Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 - tuning wizualny


Recommended Posts

Oto moje maleństwo w prawie skończonej wersji. Brakuje tylko Przejściówki do magazynków ;) i samego maga który będzie króóóóóóciutki. Prawie się chowający w body. Dlaczego mag z eM'ki a nie krótki mag dedykowany do G36? Głupia sprawa..po prostu mi sie nie podoba! I pewnie ktos powie "to już nie jest G36"albo "to kłóci się z filozofią G36" ale nie o to mi chodziło. G36 w tym przypadku był raczej podstawą do przeróbek.

Wymieniono:foregripa,kolbę,górną rączkę z lunetą,zamiast lufy zewnętrzenj tłumik wchodzący w foregripa,precka.

Najpierw rzut ogólny:

resizewizard3fc5.th.jpg

Rzut izometryczny ;) :

resizewizard4nw0.th.jpg

Zbliżenie na foregripa, pudełeczko na zasilanie lasera i sam laserek zabudowany w foregripie(to srebrne cuś w środku). Zrezygnowałem z zabudowywania tego zasilania gdzieś w body (choć i tak się bezproblemowo tam mieści) w celu ułatwienia wymiany baterii. Laserek jest zielony lecz nie ten co sie ostatnio pojawił na Machinegunie. Jest to moja przeróbka z laserowego wskaźnika.Wizyta w sklepie elektronicznym, trochę lutowania i bingo. dobre i tanie.

resizewizard2ih2.th.jpg

Zdjątko przedstawia laserek w działaniu.Laser posiada włącznik chwilowy i stały znaczy można dać krótki impuls jak i włączyć na stałe.

resizewizard1qm0.th.jpg

 

Pod względem fps'ów całość jest jeszcze stockowa (cirka 330).Jak już mam wydać kasę na tuning (w założeniu do 470-500fps z blokadą full auto.taka dziwna snajpa) to wolę go zrobić w gnacie który mi się podoba a nie na chybcika i potem płakać że gnat brzydki ;) .Do tego lowcapy.

 

I jak? czekam na jakieś opinie i sugestie. ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozesz powiedziec ile cie wyniosl laserek? :P

Co do broni calkiem ladnie wyszedl, szczegolnie ze tlumiczek troche zabudowany w fore gripie...

Osobiscie bym zmienil kolimke i dodal raczke na risa... Wiecej nie trzeba bo choinka wyjdzie :)

Daj znac cos o laserq :P

Link to post
Share on other sites

Możesz napisać tu albo na prv skąd wziąłeś tą atrape tłumika i jak to zainstalowałeś?

Jest bezpośrednio przykręcony do zespołu luf czy gdzieś uciąłeś lufe zew, czy jak?

Wizualnie prezentuje sie bojowo :)

Zastanów się, czy kolimator będzie Ci potrzebny, jak robisz mu 500fps to pomyśl o optyce.

Nie rezygnuj z ognia ciągłego- będziesz miał fajny karabin wyborowy. Auto czasem sie przyda, np jak kolega za chiny nie będzie chciał wyjść zza krzaka :)

Ja własnie czekam na mojego G36. Robię mi upa do 460fps.

Zastanawiam się, czy lepsza będzie taka atrapa tłumika, czy jednak prawdziwy tłumik...

Lepiej wizualnie wygląda Twoja wersja.

Edited by vandermann
Link to post
Share on other sites

Tłumik jest w całości kupny. Nic nie było ucinane. Po prostu wykreciłem lufę zewnętrzną i wkręciłem tłumik. To ten sam gwint jest.

A co do full auto to wolę szybciej sciągać spust niż zarżnąć GB. przy 500fps'ach to już nie przelewki.

Edited by Shafa
Link to post
Share on other sites

Z tego co sie domyślam, to to nie jest tłumik w sensie tłumienia, tylko imitacja tłumika ze zwykłą lufą wewnętrzną w środku.

 

I jak dla mnie....brzydaaal :P

 

Ja mam MG36, czyli g36, pełna kolba, magazynek bębnowy, dwójnóg i niedługo właśnie taka szyna jaką masz na górze + chwyt przedni.

 

Fotki zamieszczę za parę dni.

Link to post
Share on other sites

No wiesz. Każdy swoje chwali. Nad magiem bębnowym się zastanawiałem ale po przymiarce za bardzo zawadzał. I na co mi 2500 kulek w pseudosnajpie?

A co do tłumika to masz rację co zresztą widać na jednym zdjęciu od frontu. ;)

Link to post
Share on other sites

Mnie sie to co zrobiłeś bardzo podoba. Sam planowałem sobie takie coś zrobić, właśnie w bardzo zbliżonej konfiguracji. Tylko, że koli bym dał zamknięty, no i bez lasera (ciekawie to wymyśliłeś). A dlatego tego nie robie bo cała kase władowałem w tuning zewnętrzny, a dłuższą lufe ukryłem w tłumiku tak jak Ty. Tak lekko licząc to ten tuning już Cie kosztował powyżej 1k.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie- piaskowy wygląda całkiem całkeim, ale z urzytecznością może być średnio...

Jeśli woodland to ja osobiście (studiowałem przez 5 lat na asp więc roche o anatomii patrzenia i właściwościach kolorów mam pojęcie) osłabiłbym różnice walorowe w kolorach- mówiąc zrozumiale- dążyłbym do uzyskania "spranych, poszarzałych kolorów".

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie o cos innego. Mam g36c i chce trochę pobawić się z wyglądem zewnętrznym. Mam już chwyt transportowy z lunetką od g36, ale teraz mam inną koncepcje. Dokladniej chodzi o taki montaż kolimatora ( bez tlumika )

d3ff4a1e66b2c852.jpg

 

Co o tym sądzicie ? Jak to zrobić ? Są jakieś przejściówki czy trzeba samemu kombinować ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...