Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

na taiwanie pisze:

 

Składa się z dwóch podstawowych części : łoża z ABS-u oraz metalowego zespołu lufy z zamkiem i zespołem spustu.

 

 

WIec z opisu wynika ze metalowy zespół spustowy.

 

Plastikowy ma m40 .

Link to post
Share on other sites

dlaczego? Bardzo fajna sprawa. DO VSR jest kupa cześci do tuningu. Moze przebierać w wyglądzie swojego karabinu.

 

A mnie denerwują mnie tacy ludzie jak ty, którzy narzekają, i nie piszą nic konstruktywnego.

Edited by barbie
Link to post
Share on other sites

Niby MB03 lepsza od MP001 bo nowsza i ma rozbierany cylinder ale czy ktoś już ją nabył i może się wypowiedzieć jakie ma odczucia po strzelaniu?

Sam zastanawiam się nad kupnem takiej repliki.

Ktoś z posiadaczy powie coś więcej?

Link to post
Share on other sites

W moim MB-03 osłona spustu jest niestety plasticzana...

Trudno mi coś na razie więcej powiedziec, bo porównania do 001 nie mam, a przestrzelać na dobre też nie ma kiedy... na razie 0,25 wyglądają na najlepszy kompromis zasięg/celność - chociaż zanim się to wszystko nie "odsmaruje" w hopup to część strzałów idzie idealnie po sznureczku, część potrafi zakręcić w prawo cudnym łukiem...

Na moje oko połączenie dysza-komora wygląda na bardzo dobrze spasowane.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Moje MB03 sprawuje się bardzo dobrze i trochę celności mu brakuje choc i tak na standardowej lufie z 30m koledze odszczeliłem pupę ;-) , bo było minimalnie widać. Rozkręcałem już bebechy i co mogę stwierdzić, że tylko tłok jest do kitu bo plastikowy i nie potrafił utrzymać sprężyny M150 w napięciu dlatego dałem sobie zrobić żelazny u znajomego, dziś powinienem go mieć wiec napisze jak i co. Na 100 pasują do niego gumka i lufa od VSR lecz jest trochę krótsza bo w MB ma 510mm. Nie wiem jak tłok ale sprawdzę w najbliższym miesiącu i napisze czy będzie pasować.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam takie pytanie bo nie wiem co mam zrobić mam do wyboru 2 snajperki? http://www.gunfire.pl/product-yid-11521893...001-czarny.html http://www.gunfire.pl/product-yid-11521895...Black-Well.html

 

 

proszę odpiszcie.

 

Mam jeszcze takie pytanie czy ta snajpera http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=711 ma na prawdę 440fps????????? Odpiszcie proszę.

 

Osiągi pewnie takie same jak MP001, bo to jest tylko kopia z małymi różnicami. Denerwują mnie już te wszystkie kopie MP001.

 

 

 

 

 

 

Dokładnie jesteś z kąt?

 

 

Ale bzdura, nie kupisz nigdzie tłoka do VSR, sprężyny do VSR i kilku innych części. MG nie licze bo min. zamówienie to 400zł 8-)

 

 

 

Czy ty przypadkiem nie jesteś z Nowej Huty???????

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam snajperkę MB03(WELL) jak kupowałem to sprawdziłem (Tajwangun) miała 470 fps na kulkach 0.20. Teraz strzelam 0.28 ale wzmocniłem sprężynę z zestawu do wzmocnienia dla MBO1 .Do tego luneta i Ghillie Suit i zabaw przednia

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Unikajcie tego gówna! MB03 to jest totalny Shit. Miałem to badziewie i tylko się denerwowałem. Kup sobie lepiej jakiś karabin szturmowy. Osiągi te same a chociażby wszystkim znana CM028 jest o wiele mniej awaryjna! Nigdy nie znajdziecie dobrej snajpy poniżej 1000 pln (wraz z tuningiem) !

Edited by Pyzdra
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...