Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelby Maruzena na specshopie!


Recommended Posts

lol robi sie zabawny temat :)

coprawda tych gazowych nie widziałem jeszcze na oczy ale kuropatwa powiem ci że ze springiem remingtona 870'tki mniej będzie kłopotów : nie martwisz sie o szczelność układu - że Ci syczeć bedzie z zawora :D, wydajesz tylko na kulki - mniejsze koszty exploatacji , nie musisz za sobą zbierać shellsów , i masz bez kombinowania te 400fps co jest dobrym wynikiem, wydaje mi sie że z magazynkami chyba tez wydajniej bo 1 shels 12zł i tylko 1 strzał a w magu g&p masz za 50zł 22 strzały ...jak poszukasz to znajdziesz większe magi - więcej kulek mieszczą a są chyba tańsze od tych małych (ps: miałem okazje macać/strzelać z remingtona z asgshopa bo kumpel kupił i powiem że warto se sprawić takie cacko jeśli chcesz shotguna właśnie- bardzo przyzwoity kawał springa)

 

sweety_killer .......ja też nie czaje o co kaman :D jest nas 2

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

to musi być gaz bo mnie się o łuski rozchodzi i kilka kulek

Po jaką cholere zmieniać aega na sprężynke :P

ja już kupiłem m1100

Tylko zastanawiam się co prócz weżyka zrobić

szukalem w necie i wiem ile uciąć ale nic prócz tego i zakupu na redwolfie tuningu nei znalazłem

Link to post
Share on other sites

hmm narzekasz że Gp jest mało realistyczne....bo strzela jedną kulką? breneka? ;-)

z magazynkiem faktycznie masz racje szkoda że sheli nie zrobili ,ale i tak wole fullmetalową Gp z magazynkiem i 400fpsami i niż plastikowego maruzena co strzela na 10m.A co do łusek to dla mnie pomysł jest chu.... będziesz zbierał? ;-)na dodatek tanie nie są a łatwo zgubić i z tego co słyszałem to osiągi są tragiczne ,dla tego moim zdaniem lepiej kupić porządnego springa niż plastikowego gaziaka z którym będziesz się bawił w nieskończoność i tak będzie strzelał bliżej niż plujesz

Edited by sweety_killer
Link to post
Share on other sites

Igor, niektórzy bardziej cenią sobie realizm niż moc/rozwiązania praktyczne/kijwieco...

 

 

żle mnie oceniasz ;-) dawno już zrezygnowałem z klasycznego airsoftu ,ale moim zdaniem bez sensu jest kupowanie czegoś co sie do strzelania nie nadaje i na scianie też paskudnie wygląda ;-) dla tego w tym przedziale cenowym ja wybrałbym springa od G&P bo i postrzelać się można i na scianie prezentować się będzie o wiele lepiej od maruzena ;-) ale jak miał bym więcej gotówki to wziołbym 870'tke tanaki :wink: 360fps,łuski-shele,full metal i tu możemy mówić o realiżmie

Edited by sweety_killer
Link to post
Share on other sites

Oba można ładować CO2 po wymianie wężyka na paintballowy (krótki).

Niestety gun nielubi tego i stopniowo pogarsza się kultura pracy.

Co do M1100 to zacina sie jak strzelamy zbyt nerwowo.

Żeby to wyeliminować ,trzeba pozaokrąglać krawedzie mech. wewn.

Gun strzela z jednej lufy a kulki są trzymane w łusce przez dwie gumki podobne do hop-upowych.

 

Co do części to na redwolfie można dostać pełen asortyment częśći tuningowych w tym wzmocnione zawory i stalowe elem. mech. czy nawet metalowe body...

Jednak gun i tak nigdy niebędzie się nadawał do walki w otwartym a nawet zurbanizowanym terenie...

Za to ,to świetny Lansweapon (szczególnie M1100) ,idealny na 3-ci gun w arsenale...

... Jak każdy Maruzen :-F ...

Edited by chaota
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Moge napisać pare informacji po miesiecznym strzelaniu

m1100 zawiera nieregulowany hop up.

Ma zasieg troche mniejszy niż aeg przynajmniej moj model po skróceniu wężyka od gazu

miesci sie 10 kulek do łuski

Sama strzelba jest boska z tym że w terenie zielonym strasznie nieporęczna

 

PS

Jak ktoś chce kupic to zapraszam mam swoja do sprzedania poniewaz musze mieć emke :( wymogi w druzynie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

zasieg prawie jak w aegu na 8 kulkach... Na jednej zreszta podobny chociaz troche dalej

Wężyk dodał pare metrów z 5 może

 

Aha jak ktos chce kupić tą strzelbe zapraszam śmiało do mnie

gg 1292075

513042969

cd-rom@wp.pl

Sprzedaje bo chce sobie z wgc zabaweczke sprowadzić

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

No to Spec przecenił kolejną strzelbę no cóż... dolar tani jest, a Spec robi ładną konkurencję ASGshopowi w dziale szotganów. Chyb ty Kiwi pisałeś, że ASGshop zarzekał się o sprowadzeniu wszystkich cześci do Świni, Spec powoli zaczynać mieć coraz więcej i na pewno będzie tego więcej, bo wiem że będzie jeszcze stała kolba (190zł) i RIS (250 zł), a ino ceny konkurencyjne ;) PZDR

Link to post
Share on other sites

Po wakacjach zamierzam kupić sobie M870 maruzena w wersji drewnianej (jest po prostu przepiękna 8) ), na początku chciałem M1100, bardziej podchodzą mi samopowtarzalne, ale zdecydowałem się na M870 bo się nie zacina (podobno), jest tańsza i ma więcej możliwości tuningu. Moje pytanie brzmi: czy ktoś wie gdzie można kupić do tego metalową lufę 15 cali z metalowym magazynem produkcji VFC (widziałem na ich stronie). Nigdzie nie moge znaleźć, widziałem tylko metalowe body tejże firmy na wgc.

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...