Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzisiaj jeszcze raz sie przyjzalem kolbie, zrobilem zdjecia. A wiec rurki rozbieralne nie sa i moim zdaniem waza za duzo aby to bylo samo tworzywo wiec najprawdopodobniej maja ten aluminiowy rdzen (osobiscie nie chcialbym nia dostac w leb, bo wydaje sie byc solidna). Na zdjeciu widac z jednej strony gwint w rurce, a z drugiej te czarne metalowe zakonczenie (aluminiowe). No i ten korpusik w ktorym osadzone sa rurki. Na zdjeciu wyraznie widac ze jest zrobiony z dwoch warstw, wewnetrznej i zewnetrznej. Zewnetrzna to napewno tworzywo, a ta wewnetrzna to nie potrafie okreslic, w dotyku wydaje sie byc chlodna jakby sie czegos metalowego dotykalo, albo ja sobie juz tak wmawiam i podswiadomie jestem do tego tak nastawiony.

 

http://img204.imageshack.us/my.php?image=obraz003li5.jpg

 

http://img63.imageshack.us/my.php?image=obraz005fx0.jpg

 

http://img297.imageshack.us/my.php?image=obraz006kv2.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ok gnat był na serwisie w asgshopie bo zrąbała mi się zębatka środkowa(albo to z mojej winy albo przez to, że łożysko wyskoczyło). Okazało się, że mało fps było przyczyną gumki hop-up(zostało wymieniona na systeme). Do tego wziąłem torque-upy helikalne systemy i słabszą sprężynę m110 guardera. Powiedzcie mi jakim cudem giwera osiąga 410fps(mierzona na chrono przez asgshop + przez ze mnie)?

 

Jaka jest sprężyna w stocku? Teoretycznie wynikałoby, że m110 ale wolę się upewnić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Moze ktos wrzucic zdjecie polaczenia komory HU z dysza podajaca kulki?? Jakos to u mnie wyglada na marnie spasowane. Widoczne to jest przez gniazdo na magazynek, ewentualnie z drugiej strony za zaslepka. Ostatnio cos mi zasieg strasznie spadl, myslalem ze moze przez gumke HU, wiec dzis wymienilem i jutro okaze sie czy to bylo przyczyna. Choc bardziej sie sklaniam do tego ze to przez ta nieszczelnosc miedzy komora HU a dysza podajaca kulki. No i przy okazji wspomne ze przy przebiegu okolo 50-60tys kulek nastapila druga awaria, mianowicie zjechala sie juz kompletnie zebatka na osi silnika, do tego stopnia ze jeden zab sie lekko zerwal i wygial w przerwe miedzy zebami. A caly zespol lufy nie jest jenak solidnie przymocowany do calej reszty. Trzyma sie na jednej srubce imbusowej, wiec wystarczy ze sie poluzuje (malo prawdopodobne ale jednak) i jesli niesiemy replike za raczke transportowa to zostanie nam w reku lufa z komora HU.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Prosiłbym o fotkę Trademarków ładną bez lampy, z lampą ogólnie kilka, będę chciał zrobić grawer kiedyś a teraz mam dostęp do plotera i chcę zrobić sobie naklejki do A&K mojego.

 

Pozdrawiam.

 

Podpinam się pod prośbę jeśli ktoś ma możliwość zrobienia takich fotek.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...