Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 - tuning wizualny


Recommended Posts

http://img229.imageshack.us/my.php?image=20080718162by8.jpg

 

To moja gietka jeszcze nie skonczona wymaga kilku poprawek.

 

Kolbe mocujesz w ten sposób ze wykręcasz mała śrubkę imbusem przy pinie od kolby. Kable muszą iść nad GB. Podłączasz wtyk tamaya do wtyczki przy bezpieczniku i prowadzisz kable na całej długości aż nie wyjdą z tyłu wkładasz GB i tyle.

Edited by fiolek
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

To i ja sie pochwale. Moje bardzo mocno zmodyfikowane G36C z TM :) Granatnik od CA a rączka HKV z ostrego. W następnej kolejności zmiana wszystkich śrub na piny, zmiana oznaczeń trybu ognia na wersje BW i praktycznie tuning wizualny będzie zakończony. Aha, no i przyda się jakoś usunąć napisy od TM.

pict00041024.th.jpg

Edited by _Arczi_
Link to post
Share on other sites

Rączke kupiłem na www.eGun.de. Chodzą tam w cenie 340-350 Euro. Moja jest używana i nawet troszkę po niej to widać, ale jest klimat dzięki temu :) Musiałem trochę podszlifować replikę żeby rączkę przymocować, ale ogólnie nie jest to wielki kłopot.

 

Napisy planuje jakoś zaszpachlować a potem pomalować na czarny mat. Z body TM jest ten plus, że są oznaczenia z ostrego z wyjątkiem właśnie kilku napisów.

Edited by _Arczi_
Link to post
Share on other sites

Ja bym się nie mścił nad tymi oznaczeniami TM - praktycznie ich nie widać i trzeba bardzo chcieć, żeby je zobaczyć.

Chyba na WGC widziałem korpusy do G36 ( różnych ) bez oznaczeń TM.

Szpachla może się wykruszać...

 

@snake4:

Wizualnie poza obsadą/gniazdem magazynka w SL9D, to TM... ni ma! ;-)

Mnie osobiście magi od eMki w giecie nie podobają się - wyjątek stanowią krótkie pudełkowe.

Poza tym bardzo ładny ten Twój potworek. :wink:

 

@Arczi:

O której rączce mowicie z Dragunowem..?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

No ta Gietka z prawej to jest profanacja w czystej postaci. Nie dość że mag z eMki to jeszcze ta kolba... Takie pytanie z czystej ciekawości, która to K? Bo obie to C.

 

@Dragunow

Precyzyjniej to H&K Tragegriff mit 3-fach Optik (ZF, 3 fache Vergrößerung) inkl. HKV (Hauptkampfvisier - Rotpunkt). :P

Edited by _Arczi_
Link to post
Share on other sites

No ta Gietka z prawej to jest profanacja w czystej postaci. Nie dość że mag z eMki to jeszcze ta kolba... Takie pytanie z czystej ciekawości, która to K? Bo obie to C.

 

 

czyż to nie jeste temat o tuningu "wizulanym" ??

to że w lewej front grip jest krótki,

nie oznacza to że jest to wersja C, lufa jest długości odpowiedniej aby zaliczyć ją do wersji K.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...