Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

Body wymienione, jutro przy czasie wlece do lasu i zobacze jak strzela z tą komorą jednoczęściową od Boyi. Sprawdzany na chrono - 350fps (ok 11000 kulek przebiegu )

http://i45.photobucket.com/albums/f93/fort...ek/P7200075.jpg

http://i45.photobucket.com/albums/f93/fort...ek/P7200076.jpg

http://i45.photobucket.com/albums/f93/fort...ek/P7200077.jpg

http://i45.photobucket.com/albums/f93/fort...ek/P7200079.jpg

Wszelkie pytania techniczne dot. wymiamy kierować do http://www.customs.pl/index.php

Ze swej strony powiem tyle: wszystko się ładnie kupy trzyma, magi od CA i Boyi pasują bardzo dobrze, od STAR-a trza DUŻO piłować. Nie ma tylko tej blaszki osłaniającej komore HopUp, dostęp przez rączke przeładowania.

UWAGA: ponoć silnik P&J jest bardzo dobry, baa lepszy od CA :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chociaż tyle, że mi ten silnik pozostał :D Ja też dzisiaj wymieniłem body na SRC, ale wystrzeliłem tylko kilka kulek (duużo silikonu poszło). Zresztą nikt chyba specjalnie nie narzekał na to body ;p Magi od P&J siedzą w gnieździe lepiej niż w oryginalnym body (sztywno) :mrgreen: :P

Edited by Sagitarius
Link to post
Share on other sites

Pojedyncze przypadki złego funkcjonowania sprzętu czy też jego psucia zdarzają się także w markowym sprzęcie. A znajdzie się część osób, która wiedział od początku, że ta replika będzie bazą pod tuning ponieważ nie ma sensu wydawania 1200zł jak z markowej repliki zostanie tylko body kolba i lufa.

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem że...

Mam baterie intellecta 9.6 1400 mAh i...

strzelam strzelam i nagle jakbym bateria sie rozładowała tylko słychac ,że silnik chce sie ruszyc a potem ...

znów mogę postrzelac,

a na sam koniec...

Bateria jakby padła i silnik proboje sie tylko ruszyc...

 

Dodam że bateria rozładowuje się tak baaaardzo szybko

było tak z 2 razy ;)

Help plx !?

Pozdro

Edited by Parafian12
Link to post
Share on other sites
Pojedyncze przypadki złego funkcjonowania sprzętu czy też jego psucia zdarzają się także w markowym sprzęcie. A znajdzie się część osób, która wiedział od początku, że ta replika będzie bazą pod tuning ponieważ nie ma sensu wydawania 1200zł jak z markowej repliki zostanie tylko body kolba i lufa.

To chyba wolałbym poskładać kompletnego customa niż wkładać całe nowe wnętrze do PJtki, bo nikt mi nie powie, że elementy karabinka są dobrze wykonane. Także sądze że lepiej wydać 2000 i niech ta replika na tyle wygląda, niż 1200 - 1300 i wygląda jak gówno. Swoją drogą nikt tutaj nigdy nie wspomina że jeśli chce sie kupić cos pod tuning, to można poszukać w komisie czegoś popsutego, uszkodzonego, ew. karabinek który już dużo przestrzelił za nawet mniej jak połowe ceny nowego, więc taki argument jak kupno pod tuning nigdy do mnie nie przemówi.

Edited by misza128
Link to post
Share on other sites

Ciekawi kogoś jak będzie metal body od P&J wyglądać? Służe uprzejmie :]

 

metalbodypjrp8.th.jpg

 

Co prawda nie dostałem zdjęcia części górnej, ale jednak coś tam widać ;]

 

Co do ceny oraz komory HU dołączonej do body, to krakmani odpisali mi tak:

"Witam,

 

Faktycznie ma być u nas kilka metal body , będą one w komplecie z komorą

hop up oczywiście metalową u nas orientacyjnie będzie kosztował mniej niż

200 zł tylko nie umiem powiedzieć jeszcze czy to będzie 199 czy też 185

czy 179 zł."

 

Napisali mi również, że jeśli replika była kupowana u nich to za free wymienią body :)

 

Ciekawi mnie jeszcze jakiej jakości będzie komora HU.

 

EDIT: jest jeszcze jedna rzecz która mnie ciekawi, a o której krakmani mi nie powiedzieli - czy górna część body będzie posiadać nieszczęsne uszy czy też patent jak np. w CA czy Boyi?

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

To chyba wolałbym poskładać kompletnego customa niż wkładać całe nowe wnętrze do PJtki, bo nikt mi nie powie, że elementy karabinka są dobrze wykonane.

Cały przód wg mnie jest dobrze wykonany, mocowanie pasa też daje rade, kolba może troszkę ma luzu, ale w np G&P też lata.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o wygląd, bo o luzach nawet nie potrafie się wypowiedzieć będąc jedynie osobą która te karabinki ogląda, a nie strzela sie nimi.

 

Ale to nawet nie o to chodzi, po prostu metalową emke CA kupisz za 600 zł - 700.

To nie warto dołozyć 150 zł żeby mieć pożądne body, chwyty, kolbe itp. ?

 

To jest kwestia do dyskusji ale sądze, że nie warto wkładać w te karabiny ani grosza, chociaż one same wymuszają potrzebe kolejnych zakupów.

Gumka hop-up jest do niczego, trza wymienić... no ale komore hop-up wtedy też, body... od razu się chwiejna lufe zlikwiduje. itd. itd.

Link to post
Share on other sites

Z czarnym body SRC moja emka wygląda jak nie Pejota :D Może to wina silikonu, ale mam wrażenie że z plastikową (standardową P&J, nie stockową) komorą lepiej mi te kulki podkręcał guarder :P Więcej testów za tydzień :) Jeśli ktoś się waha czy kupić metalowe body, a chce inwestować w swojego chinola to szczerze polecam :)

Link to post
Share on other sites

Slepy nie strasz :D Na razie wszystko siedzi stabilnie, nic się nie chwieje i ogólnie jest PRO, ale zaznaczam, że body jest świeżo zamontowane i jeszcze nie sprawdzone w boju. Grr, czyli z tego co widzę będę musiał komorę wymieniać... ale to już przy okazji precki, na razie koniec wydatków :]

Link to post
Share on other sites

A odnośnie komory - ma ktoś możliwość sprawdzenia czy pokrętła ze stockowej komory HU P&J pasują i działają jak należy w komorze metalowej SRC/CA bądz też innej, byle metalowej dedykowanej do serii eMek? Jak coś - dajcie info, bo planuje z ASGShopu metalową komorę Guardera bez pokręteł i nurtuje mnie pytanie czy pokrętła będą pasować... A może dać 2x tyle i brać komore KA?

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

A może dać 2x tyle i brać komore KA?

Dać

 

Z tymi komorami to komedia.. ja już 3 raz będę wymieniał.. Czyli do emki z Body SRC najlepiej brać komorę Guardera + hopek tej samej firmy?

I tak i nie, lepiej wydać 50 zł więcej na komorę KA oraz gumkę Systemy

 

Tylko nie wiem jak z komorami KA, ale z Guardera ja miałem malutki problem żeby wcisnąć, trzeba było leciutko spiłować ranty żeby wlazło bez problemu. Ale może miałem odosobniony przypadek.

Link to post
Share on other sites

joł

 

Antol, proszę rozwiń mysl - to co sie dzieje z twoim body oraz komorą od SRC - baaardzo mnie interesuje co jest z nimi nie tak - piszesz ze uszy od body pękły (nie wiem jak bardzo sie starałes zeby padly skoro to metal) a komora jest badziewna - bardziej mnie ciekawi ta komora - co z nią nie tak ?

 

chce takową nabyć do mojego pejota (metalbody z komorą) i teraz mam wątpliwości.... :???:

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja rozwiązałem to w ten sposób że kupiłem body DBoys, czyli po prostu BOYI i teraz czekam żeby na asgshopie zamówić komore HU KingArms. Wyjdzie poniżej 300PLN, troche pilnikiem się trzeba będzie pobawić ale to będzie na pewno lepsze wyjście niż komora i body od SRC. Poza tym w SRC właśnie jest taki metal że się uszy w nim łamią, a może po prostu patent z uszami jest niedoskonały i nawet metal z którego zrobione jest body nie wytrzymuje. Poszukaj na forum, nie tylko Antol ma połamane uszy w metalowym body SRC :) Natomiast w metalowych body DBoys/Boyi masz dobry patent dzięki któremu wszelkie niemiłe niespodzianki są zredukowane do minimum.

Link to post
Share on other sites

joł

 

Antol, proszę rozwiń mysl - to co sie dzieje z twoim body oraz komorą od SRC - baaardzo mnie interesuje co jest z nimi nie tak - piszesz ze uszy od body pękły (nie wiem jak bardzo sie starałes zeby padly skoro to metal) a komora jest badziewna - bardziej mnie ciekawi ta komora - co z nią nie tak ?

 

chce takową nabyć do mojego pejota (metalbody z komorą) i teraz mam wątpliwości.... :???:

 

pozdro

Ja złamałem uszy od body w momencie kiedy wyciągałem GB z upper reciver'a no i jest to taki mega trwały metal że uszka poszły.

Co do komory HU, jest cholernie nieszczelna.

 

Lepiej jest zrobić tak jak ślepy napisał. Albo dorzucić 100 zł i mieć body Guarder'a(450zł)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...