Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mam problem ponieważ chce kupić sprężynę M110 ale nie wiem jakiej firmy myślałem na początku o Mad Onion (cena jest zachęcająca) ale pokazało się kilka wątków na forum o sprężynach Mad Onion (i nie były tam napisane pozytywne rzeczy), później rzuciła mi się w oczy M110 Guarder albo 150% z firmy PDI (odpowiednik M110) i teraz już nie wiem której firmy kupić. Chodzi mi głównie żeby osiągnąć na tej sprężynie jakieś 380fps z góry dzięki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
Zestwa FTK Hurricane (wraz ze sprężyną tejże firmy), jeszcze za "starych dobrych czasów" montowany na asgshopie. M100 Hurricane daje 370-380 fps'ów, jednak układ jest nie do końca szczelny.

Bajki piszesz kolego, układ za tą cenę jest bardziej niż szczelny.

 

Montowałem to koledze w Ak 74U Ćma i było od 360 do 370 FPSów, jednak głowica tłoka potrafi z czasem zrobić sie nieszczelna, radzę głowice pacnąć guardera, na tej spręzynie nie ma prawa pęknąć.

Link to post
Share on other sites

Dopisuję się do tego że M100 Hurr to OKOŁO M110 innych. Dlatego około bo czasem może to być M107 a czasem M115 - Hurricane robi baaardzo niedokładne sprężyny (wszystkie firmy mają niedokładności ale nie aż takie)...

 

Znam też przypadki niedokładności sprężyn Guarder (np. ludzie mający po 500 FPS na M130 lub 550 na M140 (to drugie w prawdzie po teflon fixie)) ja sam mam na M150 około 580. Może to także błędy pomiaru, błedy amunicji lub jeszcze coś innego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...