Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CA]


Recommended Posts

W tym roku mamy spory wysyp M14-tek.

Po chińczykach "średniej klasy" pora na CA:

-M14 Match(dłuższa)

-M14 Scout(krótsza)

Zdjęcia("IWA & OutdoorClassics 2007" autor: Bąbel):

skan1di4.th.jpg1004796ug7.th.jpg

100_4746.th.jpg100_4748.th.jpg

100_4748.th.jpg100_4749.th.jpg

 

Info z airsoft-news.eu

- M14 will be available in two versions: SCOUT version with rail and ordinary, "long" version. It is very interesting that their HopUp units are not copies of Tokyo Marui. Instead they used M249 HopUp unit, which is covered by (partially) rotating bolt. Bolt release button is functioning- spring is extremely strong and it was necessary to use considerable force to release the bolt (with very satisfyingly sounding clack).

Komora HU od M249 :uśmiech:

GB śmiga na 7mm łożyskach kulkowych:

http://www.classicarmy.com/productlist.jsp...;gun_brand=M14#

Edited by Biper
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak za drogo było, to AGM albo Cyberguna sobie kup, bo CA też pewnie "za drogie" będzie...

A co do szyn, to te dla TM i G&G (naraz) powinny pasować.

 

 

nie bedzie za drogo napewno, CA kosztuje nieco ponad 1000 i jest pozadna firma, a jak kupie CA to zostanie jeszcze na jaks szyne i lunete

 

P.S.

 

i z czym sa kompatybilne sa magi ??

 

i czy ten gb bedzie pasowal

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1855 ??

Edited by norb
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dziś z samego rana wstałem radosny jak małe dziecko w urodziny, ponieważ miałem jechać do Krakmana aby nabyć 4000 kulek 0,25 firmy P&J ale nie tylko bo prócz tego nie mogłem się doczekać chwycenia w swe ręce M14 CA (niestety tylko pooglądać). I postanowiłem się podzielić tymi informacjami razem z fanami tej "machiny zagłady". Jak dotarłam na miejsce i dostałem pudełko z tym "cudem na kółkach" gdy je otworzyłem (myślałem, że tam padnę na zawał) moim oczom ukazał się niesamowicie piękny, czarny wytwór firmy Classic Army. Pierwsze co zrobiłem to złapałem za magazynek i zaprawdę powiadam wam, że jest on zrobiony z litego metalu. Potem złapałem z samą spluwę (i tu zdziwienie) pierwsza próba podniesienia go spełzła na niczym (pomyślałem sobie że trzyma się mocno w styropianie) spróbowałem poraz drugi z większą mocą (tym razem mi się udało) wyjąłem tą M14'stke i pierwsze co poczułem to to że jest okrutnie ciężka ale pochwali przestałem to odczuwać). Precyzja wykonania była niesamowita, żadnego luzu, żadnej szczeliny, wygodne „chropowate” łoże. Postanowiłem włożyć magazynek co za pierwszym razem jest nie łatwe (trzeba go włożyć pod dużym kontem) ale za którymś razem idzie to bez problemu. "Dziura" w kolbie jest dość mała i naprawdę ciężko będzie włożyć jakąś „większą” baterie. Niestety nie miałem okazji z niego strzelać a szkoda :( ale po tym co zobaczyłem postanowiłem zdobyć tą spluwę :)

Link to post
Share on other sites

Zasięg? Pewnie taki jak w każdym CA o podobnej długości lufy.

 

Czy nadaje się dla snajpera? Tak, po odpowiednim tunningu napewno.

 

Jakie są awarie? Skąd można to wiedzieć jak jeszcze żaden właściciel się tu nie wypowiadał. Pozatym pytasz się jakby ta replika była na rynku od lat, a jest dopiero kilka miesięcy. Poszukaj na zagranicznych forach może tam znajdzie się wiecej uzytkowników tej repliki.

Link to post
Share on other sites

witam

dzisiaj emeczka wpadla na stale w moje rece. mimo ze wszyscy zachwycaja sie doskonaloscia wykonania to: laczenie plastiku na lozu nie wyglada zbyt pieknie no i plastikowy uchwyt do pasa nosnego na kolbie...

teraz najbardziej denerwujaca sprawa. moze to byc wyna pojedynczego egzemplarzu ale to nie zmienia faktu ze mechanizm spustowy odstaje od loza. po oddzieleniu lufy z zamkiem od loza ten mechanizm po dlugiej walce udalo mi sie spasowac ale przy nastempnym zlozeniu slabo mi to idzie. (wlasnie sobie robie przerwe :P )

jak narazie tylko tyle.

jesli ktos bede zamawial ten karabin to koniecznie zwroccie uwage na ten mechanizm spustowy!!!

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś widział M14 CA i może napisać jak prezentuje się to cudo na tle G&G i TM.

Chodzi mi przede wszystkim o wygląd zewnętrzny i jakość wykonania (szukam egzemplarza na ścianę). Druga sprawa która mnie nurtuje, czy ktoś coś wie na temat wersji M14 CA real wood, tzn kiedy i za ile będzie do kupienia w kraju. Dzięki za wszelkie info.

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam karabin od 2 tygodni i uważam że niema co sie podniecać - wyglada super ale na zdięciu w reku jest już gorzej:)

caly trzeszczy i lufa się buja , body jest wykonane napewno nie z pancernego absu jak w TM ale z plastiku ( tu ciekawostka pekł mi przy kolbie i to nie na laczeniu od samego noszenia po pokoju, no chyba ze dostaelm taki ze sklepu:(

pozatym farba z przyrządów celwniczych zeszła dnia drugiego i to niemusialem drabać wcale pzanokciek :) ot tak poprostu przetarłem paluszkiem:)

Moim zdaniem m14 TM jast o wiele solidniej wykonany i stockow ma podobne osiagi

za CA przemawia latwosc tuningu i dlatego go wybralem ale dobrze radze dotknijcie go zanim kupicie;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...