Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Małe placaki US ARMY


Recommended Posts

Witam

mam takie pytanie - czy ktoś mógłby podzielic się wiedza na temat małych plecaków (typu np. późniejszy Patrol Pack) używanych w latach ok 93-95 w US ARMY ? Ew. gdzie takie plecaki mozna kupic i za ile ? Wiem tylko o CPP-90, ale czy to był jedyny ?

 

Wybaczcie jeśli powtarzam temat, ale szukaczka nie dała mi wogóle żadnego wyniku...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,

 

czym różni się patrol pack z systemu molle od assault packa ? Wiem, że patrol packa można przytroczyć do main rucksacka montowanego do pack frame'a. Który z plecaków ma miejsce na camela ?

 

Pozdrawiam

 

radi101

Edited by radi101
Link to post
Share on other sites

1.Czy assault packa można porównać gabarytowo i pojemnościowo do Alicji M

2. Czy waistpacka można dopiąć do plecaka czy tylko do kamizelki lub nosić na jego własnym pasku ?

 

Gdzie można taniej zakupić assaulta i patrol packa w DCU i Woodlandzie- w Polsce czy szukać na ebayu ( wydaje mi że skoro te dwa wzory zostały zastąpione przez UCP to ich cena w stanach powinna być niższa niż u nas nawet doliczając koszt wysyłki, proszę o sprostowanie jeżeli się myle).

 

radi101

Edited by radi101
Link to post
Share on other sites
2. Czy waistpacka można dopiąć do plecaka czy tylko do kamizelki lub nosić na jego własnym pasku ?

 

Można go nosić na własnym pasku, nie tylko do kamizelki ale również do plecaka.

Zaznaczam że plecak powinien mieć taśmy pals żeby ładnie się trzymało ale jak nie będzie miał to można normalnie doczepić.

Link to post
Share on other sites

Gdzie można taniej zakupić assaulta i patrol packa w DCU i Woodlandzie- w Polsce czy szukać na ebayu ( wydaje mi że skoro te dwa wzory zostały zastąpione przez UCP to ich cena w stanach powinna być niższa niż u nas nawet doliczając koszt wysyłki, proszę o sprostowanie jeżeli się myle).

 

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=assault+pack

 

Jest i UCP i Tricolor. Ceny różne, ale właściwie można powiedzieć że zbliżone do siebie.

Edited by Widowm4k3r
Link to post
Share on other sites

W zamieszczonym przez Widowm4k3r linku są 2 plecaki w DCU, oba są SDS, to co je różni to kolor fastexów: czarne i brązowe. W czarnym pojawia się zwrot "STYLE 4095" i numer kontraktu jest wcześniejszy SPO100-04-C-4096, w brązowym SPO100-04-D-4183-0003. Czy we wcześniejszych modelach używano fastów czarnych a teraz brązowych. Podobna sytuacja jest z plecakami w Woodlandzie: czarne i jasno brązowe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...