Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Warto :) Sam posiadam właśnie 550 mm DF i jestem zadowolony :)

 

Nie chcę być uszczypliwy, ale w arsenale swoim masz wpisany M14stkę KARTa, nie AGMa ;P

Trochę za mało wystrzeliłeś kompozytu aby oceniać lufę.2-3 strzelanki dopiero będzie mógł to wygłaszać. :)

Link to post
Share on other sites
Te lufy weszły niedawno

Tak, to się zgadza, niewiele jest o tym na forum, ale zaryzykowałem i kupiłem. Porównując lufę Systemy i Guardera można powiedzieć, że są na tym samym poziomie wykonania.

W sumie to każdy chwali swoje, nie ma jednoznacznej odpowiedzi którą Rafcio21 ma wybrać. Tak jak wyżej napisałem polecam Guardera, wiadomo nie dorówna ta lufa lufom KM i Prometheusa, ale ze względu na dobre skupienie, nie blokowanie się kulek* i cenę to bardzo dobre rozwiązanie.

 

*na dzień dzisiejszy wystrzeliłem 2000 "Pestek", ok. 500 Blasterów i 100 Extremów, wszystkie o wadze 0.25g.

Edited by bartek_86
Link to post
Share on other sites

Wystrzelilem 1k na podworku - sprawdzilem celnosc i jak noszą, czy do tego potrzebne są 2-3 strzelanki ? Nie sądze Johnny, pomiary można robić w domowych warunkach ;]

Są potrzebne inne kulki.Czy wszystkie przelatują tak samo i czy skupienie jest podobne.

Link to post
Share on other sites

A która lufa prezycyjna jest lepsza : 6,03mm MadBull czy 6,04 Guarder ? W co lepiej kase włożyć ?

Myśle że MadBull będzie miał lepsze skupienie i z deka zasięg a Guarder może być lepiej wykonany ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli trafi ci się dobry MB to wymiatasz, ale to loteria, jest wiele felernych luf.

Przy Guarderze masz pewność prawidłowego działania, lecz gorszego skupienia.

A co sprawdzałeś to gorsze skupienie? :roll:

Nie pisz bzdur... Średnica wewnętrzna lufy to nie wszystko, większość precyzyjnych luf nie może się równać systemie pomimo rzekomo mniejszej śr wew. Na to przekłada się wykonanie oraz dobór materiałów, a którym systema wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię... A jak z resztą luf?- poczytaj na forum jest tego pełno... :-P

Link to post
Share on other sites

Właśnie i o MB pisali, że jeśli się trafi, to można porównywać go nawet z KM Head więc skupienie z pewnością jest większe ;)

 

Ale w każdym razie powłoka teflonowa w MB jest bardzo podatna na uszkodzenia.

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

RAFCIO - MB dorównuje km Head?????? COP PROSZĘ!? Co to za mądrość nowa?! Proszę wskaż mi miejsce gdzie to wyczytałeś! Na końcu tematu o lufach MB widnieje stwierdzenie, że nawet, jeżeli trafisz na znakomity egzemplarz MB to NIGDY NIE DORÓWNA on Systemie a co dopiero KM Head - owi.

 

 

Ja wziąłbym Guarderkę z powodów:

- Cena jak Systema

- Jakość jak Systema

- Chrom na lufie (w przeciwieństwie do systemy) taki bajerek.

- Mógłbyś zrecenzować dla userów WMASG

Edited by misiek009
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

2 posty nad tobą zadałem to samo pytanie i nikt nie odpowiedział więc wyciągnij wnioski :wink:

Napiszę tylko tyle że kolega Spinatz ma preckę 6,02 Deep Fire, pytałem go o nią i sobie chwali, więc chyba warto.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Na jednej opinii ciężko wyciągnąć wnioski. Co do powtórzenia pytania - dużo osób może stwierdzić że jak długo nikt nic nie pisał to nikt się tym nie interesuje i nie ma po co odpowiadać... ludzie są z natury leniwi i sami z siebie rzadko coś napiszą.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...