Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś przeciwko kleszczom i komarom!


Recommended Posts

Ja od siebie polecam OFF Delicate (działa na kleszcze i komary) - jechałem na tym cały okres wiosenno-letni i bardzo sobie chwalę ten preparat. Pryskasz na siebie jak już jesteś w całym szpeju i masz spokój na kilka godzin (z reguły na strzelankach pryskałem się raz albo dwa razy). Jedyną wadą jest to, że ma zapach co dyskwalifikuje go jako płyn dla snajperów (chyba, że ten temat jest w tym dziale przypadkowo :wink: ).

Link to post
Share on other sites

Offy i inne tatałajstwo + szczelnie się ubrać... czyli "gilek" dla snajpera i Cię kleszcze nie rozróżnią ;]

 

 

P.S.

Wybaczcie, ale to mnie rozbawiło: Użytkownik i propozycja na zagadnienie:

 

"Coś przeciwko kleszczom i komarom! -Ostatni post: Kac"

 

No offence Kac :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Autan, tylko trzeba wziąć dobrą wersję (jest kilka rodzajów o różnej mocy). Alantan jest do stóp. ;) Podobno dobrym sposobem jest nacieranie się własnym moczem, od razu mówię, że nie próbowałem. ;) No i na komary oczywiście witaminka B.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, ale to mnie rozbawiło: Użytkownik i propozycja na zagadnienie:

"Coś przeciwko kleszczom i komarom! -Ostatni post: Kac"

No offence Kac :uśmiech:

Jakoś nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, albo masz kiepskie poczucie humoru.

No offence ;-)

Link to post
Share on other sites

Kac: Ja myślę że rak miał na myśli to że na komary jest dobry kac... ostatnio na strzelance byłem po imprezie... wytrzeźwieć zdążyłem ale kaca miałem jak cholera i komary omijały mnie szerokim łukiem...

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie slyszalem, zeby sie komus reakcja alergiczna udzielila, a stosuje ten patent wiele osob u nas. Nic nie swedzi, nic nie piecze i wystarcza na praktycznie caly dzien zabawy. Wystarczy po kropelce na odsloniete partie ciala i mamy spokoj. Rok temu zrobilismy test z przygodnie spotkanym kleszczem. Posmarowalismy koledze reke i polozylismy na niej w poblizu zyly wspomnianego kleszcza. Nigdy nie widzialem zeby cholerstwo tak szybko spieprzalo :P

Link to post
Share on other sites

matiz: no dobrze, ale co z kleszczami? To dziala tylko na komary i mozliwe, ze meszki ;)

 

A co do kleszczy to omijaja one jaskrawe kolory ;) Tzn. nie siadaja na czerwonym, pomaranczowym, etc ;) Ale to raczej cos czego na strzelance nie ubierzemy hehe :)

Link to post
Share on other sites

Posmarowalismy koledze reke i polozylismy na niej w poblizu zyly wspomnianego kleszcza. Nigdy nie widzialem zeby cholerstwo tak szybko spieprzalo :P

 

Tuziol, tutaj napisalem jak to dziala na kleszcze;] Ogolnie zadne robactwo tego nie znosi

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...