Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5 A5 CYMA


Recommended Posts

A możesz mi doradzić co kupić??? Bo mam taki problem że mam częściowy niedowład prawej ręki. Ciężko mi się naciąga pistolet. Zanim ja naciągnę pistolet raz to ktoś inny pistolet naciągnie ze 3 razy. Nie zarabiam bo mam 15 lat a po za tym z moim problemem to ciężko znaleźć sobie jakąś dorywczą pracę. Jedyne rozwiązanie to albo tani elektryk albo tania gazówka. Co mi teraz doradzisz???

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Jeżeli lewą rękę masz sprawną, to najlepsza będzie replika z rączką przeładowania po lewej stronie i kolbą, która ułatwi trzymanie z twoimi problemami 8) Możesz szukać mp5 tm (spręż.) na allegro. Dostaniesz to w granicach 150zł. Innym rozwiązaniem są jakieś shotguny (http://www.taiwangun.com/?str=category&catId=4). Typ jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

 

PS. Dobrego elektryka dostaniesz już od 345zł

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites

Co do tej repliki gazowej beretty to wstawię cytat z tej aukcji

NAJWAŻNIEJSZE! Repliki zasilane co2 ze względu na dużą siłe wystrzału, nie są wręcz tolerowane w środowisku airsoftowym! "...replika o prędkości początkowej 350fps to maxymalna i wystarczająca siła przebicia w budynku...:)"
Ciekawe jak ten koleś to sobie wyobraża? Skąd on wziął taka opinię? To jakaś miejska legenda :)

 

Ja proponuję Ci kupić tego shotaSam biegałem z nim przez 3 miesiące i muszę przyznać, że na początek to bardzo dobry wybór.

 

Jeśli interesuje Cię dobra broń do walki w budynku i ma to być AEG to na początek proponuję tą MP5tkę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja proponuję pompkę (=shotgun'a) DE. Jakby go dociążyć, to bez problemu da się go przeładowywać jedną ręką "poprzez podrzucenie i śćągnięcie" (patrz np "Terminator 2").

 

Mam kilka tanich replik elektrycznych i parę razy wziąłem je na strzelanki: jedynym sposobem, na granie z czyms takim, jest ciche podchodzenie na tyły wroga, na odległość 5-10 metrów i pakowanie serii w plecy.

Zdecydowanie lepiej sprawują się dobre sprężyny - prznajmniej masz te 25 (albo i więcej) metrów skutecznego zasięgu (zamiast 15 całkowitego w tanim elektryku).

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

Heh z tym przeładowaniem przez podrzucenie to zaszalałeś :P

Mam shotguna longa z DE dociążonego i próbowałem go przeładować w ten sposób ..... eeee ni hu...hu... ewentualnie zapierając kolbę na nodze to da się to jakoś przeładować jedną ręką, ale bądzmy szczerzy, takie coś to tylko dla szpanu podczas przerwy można robić :P

No ale jak by nie było to shotgun z DE jest bardzo dobry na początek, nadaje się dla oburęcznych itd i tp .... ale skoro mowa tu o gunie dla osoby z niedowładem to w grę raczej wchodzi jedynie coś automatycznego, z elektryków do 150zł to bardzo ciężko coś znaleźć, jedyne co słyszałem że nie rozpada się po tygodniu to repliki z BE, AUG lub XM8, lepszym moim zdaniem był by jakiś gaziak bez BB, dopuki nie masz kasy to się nada a później na boczną też niczego sobie.

Link to post
Share on other sites

Heh z tym przeładowaniem przez podrzucenie to zaszalałeś :P

Mam shotguna longa z DE dociążonego i próbowałem go przeładować w ten sposób ..... eeee ni hu...hu... ewentualnie zapierając kolbę na nodze to da się to jakoś przeładować jedną ręką, ale bądzmy szczerzy, takie coś to tylko dla szpanu podczas przerwy można robić :P

 

Nieprawda. Ja przeładowywałem poprzez podrzucenie :-P Tylko że bebechy sie sypły... Dobra broń ale tylko na 3 miesiące...

 

Pozdrawiam

Edited by gobbo
Link to post
Share on other sites

Jak to mówią, "jak się dba, tak się ma", mój shotgun ma już ok 10 miesięcy, ostatnio go rozbierałem (mały wypadek i body musiałem wymienić) i na "bebechach" ani śladu zużycia.

Ten gun potrafi całkiem długo pożyć, wystarczy tylko go dobrze przesmarować, uszczelnić, no i przede wszystkim DBAĆ ! - przeładowywanie przez podrzucenie albo strzelanie na rapidzie to ewidentne katowanie i przy takim urzytkowaniu może nie potrzymać nawet miesiąca.

Link to post
Share on other sites

Gaziki na bank będą wygodniejsze niż shotgun i lepsze niż tanie elektryki. Jakkolwiek cena gazu może być za wsyoka jak na kieszeń piętnastolatka, więc dobrze to przemyśl.

 

Jest jeszcze jedno wyjście. Pistolet elektryczny (AEP). Nie muszisz przeładowywać, nie ma problemu z gazem, w przyszłości będzie dobrze sie sprawował jako broń boczna. Z tanich dobry jest tylko Glock 18c Cymy.

 

Heh z tym przeładowaniem przez podrzucenie to zaszalałeś :P

Mam shotguna longa z DE dociążonego i próbowałem go przeładować w ten sposób ..... eeee ni hu...hu... (...)

Miałem w ręku standardowego (bez dociążeń) i jakoś przeładowałem w taki sposób. Moim zdaniem nawet, gdyby tak traktowany shotgun pociągnął te 3 miesiące, to i tak jest to lepszy wybór, niz tanie elektryki - może i XM8/AUG produkcji BE są i najlepsze z 'tanich', ale to i tak mało warta kupa plastiku (...).

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam Shotguna Tacticala DE z Taiwangun za 55 zł, lecz w tym miesiącu zamawiam hk33a2 BE.

Najlepsza w tacticalu jest regulowana kolba od m4 i 3 szyny. No i 290 fps. Reszta tak jak w zwykłych shotgunach. Najlepiej używać do niego kulek 0.2g np. pestki bo 0.12 po 40m wybija w górę. Nie używajcie w nim ścierwa czyli żółtych kulek za 3 zł bo będą się ciąć w środku.

Używałem go przez 4 miesiące i wkońcu strzeliła (z mojej głupoty i niezdarstwa) dolna lufa, a konkretnie gwint plastikowy który łączy ja z body.

Później poszła łapa naciągająca spręzyne i już go nie używam.

Na taiwan opłaca sie go kupić ze względy chociażby na dodatki czyli okulary - 15 zł i szybkoładowarke - 15 zł czyli sama giwera jest warta cos ponad 25 zł.

PolecAM gorąco !!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...