Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Flashpoint


Recommended Posts

Albo kupić w serii "Kolekcja Klasyki" za 25zł - Operation Flashpoint: Platynowa Edycja

 

Czyli jak ktoś ma ochotę pozmagać się witrualnie w podobno najlepsza grę w tematyce wystarczy tylko 25zł.

 

Qrde gre czaje jedynie troszeczkę... kiedy wyszła miałem za słaby sprzet ..mimo to przeszedłem z 1-2 misje.

 

Chyba patrząc na cene... oraz po przeczytaniu powyższego warto spróbowac. Mimo to pożycze od kumpla full wersje z CDa i oblookam czy dam rade się wkrecić. Bo to co szokowało graficznie mój komp dawno temu teraz może nie do końca zadowalać. Odpalę gierke w 1024-780 z Antyalias 8x i Filtrowaniem x16 i powinno być miodzio :mrgreen:

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli pozyczysz wersje z CDa to nic sobie nie zobaczysz. Odkad wyszedl dodatek Resistance (zawarty w wersji Platynowej) addony i mody wychodza tylko na to. Wiec wersja z CDa to wciaz marna grafa sprzed 5 lat.

Co wiecej, wersja z CDa ma problemy z dodatkiem Resistance, wiec i tak ludziska musza korzystac z innej wersji nawet jesli z CDa maja klucz.

Link to post
Share on other sites
Jesli załączysz do tego WGL5/FFUR 2006/albo chociazby WPS /ECP to sie przestraszysz spadku fps

 

Cieszy mnie ta wiadomość. Powiem.. nawet bardzo. :mrgreen:

Ale chyba bez AA i FA przy maxymalnych ustawieniach dam radę pograć na sprzęcie:

Athlon 2.0XP+

MSI KtV 400

GF 6600 GT - Gigabayt (5001000mhz)

512 ram - 400mhz

SB live 5.1

 

:?: 8)

 

Cieszy mnie to dlatego ze Standardowy OPF to grafika rzeczywiście mająca swój wiek. A giera jest miami. Grałbym pewnie w takiej grafice jaka jest standardowa :wink: a że może być o niebo lepsza tylko chwalić.

Jesli pozyczysz wersje z CDa to nic sobie nie zobaczysz.

O dzięks ... teraz już wiem że jednak wydanie 25zł będzie najlepszym rozwiązaniem. Tanizna... a jeżeli to co tu ludziska piszą powyżej jest prawdą już chyba wiem w co będe się zagrywał miesiącami :twisted:

 

THX za porady! Reszte kwestie ściągnięcia Addonów i innych wyczytam powyżej.

 

Pozdrawiam !

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Jesli uwazasz ze masz mocny sprzet, na poczatek polecam FFUR2006. Ja w niego nie gram bo jest malo stabilny, ale za jedna prosta instalacja masz calosc zupgrade'owana po granice mozliwosci OFP.

Wole inne mody, ale ich pelne wykorzystanie wymaga nieco wysilku przy instalacji i moze zniechecic na poczatku. Do FFURa mozna dorzucic wyspy wydane przez team FFURa (podmieniajace standardowe).

 

FFUR2006

http://operationflashpoint.filefront.com/f...FFUR_2006;58223

 

Wyspy FFUR

http://operationflashpoint.filefront.com/f...land_Pack;58259

Link to post
Share on other sites

Offtime, siema :P

Zgedi, CFOG ostatnio gra 95% czasu na WGLu (chpoc ostatni tydzien pod znakiem SWAT4 :) ), kolo 150MB, wiec calkiem niewiele. Ale oczywiscie nie naciskam, po prostu CFOG obecnie jest o wiele bardziej otwarty niz jakis czas temu, a oferuje naprawde niezla rozrywke, jesli ktos lubi 'realistyczne granie'.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Odświerzam temat.

Mam problem, może ktoś mi tu pomoże: otóż nie wiem, jak zrobic briefing i overview do misji w OFP. Gotowiec z ofp.bmj.pl nie działa poprawnie (wszystko mam w notatkach, nawet debriefing). Mógłby mi ktoś pomóc? Będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...