Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bo gorzej być nie może...Ja walnałem swoja w kąt i stukam na intellecta albo G&P .Mam nadzieje że usłysze niebawem mój strzlający Semi karabinek:D

Wykonanie jest wg mnie na wysokim poziomie.Cała lufa zewn oraz jej mocowanie do body,tłumik płomienia są wykonane z metalu,szyna Ris jest także metalowa jak zdejmiemy rączkę transportową,metalowa jest także stopka kolby która przypomina konstrukcją od wewn sejf:P(bardzo solidna)no i oczywiscie wszystkie regulacje celownika przeziernikowego też metalowe.

Kolba wykonana z matowego ABS(dośc grubego)przedni grip także

Predkość te ~380fps widać przy strzelaniu.Dość głośna jednak praca gearboxa...

co sądzicie o bateri 9,6v firmy G&P?? dałaby rady(nie tracąc szybkostrzelnosci?)

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Witam. Ja mam z kolei pytanie z innej beczki, jaka jest długość lufy wew. w M4 CQBR ? :)

 

No i jeszcze takie małe pytanko...

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1294 Czy ta bateria podejdzie do kolby SF.

 

Było pytanie o batkę 10.8V, a mi chodzi o 9.6V, po prostu czy będzie pasować do kolby*, bo wtyk można zawsze wymienić, a 8 ogniw czy nawet 7 repliczki nie rozwalą.

Z góry dzięki za odp i pozdrawiam :]

 

*gdzieś słyszałem, że ta kolba jest wzorowana na tej GP wlasnie

Edited by buziek
Link to post
Share on other sites

Bylo nie wiem ile razy mowione, ze 9,6 pasuje o.0, kurde chociaz strone wczesniej to mozna przeczytac...

 

Sorry. edytowales posta, a ja odpisalem a to co byl przed edycja :P... Do kolby tactical powinno wejsc spokojnie, a napiecie jest ok ;]

Edited by tomcio
Link to post
Share on other sites
a jesli chodzi o lufy tez juz bylo wszytkie Pj 363 ............

a średnica 6.10 mm , więc nie piszcie już że kupilibyście stocka CA który ma 6.08 mm, bo to się nie opłaca jak już to tylko 6.03/6.04 mm Wtedy skupienie i szczelność będą bardzo zadowalające..

Edited by Eric
Link to post
Share on other sites

Wiesz, jeśli miałbym możliwość, czy używać stock CA czy stock P&J, to wybrałbym CA. Ale że nie wystarczy mi kasy na CA, to muszę kupić P&J. W styczniu/lutym i tak zmieniam replikę.

 

363mm... A wzięliście pod uwagę to, że M933 i M4 CQB mają trochę krótsze lufy, bodajże 300mm? 6cm to jednak jest różnicy. Wstawisz 363mm do M933 jak zamontujesz tłumik dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Przyszła moja M16:)(peirwszy AEG włożyłem baterie i wogle nic nie było słychac to normalne tak ?)Ile mam Ladowac BAteria inttleceta 9.6??

Wizual:

Bardzo ładny lufa wogle się nie chwieje , nic nie trzeszczy wszystko bardzo ładne spasowane :).Ocena 5/6

 

 

Na ładowarce nie świeci się żadne światałeko to też normalne?

Edited by Parafian12
Link to post
Share on other sites

Od początku: batkę 1400mAh (bo o taką chyba chodzi ;) ) ze wzoru na czas ładowania (czas=1,4*pojemność akumulatora/prąd ładowania) powinieneś ładować ok. 6,5h, ale przy formatowaniu możech trochę dłużej ok. 7h.

Kolejna sprawa: na ładowarce nie ma się co świecić ;) Nie ma na niej żadnej diody więc wszystko jest ok.

A hop-up regulujesz po przez kręcenie tym kółeczkiem widocznym po odciągnięciu rączki przeładowania w miejscu wyrzutnika łusek w broni ostrej.

Link to post
Share on other sites

No właśnie mi też się wydaje, że lufa w CQB jest troche krótsza, z resztą to na zdrowy rozsadek biorąc musi być, więc nie wiem skąd się wzięła wypowiedź, że 363mm.

 

Natomiast co do batki to powinno a na 1000% pasuje to jest różnica :) Bo ja nie mam zamiaru kupić kota w worku.

 

Ale i tak wielkie dzięki :)

Link to post
Share on other sites

mi stockowa batka padła na alleluja naładuje ją na full i tak szybko traci napięcie że jedna seria i koniec a karabin ma 3 dni:/ ale Krakmani ostrzegali że stockowe batki sa do d..y.

Na semi na tej dołączonej do zestawu udało mi sie słownie 2 razy strzelić i kapa.

co myślicie o baterii 9,6 G&P 1100 ni-mh?

 

P.S-generalnie intellecta nie trzeba formatowac bo ma on ogniwa niklowo-wodorkowe czyli bez "efektu pamięciowego" ale dla świętego spokoju...

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites
Guest vander

Hmmm. Mi ta batka stockowa jakoś się "rozkręciła" :) Nie wiem może pomogło to, że ładowałem ją i rozładowywałem ( żarówka plus kabelki) 3 razy dokładnie po 10 godzin minimum ( raz ją zostawiłem na noc na 12 godzin- zapomniałem) Wystrzeliłem na niej całego hi-capa i to na "semi". Strzelałem też na "auto", nadal mogę jeszcze strzelać. Więc nie jest żle :D Nie wiem o co chodzi tym bateriom. Na początku ładowałem 7 godzin dupa. 10 godzin drugi raz - troszkę lepiej. Pomyślałem, może będę ja od razu rozładowywał i powtórnie ....trochę dłużej. Nie wiem..... Jednak batkę stockową będę traktował jako "awaryjną" Zamówie Intellecta 9.6 z rabatem od Krakmana. Nie ma ich na stanie ale poczekam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...