Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tlumik dymny :D


Recommended Posts

Mnie też to zainteresowało. :P

Według mnie w tłumiku gąbka tłumiąca jest "nasączona" czymś w podobnego do talku i podczas strzału jest on w małych ilościach wybierany z gąbki przez sprężone powietrze za kulką. Pewnie dla tego pisze "Powder Refill lasts approx. 6000 shots for genuine Marui AEGs ". W końcu "talk" sie skończy :P

Edited by Ukesu
Link to post
Share on other sites
Bajerek, oczywiście pod warunkiem, że proszek nie syfi lufy od środka.

Raczej nie powinno zaciągać powietrza do środka lufy. Jeżeli nawet to wystarczyłoby po każdej strzelance wyciorem przeczyścić lufę i po kłopocie.

A ogólnie to fajna sprawa z "dymiącym tłumikiem".

Ciekawe jakby wsypać talk do zwykłego tłumika dźwięku i spróbować strzelać, czy byłby podobny efekt.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co teoretyzować nad czymś, czego na oczy żeśmy nie widzieli. Ja sobie tylko tak a priori marudzę. ;) Myślę, że taka firma jak TM nie wypuściłaby wadliwego produktu.

"PFI Smoke Cap"- to nie Marui... :mrgreen:

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

Gadżet? Na pewno tak, ale dlaczego dla noobów? Jak sie patrzy na przedszkole to raczej nikt kto tam pisuje nie wyda 100 zł na taki zbędny gadżet, a ktoś kto ma sprzęt za parę tysięcy i ma ochotę na kolejny gadżecik - jak najbardziej.

Link to post
Share on other sites
Powder Refill lasts approx. 6000 shots for genuine MARUI AEGs ( may vary for different muzzle velocity / gun type )

Pewnie stąd ;)

 

Się zasugerowałem :mrgreen:

 

 

Gadżet nie dla noobów, ale dla fanów klimatu. Jeśli dla kogoś klimat jest ważniejszy niż 500 fps, to nie musi od razu zostać nazwany noobem.

Link to post
Share on other sites

A ja się zastanawiam nad jednym... Co się dzieje z tym tłumikiem i kulkami przez niego przelatujacymi w taką pogodę jak ostanio.... przy deszczu i wilgotności 100%. Jeżeli tam jest proszek jakikolwiek to na 99% przestaje działać i pewnie kwalifikuje się do "wymiany"

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...