Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rozumiem, że teraz 24 godziny na dobę obserwujesz mnie swoim Wielkim Okiem? Na zdjęciach chocby tutaj http://www4.army.mil/armyimages/index.php większośc ma gogle w pokrowcu. A jak już ktoś ma założone, to okazuje się, że na innym zdjęciu znowu ktoś ma inny fason. Cieszę się za twojego pomocnego posta. Nie mam zamiaru się z tobą kłócic, ale widzę, że pisanie takich ''zaczepnych'' postów sprawia Ci przyjemnośc. Pozdrawiam.

Edited by jtp
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że teraz 24 godziny na dobę obserwujesz mnie swoim Wielkim Okiem?

A po co? Opcji "zobacz posty od ostatniej wizyty" nie ma?

Na zdjęciach chocby tutaj http://www4.army.mil/armyimages/index.php większośc ma gogle w pokrowcu.

Czy to jedyne dostępne w Sieci zdjęcia żołnierzy US Army?

A jak już ktoś ma założone, to okazuje się, że na innym zdjęciu znowu ktoś ma inny fason.

Jaki z tego wniosek?

Cieszę się za twojego pomocnego posta.

A ja - dla odmiany - jestem zmartwiony tym, że wpisanie w googla frazy "us army goggles" przerasta Twoje możliwości...

Nie mam zamiaru się z tobą kłócic, ale widzę, że pisanie takich ''zaczepnych'' postów sprawia Ci przyjemnośc.

Nie. Za to Tobie niewątpliwą frajdę sprawia, pomimo kilkakrotnego upominania, zadawanie pytań, na które odpowiedź znajdziesz wkilka sekund w google.

Na większości for Twoje posty znikałyby zanim ktoś zdążyłby je przeczytać, zaś Ty, za permanentne łamanie regulaminu, już dawno byś poleciał.

Podziwiam cierpliwość Adminów i Modów WMASG...

Link to post
Share on other sites

Twoje Google-Fu jest słabe...

 

3 sekundy i już wiesz, że ESS NVG Profile, ESS Land Ops, ESS Flight Deck i ESS Vehicle Ops są takimi goglami, ale szukać się najwyraźniej nie chce...

 

Udzielam Ci oficjalnego ostrzeżenia - zanim zadasz kolejne pytanie podobne do powyższego to poświęć 30 minut na poszukanie informacji...

Link to post
Share on other sites

Szukasz sprzętu akutalnie używanego w Armii USA to zobacz sobie tutaj:

 

PEO US Soldier

 

Reszta zależy od Ciebie i twojego sprytu jak zdobędziesz te bądź podobne rzeczy.

 

Dla ułatwienia podam, strona 112. Czas szukania 4min + czas na zassanie.

Edited by sisi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...