po 10 PLN'ów za sztukę z Allegro. :wink:

 

PS. Miałem to G36 Umarex'a w rękach i myślałem, że zaraz się rozsypie, a trzeszczało jak ruska chata, stąd moja opinia :-P .

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam K2 od Umarexa za 89PLN z allegro, dobrze się tuninguje, w zasadzie nie ma co się u niego zepsuć, dałem podkładki pod tłok, nasmarowałem i już zaczął chodzić lepiej, lufa jest z aluminium 11cm, jednak wymiana jej na dłuższą to tylko kwestia jej zakupu, nie przewiduje żadnych problemów z jej wymianą, a miejsca na nią jest sporo ze względu na to odczepiane przednie body z podnóżkiem, więc lufa śmiało będzie mierzyć ze 40cm:). Moim zdaniem spluwa jest solidna i ładnie się prezentuje, jest to moja pierwsza replika więc może to dlatego... trzeszczeć fakt trzeszczy, ale jest w nim tylko parę takich miejsc i raczej łatwo jest to zniwelować. Jestem żółtodziób więc nie znam się na wielu rzeczach z ASG związanych, ale fakt, że zdołałem go rozkręcić i już polepszyć pokazuje, że chyba nie jest taki, zły a przynajmniej do czasu kiedy się go nie stuninguje:)

Jestem zadowolony z niego, poza tym dodają do zestawu różne śmieci:P No może oprócz latarki, która nawet zdaje egzamin:)

Przed tuningiem broń była trochę za słaba, po 15m kulka drastycznie spadała (0.25)... jednak skupienie miała dobre, po tym wstępnym tuningu (smarowanie, uszczelnienie tłoka i podkładki po sprężynę) wydaje się, że strzela mocniej, jednak do tego czasu skończyły się kulki i nie mogę porządnie go przetestować:) Chyba pogorszyło się za to skupienie strzałów/celność, jednak myślę, że wymiana lufy na dłuższą zniweluje to.

Nie mam za to zielonego pojęcia jak zrobić hop up^^...

Ogólnie polecam go, chyba żadnej fajniejszej sprężyny do 100zł nie widziałem dlatego też się na niego zdecydowałem:)

Metalowe elementy? Hmmmm... rączka do ładowania jest z metalu, śrubki i chyba to co niezbędne:P Poza tym to sam ABS niestety nie powiem ci nic o jego jakości, nie mam z czym go porównywać, choć prezentuje się dość fajnie, aczkolwiek plastikowo:P

Edited by Pajlot
Link to post
Share on other sites

Ogólnie polecam go, chyba żadnej fajniejszej sprężyny do 100zł nie widziałem dlatego też się na niego zdecydowałem:)

 

Szotgany DE są od niego fajniejsze x 10, ale nie każdemu się wygląd ich podoba. Ja bym się nawet nie zastanawiał co lepsze, to chyba oczywiste...

 

Repliką Umarex'a mówię NIE !

Link to post
Share on other sites

Muszę się zgodzić z wypowiedzią powyżej, niestety mossberga 590 z krakmana znalazłem za późno:( Po zakupie właśnie tego G36, nawet trochę żałowałem, bo recki zbiera faktycznie dobre i nie wątpię w jego jakość, nawet stać mnie na niego:P I planowałem kupić, ale ostatnio wpadło mi do skarpety trochę grosza i apetyt urósł :P

Sprecyzuję to zdanie więc: żadnej fajniejszej sprężynowej repliki szturmiaka nie widziałem, a nie każdemu odpowiada shotgun, chociaż ja wolałbym się chyba na niego wymienić.

Edited by Pajlot
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...