Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest vander

Wyjmij spalony bezpiecznik. Idz z nim do sklepu elektrycznego lub z częściami elektronicznymi, pokaż, i dostaniesz to co chcesz. Możesz też zapytać tam gdzie naprawiają AGD.

Link to post
Share on other sites

tak za drobną opłatą będziesz mieć prawdopodobnie nie w szkiełku tylko metalowy pomalowany w kameleon podświetlanym niebieskim neonem świecącym w rytm strzałów.

 

W celu zakupienia bezpiecznika wybierasz sie do najbliższego sklepu elektronicznego

 

 

wybaczcie nie mogłem się powstrzymać :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest w M4A1 ale w M4 S-System jest duży (w zasadzie mały ~5mm) problem ze zmieszczeniem akumulatora 9,6V. Raz udało mi się zamknąć wszystko z akumulatorem (jak? nie wiem).

W instrukcji na zdjęciach jest pokazany akumulator 8,4V ...

 

Jakieś pomysły? Może komuś się udało wsadzić 9,6V bez problemu?

Link to post
Share on other sites
...A co do bateii to narazie robie tak jak piszecie rozładowałem ją żrówką 6v 20watt:}

ale uważaj żebyś nie przesadził z tym rozładowywaniem... bo jak rozładujesz ją do końca to niebedzie miała jak zajść reakcja chemiczna w bateri i te cząstki niebędą miały jak się pobudzać(prawie fachowo powiedziane ;-) ) musisz rozładować tak żeby żarówce osłabło mocno światło ale żeby nie zgasło...mówie tak jakby ktoś niewiedział ;-)

Link to post
Share on other sites

wydaje mi się że możliwe to jest nawet od jakiegoś wstrząsu ale pewien nie jestm albo poprostu ci się wydaje że jest spalony :???: ta blaszka w srodku u mnie jest przechylona ale wszystko działa probowales wogule strzelac na naładowanej batri?? :???:

Link to post
Share on other sites

O matko. Nie wiem jak jest w P&J ale w CA są bezpieczniki 20 Amperowe. Ty idziesz do sklepu elektronicznego i kupujesz 15A (wystarczy imo). Wchodzisz, mówisz 'Dzień dobry, poproszę jeden bezpiecznik 15Amperowy, o taki jak ten [Tu pokazujesz gościowi ten stary 'przepalony'], płacisz nie więcej niż 2 ziko i wsio. Potem wracasz na chatę, wkładasz nowy i cieszysz się zabawką. Mam nadzieję, iż Ci pomogłem.

 

No więc apropos baterii GP Do kolby SF, to nie pasują one do kolb PJ.

Długość lufy to 310mm ;) Info by Krakman.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

Te bezpieczniki to takie :

Taki

Edited by buziek
Link to post
Share on other sites
Ha! Moja M14 paliła 20A bezpieczniki na stockowej batce. 150 gr i ani centa mniej kosztują 25A cudeńka parafianie numer 12. Chyba że macie jakąś chorą marżę, ja np. na drodze pomyłki u Krakmana zapłaciłem za takowego 18zł icon_mrgreen.gif

 

Nie rozumiem .To ile "A" mam kupic?Na mojej Pisze 250V.

Edited by Parafian12
Link to post
Share on other sites

wydaje mi się że im więcej tym większy opór a to niezadobrze ale znowu zamało to zle bo sie spali w cholere wiec tak jak mówia idziesz z tym do sklepu pokazujesz i ci daja:/jesli się spali to o 5 wiekszy :wink:

Edited by Kicaj
Link to post
Share on other sites

Ale sam dałeś linka do bezpiecznika 4A bodajże też z woltarzem 250V.

 

Ciebie woltarz nie interere, masz patrzeć jedynie na opór. Mówię Ci, kup dwa :

 

- 20A

- 25A

 

Jeśli ten 20A się przepali wiesz, że masz używać 'dwudziestek piątek', jeśli nie, wystarczają 'dwudziestki'. Ot cała filozofia.

 

 

Napisz do mnie na gg:4197428 to Ci wytłumaczę, nie będziemy robić burdelu na forum.

Edited by buziek
Link to post
Share on other sites

Ok. To daj znać czy ruszyłeś.

 

A ja mam z kolei pytanie do tych użytkowników, którzy maja guna od początku (tj. dzień premiery) i im działa bateria itp. Czy mieliście jakieś problemy z gunem, czy 'syćko bangla jak należy' ? :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...