Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Snajperka to minimum 2000 zł. Za 255zł to masz co najwyżej repliki z wyglądu przypominające snajperki o osiągach które nie dadzą Ci osiągów snajperskich. Nie będziesz miał przewagi nad AeG'ami, zwłaszcza upgradowanymi. A tego się wymaga od snajperki. Wiele razy było mówione na forum.

Link to post
Share on other sites

Snajperka to minimum 2000 zł. Za 255zł to masz co najwyżej repliki z wyglądu przypominające snajperki o osiągach które nie dadzą Ci osiągów snajperskich. Nie będziesz miał przewagi nad AeG'ami, zwłaszcza upgradowanymi. A tego się wymaga od snajperki. Wiele razy było mówione na forum.

 

Skoro więc było już o tym wiele pisane, to po co odgrzewasz temat i łapiesz kolegę za słówka? Większość z nas, jeśli nie wszyscy wie, jakie wymogi musi spełnić replika, żeby nazwać ją snajperką, więc nie ma sensu przerabiać tego N-ty raz. :)

Tak nawiasem mówiąc to rzeczywiście wygląda trochę dziwnie z tą krótką lufą.

Link to post
Share on other sites

Kolega jest nowy, więc warto ostrzec ;)

 

A ja bede bronil mlodego, bo na dobra sprawe : DLACZEGO NIKT NIE OPIEPRZY KRAKMANA? W koncu to u niego w sklepie ta replika wpakowana jest do kategorii "Karabiny snajperskie". No, kto odwazny?! Niech caly WMASG napisze mu majle w tej sprawie - w koncu jest dupa wolowa, bo oszukuje klientow nazywajac MB02 "karabinem snajperskim". Prosze wiec o sprostowanie, jesli nie mam racji, moi drodzy...

Link to post
Share on other sites

W koncu to u niego w sklepie ta replika wpakowana jest do kategorii "Karabiny snajperskie". Niech caly WMASG napisze mu majle w tej sprawie - w koncu jest dupa wolowa, bo oszukuje klientow nazywajac MB02 "karabinem snajperskim". Prosze wiec o sprostowanie, jesli nie mam racji, moi drodzy...

 

 

Nie "oszukuje", a "stosuje chłit marketingowy" ;). Poza tym nie liczysz chyba na to, że Krakman czy inne sklepy utworzą na swoich stronach osobną kategorię na tego typu repliki pod nazwą "Tanie repliki - sprężynowe" czy "Airsoft dla zielonych"

No, ale koniec tych off topów, jakiekolwiek nowe info o Wellu?

Link to post
Share on other sites

Panowie, nie rozumiem zarzutów. Może u nas jest moda na "stock mazowiecki" - 430 fps w AEGu, ale skoro replika jest zbudowana tak, by dawać przewagę zasięgu nad stockowym elektrykiem (pominiemy zboczone osiągi JG), to można ją choćby z przymrużeniem oka nazywać "karabinem wyborowym", nie?

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze tylko myślę, którą lufe precyzyjną do tego wrzucić, bo raczej myślałem o tłumiku albo 200 albo 245mm. A lufa do VSR najdłuższa ma 43cm (bodajże). W stocku mam 30cm, a z tłumikiem wyjdzie najdłuższa 545mm. Jest mały problem...

Edited by sniper_tarzan
Link to post
Share on other sites

Drogo u was z tymi tokarzami :P Mi za 5tke zrobił stalowy gwint do AK-74 pod tłumik ognia z prawdziwka, bo jest niestandardowy (24mm), dodatkowo finezyjnie, bo zazyczyłem sobie "szyjki" wchodzącą na lufe wew. tak zeby zmieściła sie w lufe zew :P Dodaje to sztywności i mniejszy rozrzut jest.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...