Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doświadczeni elkowicze w sumie tak się ciągle zabierałem aby podpytać o to. Czasem mam tak, że podczas strzelania magazynek minimalnie obsuwa mi się do dołu i wtedy nie podaje kulek no to jak wiadomo wtedy trzeba dobić magazynek. Wymieniłem zwalniacz magazynka na G&G i ciągle to samo. Ktoś tak miał? Pomysły?

Link to post
Share on other sites

A nie zależy to od maga (firmy, wykonania) ? Na każdym tak masz?

Miałem tak z gównianymi metalowymi magami PJ ale to puste puszki i się jakby spłaszczały-pomagało lekkie podgięcie blachy w magu żeby lepiej zahaczało o ząb blokady maga. Może doklej od wewnątrz w magwellu jakiś kawałek filcu (choćby taki jakiś do podklejania nóg w krzesłach) po przeciwnej stronie zwalniacza, tak żeby nieco dopychał mag. Filc nie powinien być za gruby,żeby mag nadal trafiła bez problemu w kominek komory hopa.

Ja teraz mam magi tez stalowe ale wkład w środku wypełnia całkowicie skorupę, sa sztywne i nie mają żadnych ugięć. Kupiłem kiedyś gdzieś w HK- firma E&C. Polecam gorąco. Real Cap, ciężkie, niewiele lżejsze od hiCapa Army- 200 g . Dla porównania Ares kompozyt 90g a ten sziteks PJ 180g. Jest chyba opcja żeby z nich zrobić Mid cap-y bo ten wkład jest uniwersalny i ma miejsce na więcej kulek i dłuższą sprężynkę.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Denerwuj mnie bardziej :V. Chyba znalazłem rozwiązanie mojego problemu bo oględzinach. Zwalniacz magazynka miał luz w miejscu gdzie magazynek jest łapany przez co magazynek mógł obniżyć swoje położenie. Na zwalniacz nakleiłem troszkie izolki przez co zwalniacz nie ma luzu i nie traci położenia. Przeprowadziłem test, że ciągnę za magazynek gdy jest wpięty, strzelam i każda kulka była podawana :D. Jak izolka odpadnie to wtedy przykleję jakieś ciało stałe :icon_biggrin:.

 

P.S Karol oddawaj RISY :icon_biggrin:!

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Miał może ktoś problem z lką taki iż nie reagowała praktycznie na spust a jeśli już chciała strzelać to tylko po wciśnięciu zwalniacza sprężyny? Ogólnie problem zaczął się od bardzo częstych zacinek. Proszę o pomoc ponieważ lubię moje Lki i nie chce się ich pozbywać

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jakby ktos był zainteresowany posiadam na sprzedaż myślę że dośc tanio L85A1 G&G- już niedostępny w 99% sklepów, taki mały rarytasik, przebieg mały i wszystko sprawne. Więcej info priv. Myślę że lepiej brac używane G&G niż nowe Army, mam złe doświadczenia z Army. Z G&G nigdy nie miałem kłopotów.

Link to post
Share on other sites

słuchaj, sprzedałem już z 40 replik i nikt nie narzekał. wszystko dokumentuję i nagrywam filmiki z działania. Trafił się jeden co za 250zł chciał nowego auga kupić i jak dostał to się zdziwił że nie nowy bo nie przeczytał ogłoszenia do końca! Tak to jest jak sie nie czyta i się nie pyta tylko kupuje patrząc na cenę. Jak sobie zobaczysz w moje ogłoszenia zrozumiesz że masz podane wszystko na tacy. Zresztą ziomek też zapomniał napisać że dostał zwrot pieniędzy (częściowy). Bo obsrać łatwo ale później naprawić to już inna sprawa. Nie wspomnę już o niektórych z forum którzy sprzedają różne rzeczy już od X czasu (mówię że nie wszyscy- jakieś 10% ogółu) którzy potrafią sprzedac lufę precyzyjna za 100zł i wysłać miedzianego stocka albo zamienić dupke od silnika na niebieska i sprzedac stockowy silnik jako neodym. Mógłbym obsrać z 20 osób na tym forum ale to nie jest gra warta świeczki, myślę że i Ty nie jesteś święty- 2 ostrzeżenia na forum.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam Panowie. Mam pytanie co od głowicy cylindra. Da radę dostać gdzieś metalową ? W zamyśle mam projekt DMR na bazie L85 i wszystko byłoby w porządku, ale nie mogę znaleźć metalowej głowicy cylindra i to mnie obawia. Wiem, że na wcześniejszych stronach kolega robił na 550FPS, ale tam głowice uszczelniał sam, a ja wolałbym dostać gotową, metalową. Czy ktoś wie coś na ten temat ? :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...