Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FALKLANDY III - 27-29.07.07


Recommended Posts

Chłopie to jest MilSim! A na MilSimie jak w życiu - nie ma drugiej szansy... Za to jest 100 x większa adrenalina i przyjemność z zabawy

Tylko szkoda, że my przyjedziemy z Rzeszowa, zapłacimy trochę za bilety i powrót planujemy też razem wszyscy, i pewnie nie my jedni przyjedziemy z daleka. Rozumiem, że to symulacja i podoba mi się cały klimat, dlatego zdecydowałem się przyjechać, ale nie wyobrażam sobie jak np. w 5 godzinie zdarzy mi się zginąć i muszę czekać 30h na resztę ekipy.

W życiu jak ktoś zginie to juz go nie ma, a tutaj jak ktoś zginie to jednak musi czekać, a nie fajnie jest udawać trupa przez kilka - kilkanaście godzin.

 

Bardzo proszę organizatorów o przemyślenie tej sprawy, na pewno jest jakiś sensowny sposób spożytkowania trupów, bo jednak pomimo tego iż jest to zlot bardzo trudny, jak napisano wcześniej dla twardzieli, jest to wciąż zabawa, szkoda wysyłać do domu kolesia, który napalony przyjechał z daleka na ten zlot i sobie przypadkiem zginął w pierwszych godzinach walk.

 

Mam nadzieję, że głupot nie napisałem.

 

Pozdrawiam

 

PS. Noce są coraz chłodniejsze - szykować kalesony :]

Link to post
Share on other sites

No i o to chodzi - trzeba uważać żeby nie zginąć. Przez to nie zachowujemy się jak na codziennych strzelankach - min. starasz się unikać kontaktu, a nie go szukać. Byłem na kilku MilSimach 36h-48h gdzie nie wystrzeliłem ani razu kulki, a mimo towarzyszyły mi emocje jak na żadnej innej strzelance jebance (ciągłe zagrożenie kontaktem).

 

Hm a tak na marginesie my jeździmy do Wrocławia ni MilSimy COSu i jakoś brak respawnów nam nie przeszkadza... Twardym trzeba być a nie miętkim ;-)

Link to post
Share on other sites

Zastrzerzenie Reg jest do nowelizacji "ustawy" :D Wiec jest marudzeniem na czasie. Zreszta prosic i proponowac mozna, a jak se nic nie zmieni to i tak Uber pojedzie. Lepiej napisac cos wczesniej na forum, niz pozniej pytac sie przed samym rozpoczeciem, badz marudzic po "smierci".

 

No a dla ewentualnych trupow proponuje postawić na miejscu zbiórki grilla :D. Przynajmniej bedą mieli przy czym posiedzieć czekając na reszte.

Link to post
Share on other sites

UWAGA UWAGA !!

 

NIESTETY TO CO PIĘKNE MUSI SIE SKOŃCZYĆ :/

 

OSTATNIO AKCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE POŻAROWE.

TEREN MANEWRÓW TO 3 NADLEŚNICTWA.

DOSTALIŚMY POZWOLENIE TYLKO Z JEDNEGO - NIESTETY NA KOLEJNYCH 2 NIE MA ZGODY....

 

INGERENCJE U SAMYCH 'BOSSÓW' LEŚNYCH DAŁY SKUTEK, ALE ODWROTNY DO ZAMIERZONEGO....

 

W TYM WYPADKU NIESTETY :(((((((((( MUSIMY :poddanie: ZREZYGNOWAĆ Z ORGANIZACJI W TYM TERMINIE.

 

TYM SAMYM AKCJA 'FALKLANDY 3' ZOSTAJE ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA.

 

 

Walczyliśmy dzielnie, jednak każde nadleśnictwo to odrębna jednostka...

W tej chwili zbieramy ekipę i fundusze na %% żeby sprawę załatwić jednak pozytywnie.

 

Nie poddamy sie, Falklandy muszą być OBRONIONE a MALEDIWY zdobyte !! (lub na odwrót wg. uznania).

 

Przepraszamy za zamieszanie oraz zmarnowane nadzieje na udział w tej imprezie.

Sami jesteśmy maksymalnie rozgoryczeni ta sytuacja...

 

Gdy tylko 'porozmawiamy' z leśniczymi i ustalimy co i jak - umieścimy informacje na forum w tym temacie.

 

Na razie sprawa jest zawieszona... :poddanie:

Edited by Spajda
Link to post
Share on other sites

Eh panowie... jak już zapraszacie ludzi to powinno być wszystko dograne. Mi to tylko pokazuje że pewnie podczas samego milsima mogły by być problemy.

A jakby skrócić teren do jednego nadleśnictwa? Mało osób podobno się zgłosiło.

Zresztą nieistotne... macie plamę na honorze ,że by się w niej Wisła zmieściła....

Link to post
Share on other sites

Mi tam pasuje. Bardzo chciałem jechać na tego MilSima, a ten termin kolidował mi z weselem :uśmiech:

 

Passo -> zupki się jeszcze nie raz przydadzą, mają termin ważności pewnie do 2398 roku ;-)

 

A wszystkim osobom które krytykują polecam przygotowanie najpierw samemu jakiejś imprezy - zobaczycie czy tak łatwo wszystko dograć i załatwić :???: Z zagrożeniem pożarowym w miesiącach wakacyjnych zawsze był problem i to położyło niejedną imprezę, czy nawet ze starszych czasów lokalizację obozu harcerskiego. Pewne rzeczy są po prostu nie do przeskoczenia, a sami widzicie, że pożary są teraz na topie (vide Grecja, Portugalia czy gdzie tam jeszcze się pali).

Link to post
Share on other sites

MANIACY !

 

Ze względu na duże zainteresowanie tematem FALKLANDÓW III oraz terenem gdzie miały się odbyć, postanowiłem podrążyć temat wraz z kolegami z KĘT i Andrychowa i Bielska Białej.

Okazuje sie że jest wyjście !

Mapa terenu który miał służyć jako pole naszych manewrów okroilismy do minimum i w tym samym terminie w KOZUBNIKU planujemy przeprowadzić imprezę na szerszą skale !

Serdecznie Wszystkich Falklandowiczów zapraszam w imieniu organizatorów.

Chciałbym tylko nadmienić że impreza nie będzie miał charakteru ZLOTu a jedynie Niedzielnej strzelanki we wspaniałym OPUSZCZONYM leśnym kurorcie "Danel " w Kozubniku.

Jak dotrzeć ?

Najłatwiej chyba drogą od Kęt lub z Bielska Białej, kierować sie na PORĄBKĘ , na stoku góry ŻAR.

Malowniczy teren i wsapniały kompleks leśny to naprawde gratka !

Jednak jest to dość niebezpieczne miejsce ....zobaczcie sami :

 

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php

 

...chetnych proszę o wpisywanie sie w wątku forum :

 

http://www.asgbielsko.glt.pl/

 

Bardzo Serdecznie , Jeszcze raz przepraszam Wszystkich za niedociągniecie sprawy zlotu, nauczyło nas to wiele przez następnym wyzwaniem........

 

zatem do zobaczenia 2 WRZEŚNIA o godzinie 9:00 rano w Kozubniku !!!!

 

Pozdrawiam

 

COLONEL

Rainbow Leader

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to jest ambasada ktora mieliśmy atakować to tym bardziej mi psujecie humor..:(

 

Jeżeli planujecie jednak aby Falklandy sie odbyły proponuje aby ich termin przełożyc na czas troche pózniejszy. Osobiscie chiałbym zeby by to październik ( byle nie 12 -14^^ ) bo wtedy bede już w krakowie i nie będe miał problemów z dojazdem.;p

 

Ale mam zachcianki..;p

 

Victor nie martw sie o zupki i tak je zjem w ten weekend tylko wolał bym podczas odbijania tych Malwin , a tak bede zajadał sie nimi podczas nocki w Twierdzy Przemyśl.

Nie ma co marnować weekendu.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie.

Cała impreza jest dograna na tip-top.

Obejmuje wiele wspaniałych miejscówek, które niestety są na 3 nadleśnictwach...

Żeby Falklandy miały sens, usytuowanie punktów krytycznych w ciekawych miejscach wymaga terenu....

 

Spokojnie, mapy podrukowane, wszystko przygotowane, kwestia tylko terminu...

 

Nie rezygnujemy z organizacji Falklandów, jedynie zmienia się termin.

 

A jaki to będzie termin dowiemy się od leśniczych.

 

 

Jak pisał Colonel - zapraszamy do Bielska na mały rekonesans terenu ambasady.

 

 

Pozdrawiam,

 

SPajd

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...