Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Flashpoint


Recommended Posts

Nie wiem czy to normalne ale na początku moda (FDF) moi przeciwnicy przez kilka misji są identyfikowani jako frendly a ja muszę do nich strzelać a potem piszę że zabiłem multum swoich. Rozumiem że nie mogę do nich strzelać póki oni nie zaczną ale nawet jak wybiją całą mą drużynę to i tak śa frendly.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm bo na początku to nie wolno Ci oddać strzału jako pierwszy - trzeba czytać co oni tam gadają.

Nie strzelaj dopóki nie zostaniesz ostrzelany pierwszy. Nie wiem czy zauważyłeś ale służysz tam w misji pokojowej i rozjemczej, a nie jako killing maszin :P

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
Pytanko!

 

 

Jak przejsc ta czesc misji w kampani w ktorej zaczynami sami w lesie i mamy przedrzec sie do punktu zbiorki

 

Ide sobie ide :-) i dojsc nie moge. Zawsze podaje mi informacje radio ze punkt jest zmieniony, ide do drugiego a tam zawsze sa sowieci.  

Gdzie jest myk co trzeba zrobic??

 

Ja robiłem tak: Najpierw biegłem lasem, do drogi, która prowadziła do miasta" figari", potem wzdłuż drogi do miasteczka. Tam zarypałem samochód i pojechałem kawałek drogą. Na końcu wysiadłem i pobiegłem do drugiego Evac pointu. Potem łapią mnie sovieci i karzą siedzieć w jakimś namiocie, a na końcu przybiega banda kolesi z ruchu oporu i zabija wszystkich Rosjan. Kilka następnych misji wykonuje się potem razem z partyzantami.

Link to post
Share on other sites

A jak wam już nic nie pomoże to shit + - i "endmission" :D . Jak pierwszy raz kampanie przechodziłem to użyłem kilka razy. Ciekawe jest to że w grze nie można tego robić bez końca. Po użyciu kodu na końcu misji dostajesz upomnienie od swego dowódcy a kiedyś limit upomnień się wyczerpie i kampania się skończy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ja gralem w OFP ponad 3 lata i według mnie najlepszą Polską stroną jest www.ofp.bmj.pl

Tysiące addonów, misji, modów, kampani. Forum, klany, rozgrywki.

Ja byłem w hmmm chyba 4 klanach i dobrze mi szło. Nieraz miałem stopień: Snajper (lubie snajperki :D )

Klany w których byłem:

41DR-41 Dywizja rakietowa (obecnie nazwa jest zmieniona ale niepamietam na jaką)

1DSZR-1 Dywizja szybkiego reagowania

cAc- nie pamietam pełnej

SA- Sniper Army chyba nie pamiętam, juz i tak nie istnieje

 

OFP polecam każdemu !! Jeżeli macie jakieś pytania to walcie, wkońcu gralem 3 lata napewno w czymś pomoge.

 

EDIT

 

GG#5109636

mail: mrx.11@wp.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Coś długo nikogo nie ma, ale co tam:

Ja gralem w OFP ponad 3 lata i według mnie najlepszą Polską stroną jest www.ofp.bmj.pl

Tysiące addonów, misji, modów, kampani. Forum, klany, rozgrywki.

Grm w OFP coś właśnie koło tego i na inne strony potrzeby zaglądać nie miałem - Zgadzam się z ghostem.

Hmmm a znacie jakiś mod/addon poprawiający odrzut broni krótkiej, ew. dodajacy animację odrzutu zamka? Taki rewolwer S&W z patcha do Ressistance ma odrzut jak należy, za to pozostałe pistolety są pod tym względem fatalne.

Co do pistoletu z ruchomym zamkiem - jest Colt 1911-plik "M1911"

:arrow: Colt

Niestety ten Colt to jakiś model z trzema gwiazdkami - celownik ustawiony na 150m, a ze 120 ruska stojącego załatwiłem... Ale jeśli ktoś się nie czepia, to OK.

Możesz też sprawdzić Glocka 18 także z TaiwanWorkshop (nie widziałem)

:arrow: Glock18

 

Fajnie zapowiadającym się jest mod wietnamski - niestety nieskończony i bez misji (możecie sobie zrobić sami - jeśli umiecie...) - polecałbym ściągnąć do niego M113 i Vulcana w wersji NAM - wymiatają, szczególnie M113, w którym część żołnierzy jedzie sobie siedząc na dachu lub w otwartym luku :D .

Mod ma dodatkową zaletę: modyfikacje AI dla amerykanów: jeżeli idą kolumną ostatni patrzy do tyłu, dodatkowo przyklękają i osłaniają się nawzajem (w oryginale tego nie było) :P .

Niestety pojazdy w modzie na razie cieniutkie... Ale huey i m113 ściąga się z dodatków i jest git.

 

Zajmowałem się głównie edycją misji do SP, o MP nie wiem praktycznie nic. Na rzeczonej stronie jest dużo przydatnych manuali - jeżeli kogoś to interesuje to polecam (ewentualnie możecie słać pytania, jeżeli początkujący jesteście w edycji - nie wiem wszystkiego, ale postaram się pomóc :D, chociarz lepiej na OFP pytajcie... ).

 

Navy - od kiedy to profesjonaliści bawią się grami dla dzieci :wink: ?

Temat działu brżmi gry FPP. :D(złośliwie parafrazując - ale nie obrażaj się).

A tak na serio: gościowi chodziło o to że zamek pistoletu jest nieruchomy (chciał takiego z blowback :wink: ). Odrzut też jest zbyt słaby (beretta w grze podrzuca niczym gaziak z metalowym zamkiem :!: ), a to niszczy klimat.

Link to post
Share on other sites

A propo przejscia tej misji. Patrzac na mapke ide lasem na W zwijam po drodze rpg z lasu udaje sie na wzgorze porosniete kilkoma drzewami, na poludnie ciagnie sie gaszcz krzakow w strone kolejnego lasu, udaje sie w zdluż nich, po drodze likwiduje BMP. Nastepnie las wzdluz wschodniego brzegu, po jakis 200m kieruje sie na SE likwidujac kolejne BMP i kilka plutonow ruskich. No i wreszcie pod gorke do miejsca spotkania z ruskimi a potem partyzantami.

:D

Link to post
Share on other sites

Wracajac do tych misji to mam pytanko. Jest misja w ktorej trzeba wykrasc dokumenty z bazy Gubby czy jak on tam sie nazywa. Do tej pory omijalem ta misje tzn shift + , ale ostatnio sie wkurzylem i postanowilem ja za wszelka cene zrobic. Wziolem M24 i LAW (LAV nie wiem ktoro poprawnie) Uderzylem wprost na brame zdialem ochrone potem wierzyczki w poblizu nastepnie T72 (2 strzaly z LAW) a nastepnie BMP potem zwijam RPG uderzam na baze likwiduje pilotow i pozostala oslone bazy nastemnie. Potem wsiadlem do MI24 i zlikwidowalem czekajaca nad morzem Szilke i chyba jeszcze jedem T72 przelatujac nad domem Guby nagle okazalo sie ze zabralem dokumenty wiec nawet nie musialem wysiadac (LOOOL). Powrot helikopterem nad miejsce zakonczenia misji.

Wyszlo spontanicznie az sie dziwie ze mi sie udalo.

A teraz pytanko jak przejsc ta misje nie wywolujac alarmu w bazie? Da sie w ogole?

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

ehh to widze ze lubisz motac...ja pamietam ze przeszedlem bez zabijania zadnego czlowieka.po prostu doszedlem do drogi zawinelem sobie skode i pomknalem do celu.Ale to jak gralem kampanie 3 raz bo za pierwszym sie calkiem motalem wiec sie polozylem,przyspieszenie czasu ustawilem na 4 i sie czolgalem z tego lasu do punktu pojmania :P ...nie smiejscie sie po prostu pierwszy kontakt z ta gra to jedna wielka dezorientacja.Teraz uwazam sie za weterana :P

Link to post
Share on other sites

Największa porażka OFP to robienie z neigo deathmatcha tudziesz zwykłego shootera. Aż szkoda gadać. A multi ma zdecydowanie wielki sens, ale tylko gdy team jest zgrany, jest dowodca i dziala sie według planu. Wtedy OFP nie ma sobie rownych. Obecnie w multi 90% gier to cos w rodzaju CSa - porażka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Największa porażka OFP to robienie z neigo deathmatcha tudziesz zwykłego shootera...

 

może kiedyś tak było

 

... A multi ma zdecydowanie wielki sens, ale tylko gdy team jest zgrany, jest dowodca i dziala sie według planu. Wtedy OFP nie ma sobie rownych...  

 

OFP nie ma sobie równych :) to prawda, i to się tyczy także gry single player

 

... Obecnie w multi 90% gier to cos w rodzaju CSa - porażka.

 

Tu się nie zgodzę :roll: trochę przesadzony procęt. Ja bym raczej powiedział 40%

 

A jak chcesz powąchać virtualnego prochu i pograć coś sensownego to wpadnij na jakiś otwarty trening którego kolwiek z klanów.

 

Dla zainteresowanych zapraszam na stronę: http://www.8bz.ofpe.info

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

The FlashFx Units Replacement 3.0

 

The FlashFx Units Replacement 3.0 is a total conversion mod wich replaces all BIS units in the 4 sides (west,east,resistance,civil) by the best addons and effects ever done by the comunity , this total conversion mod is based on the era 1985 to make more realistic and authentic BIS campaigns and missions , new "multiplayer config" is available in the FFUR Full pack 3.0 and you've also the choice between several configs to choose the more adapted one to your CPU.

 

http://operationflashpoint.filefront.com/f...ment_Pack;38491

 

POLECAM!!!! Jak dla mnie flashpoint 2 - totalna konwersja ! nowe animacje, modele, tekstury, dzwieki, bron itp. W koncu ta gra wyglada realistycznie - za chwileczke wrzuce pare filmików!

Link to post
Share on other sites

Z tych wiekszych preferuje WGLa :P ...a to nie wyglada za specjalnie...jednostki ktore juz widzialem plus efekty z innych modow tylko ladnie poskladane...moze sie kiedys pokusze zeby to pobrac a puki co sciagam jakies filmy o wojnie na kaukazie :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie popierajmy piractwa Panowie!!!

 

taa a ciekawe kto z tutaj zebranych ma orginalnego windowsa...ja sie z piractwem nie kryje bo po prostu taniej :P ...ale ok trzymajmy to w ciszy i niech jak to w Polsce, bedzie na zasadzie "wszyscy wiedza ale nikt o tym nie mowi" :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...