Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP002 (L96A1) [AGM]


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakupiłem Warriora 1 i strzelam z niego z kulek 0.3, ponieważ mam na nich dobrą celność.

 

Na dniach zaczynam tuning, własnie produkuje się ZeroTRiger własnej produkcji ze stali kwasowej, precka, sprężyna SP190, hop-up, tłok, prowadnica...mam zamiar wykręcić z niej około 600 fps.

 

Zobaczymy czy się uda.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

całkiem niedawno kupiłem tego AGM (ponad 2 miesiące temu), jest to moja pierwsza replika ASG (nie licząc tych odpustowych za 30zł) i jak narazie nie miałem z nią kłopotów. Jedyne co narazie zamierzam zmienić to gumkę hop-up, bo (nie wiem czy tak powinno być), ale kulki 0,25 ustawione na max hop-upie lecą 20 metrów prosto a potem lecą "w kosmos" i trudno stwierdzić gdzie spadną.

Natomiast przy strzelaniu bez hop-upa z odległości 50 metrów spokojnie trafiałem w kartkę A4 (brak wiatru), a "na oko" zasięg (bez hop-upa) wynosił około 70 metrów. Zresztą zamówiłem już kulki 0,28 i 0,30 i w najbliższym czasie je przetestuje.

Jest to moja pierwsza "snajperka" (i jedyna w naszym pseudo-teamie), więc trudno mi ją narazie porównać do innych.

Jeżeli macie jakieś pytania proszę pytać - w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć, bo e.g. co do tuningu narazie nie jestem w stanie - sam staram się uzyskać jakieś informacje.

 

V

 

P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wstawić zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co narazie zamierzam zmienić to gumkę hop-up, bo (nie wiem czy tak powinno być), ale kulki 0,25 ustawione na max hop-upie lecą 20 metrów prosto a potem lecą "w kosmos" i trudno stwierdzić gdzie spadną.

Natomiast przy strzelaniu bez hop-upa z odległości 50 metrów spokojnie trafiałem w kartkę A4 (brak wiatru), a "na oko" zasięg (bez hop-upa) wynosił około 70 metrów. Zresztą zamówiłem już kulki 0,28 i 0,30 i w najbliższym czasie je przetestuje.

 

 

Gumki do tego nie ma niestety. A zakres regulacji HU nie zawiera się w przedziale [ włączony,wyłączony ]. Trzeba wyregulować, czyli stopniowo z pozycji "normal" przesuwać w stronę "hop" aż tor lotu kulki będzie mozliwie najprostszy.

Link to post
Share on other sites

Gumki do tego nie ma niestety. A zakres regulacji HU nie zawiera się w przedziale [ włączony,wyłączony ]. Trzeba wyregulować, czyli stopniowo z pozycji "normal" przesuwać w stronę "hop" aż tor lotu kulki będzie mozliwie najprostszy.

 

Wiem, napisałem przecież, że ustawione na max hop-up'ie tak latają, a regulacja (sporo się trza natropić) fakt sporo pomaga. Po prostu myślałem, że będzie tak jak w tych replikach bez regulowanego hop-up'a - ustawione na max będą dawały dalszy zasięg (a tor lotu kulki się nie zmieni...). Ale widocznie sporo się jeszcze musza nauczyć ;) .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam posiadam ta replike od 2 miesiecy moze troszeczke wiecej co do tuningu to znalazłem na razie prec lufke w KRAKMANIE a co do sprzezyny musze sie wstrzymac bo wszystkie sa za grube i bebechy moga nie wytrzymac co do kulek zdecydowanie 0.30 czasem sa za lekkie ale nie znalzłem 0.33 a przydały by sie bo jak na maxa sie podkreci to 0.30 sa za lekkie myslałem nad ina gumka ale nie wiem jaka wsadzic co do celnosci na 0.30 do 50 metr da sie usczecic kartke A4 nawet w jej srodek idzie trafic a co do strzelanek to mozna fajnie posciagac ludzi z CKM z dalszej odległosci maxymalnu zasieg na 0.30 jest kolo 60 70 metrów na moje oko odezwę się do was i zdam relacje po wymianie lufy na prec zniknie kolo 10 FPS ale bedzie miała wiekszy zasieg i moze lepsze skupienie bynajmniej mam taka nadzieje sorki za błedy (Polski jezyk byc trudny)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolega chce kupić jakieś sprężynowe ASG (posta piszę ja bo biedak neta niema), zastanawia się między M16 Cybergun'a a właśnie AGM 002. Z jednej strony M16 za wygląd, z drugiej moc AGM. A co lepsze pod względem jakości (co będzie dłużej służyć)?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam! Mam tą replikę ok. 4 miesiące. Kulki rzadko, nie wiem jakim cudem wpadają do cylindra, przez co odbicie zpowrotem tłoka jest nie możliwe, lecz da się je wyciągnąć bez rozbiórki(przypuszczam ze wpadają przez otwór przez który wystaje taki cypelek z głowicy tłoka). Rozkładałem ją chyba 4 razy(do ostatniej sprężynki. Nie polecam rozbierać mechanizmu spustowego) i wnętrze wygląda tak: prowadnica sprężyny i tłok-mocny ABS, cylinder-aluminiowy, głowica cylindra-mosiądz, mechanizm spustowy-CAŁY z metalu, komora hop-siup-obudowa metalowa, regulator-ABS, gumka gumowa(niestety nie silikonowa), lufa-mosiądz. Body nie jest wykonane tak jak w replikach G&P itp., lecz nie należy tez do najgorszych:). Hej narciarz,czy mógłbyś mi wysłać linka do lufy prec. do tej repliki, bo sam nie potrafię znaleźć :cry: . Z góry Ci dziękuję.

 

 

PoZdRo 4all

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...