Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie butów brytyjskich Desert Patrol, takich:

http://www.allegro.pl/item195691056_wyprze...oze_warto_.html

Czy używa ktoś?? Jeśli tak to mam kilka pytań:

1. Ile je posiadasz i w jakim są stanie??

2. Jak z wygodą noszenia??

3. Jak często je nosisz??

Od razu zaznaczam że szukałem na forum ale znalazłem tylko opis jakiejś podróbki, a chodzi mi konkretnie o te z linku. Proszę o odpowiedzi a moderatorów o niezamykanie tematu. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Buty z linku są nowe :) Poza tym powiedz dlaczego ich nie porównywać?? Chyba asfalt jest taki sam nie. Więc wygodę chodzenia po mieście można porównać. Poza tym napisałem aby porównał również do desantów, a to już są buty wojskowe :)

Link to post
Share on other sites
Chyba asfalt jest taki sam nie

Właśnie... Magnumy to buty z założenia zaprojektowane do chodzenia po asfalcie, będą dużo bardziej komfortowe, wygodniejsze i (z regóły) mniej trwałe. Będą ponadto bardziej oddychające, a co za tym zazwyczaj w parze idzie- bardziej przepuszczające wodę.

Link to post
Share on other sites

Właśnie... Magnumy to buty z założenia zaprojektowane do chodzenia po asfalcie, będą dużo bardziej komfortowe, wygodniejsze i (z regóły) mniej trwałe. Będą ponadto bardziej oddychające, a co za tym zazwyczaj w parze idzie- bardziej przepuszczające wodę.

Co do wygody, to Desert Patrol są zaprojektowane na pustynię, a pustynie mogą być też kamieniste więc wygodę powinny być, jednak proszę o porównanie posiadaczy. Co do przepuszczalności wody to już doświadczyłem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...