Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

celownik holograficzny


Recommended Posts

Hurricane jest jedynie stylizowany na holograficzny. Tylko panowie z naszego ulubionego, niesolidnego sklepu MG, twierdzą, że oprócz kształtu, ma z nim cokolwiek więcej wspólnego. Do końca nie jestem też przekonany czy tost to kolimator otwarty- kumpel go ma, i szkła wyglądają na podwójne (sprytnie skamuflowane, w tej osłonie).

Jeśli chcesz hologram, lepiej przygotuj się na wydatek rzędu 1850zł (o ile nie masz możliwości kupowania na eBay).

Jak dla mnie Hurricane nie jest wart swojej ceny. Za tyle można dorwać oryginalny, rosyjski kolimator (taka krypto reklama).

Edited by Small_Hunter
Link to post
Share on other sites
Na specshopie jest "holo" za 400zl Chyba sie bardziej opłaca. W końcu to tez zwykły kolimator a po co przepłacać?

Przepłacamy zawsze wtedy gdy czujemy że ów produkt jest dobry, w moim mniemaniu przepłacamy wtedy gdy jeden sklep ma coś za 100zł a my kupujemy w innym za 120zł.

Ogólnie otaczanie siebie sprzętem wyższej klasy nie uznaję za przepłacanie tylko za inwestycję.

(o ile nie masz możliwości kupowania na eBay).
To chyba nie żaden luksus czy jakiś rodzaj wyróżnienia założyć konto na ebay, to jeszcze pytanie na którym? Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites
Ogólnie otaczanie siebie sprzętem wyższej klasy nie uznaję za przepłacanie tylko za inwestycję.
Z powodu? O "inwestycji" możemy mówić w dwóch przypadkach:

1. Jeśli spodziewamy się wzrostu ceny i zarobimy na sprzedaży - nie dotyczy cha żadnego elementu wyposażenia airsoftowego, wszystko tanieje.

2. Zakup może nam oszczędzić innych wydatków, co wg mnie ogranicza się do sprzętu ochronnego i oszczędności na leczeniu.

 

Holograf? Żadna inwestycja, spuszczanie kasy w błoto jak każdy inny zakup związany z hobby :lol:

Link to post
Share on other sites

Z inwestycją w tym przypadku, chodziło chyba o to, że nie wyrzucimi po miesiąku kolimatora (bo nie działa, bo nie ma regulacji połozenia plamki itp) na którym oszczędzilismy 100zł, i nie wydamy 400 następnych na normalny.

Holograf w asg faktycznie jest niezbędny, niczym wkłady kevlarowe w kamizelce (nie to żebym sam nie robił sobie w lecie z nich prywatnej sauny), ale przecież, jak ktoś kiedyś napisał, "asg to w 90% ślinienie się nad nową ładownica kumpla".

Co do eBay, oczywiście chodziło mi o amerykanskiego. Na polskim raczej eotecha nie znajdziesz :)

Link to post
Share on other sites

Foka, biorąc dosłownie moją wypowiedź, to masz rację :)

Inwestycja, miałem na myśli to że kupujesz coś dobrego i nie ładujesz później pieniędzy w naprawe tego, to miałem na myśli.

Co do ślinienia się to raczej nie, nie sądzę że kupuje sprzęt tylko po to by się pokazać, w 10% owszem tak :)

Ok koniec OT

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...