Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A1 na tanie militaria


Recommended Posts

witajcie maniacy asg potrzebuje waszej porady w sprawie kupna taniej repiliki asg

szukalem na necie jakiegos sprzetu za około 59o zł i znalazłem na tanich militariach właśnie m16a1.I tu jest problem,czy opłaca mi sie go kupić czy to jakaś tania lipa? Co sadzicie o tym sklepie i o tej repilice?KUpić czy nie....?

Resize%20of%20CIMG6255.JPG :wink: problem

Link to post
Share on other sites

no dobra shmitt ale ja nie zamierzam kupić aeg za jakieś 400zeta (nie mam tyle kasy) tylko jakąś tanią spręrzyne.ten m16 jest firmy well a jak tu czytałem to ponoć jest to no nie najlepsza ale dobra firma.Jak ktoś ma taką broń to niech napisze jak mu sie sprawuje i jakie ma osiągi.Ja sam miałem Mr sprin za 45zeta i to był dobry gan z dobrym zasięgiem i celnością

Link to post
Share on other sites

Ludzie, jak nie macie niczego ciekawego do powiedzenia to nie piszcie. Chlopak sie kulturalnie pyta osob ktore posiadaj ta replike, o to czego sie mozna po niej spodziwac. Nie kazdego stac na drogi sprzet - rozumiem to, bo sam kiedys bylem w nienajlepszej sytuacji finansowej. Ale to nie znaczy ze nie moze uprawiac sportu (rozrywki?), ktorym sie interesuje.

 

Sam niestety nie moge umiem ci pomoc, ale musialem napisac cos w odpowiedzi na niektore komentarze.

 

I nie obchodzi mnie czy mnie wysmiejecie...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No i lepiej dostac taka odpowiedz niz - jak nie masz kasy to lepiej niczego nie kupuj i wybij sobie z glowy ASG... Zreszta, powiedzialem, ze NIEKTORE komentarze w ogole nie powinny sie tutaj znalezc.

 

A pozatym, jezeli juz ktos pisze, ze to "lipa", to moglby przynajmniej urozmaicic swoja wypowiedz o kilka zdan i napisac dlaczego tak uwaza. Minutka wiecej pisania, a moze dac duzo informacji potrzebnych pytajacemu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ASG nie jest tanie. Jak Cię na nic porządnego nie stać, to lepiej w ogóle się w to nie baw. Same koszty kulek Cię zjedzą.

 

chyba wogóle mnie nie zrozumiałeś.Nie pisze tutaj że jestem jakiś biedak czy coś może z ciebie taki bogaty bachor że możesz sobie kupić replike za 500-1000zł ale ja nie.Kase mam bo przez miesiąc wakacji pracowałem i się troche uzbierało ale moi rodzice chyba by mi łeb ukręcili za kupno jakiegoś karabinu za 500 złoty LUDZIER CZY WY TEGO NIE ROZUMIECIE?! oni wogóle nie rozumieją asg nie wiedzą czym jest dla mnie to hobby dla mnich to strzelanie do kolegów (głupia zabawa w wojne czy coś.....).A ty nie możesz proponować komuś zerwanie z asg (dla mnie albo jesteś amator albo uważasz asg za konkuręcje w której bogatszy wygrywa)

 

oczywiście nie dotyczy to mattima i innych którzy zachęcają do zabawy w asg i wykazują choć troche własnej kultury

Link to post
Share on other sites

(...) Chlopak sie kulturalnie pyta osob ktore posiadaj ta replike (...)

Temat o tej replice już jest, wystarczyłoby go przeczytać.

 

(...)z ciebie taki bogaty bachor

I to mi brakuje kultury?

 

(...)że możesz sobie kupić replike za 500-1000zł(...)

Skoro pytasz: moja najdroższa replika kosztuje (teraz) niewiele ponad 300 pln.

 

(...)moi rodzice chyba by mi łeb ukręcili za kupno jakiegoś karabinu za 500 złoty LUDZIER CZY WY TEGO NIE ROZUMIECIE?!(...)

W forum dla zielonych są już tematy "Jaka replika za 50/100/150/200/300/400 pln?". Przeczytaj te, które Cię interesują, a wszystkiego się dowiesz.

Link to post
Share on other sites
ASG nie jest tanie. Jak Cię na nic porządnego nie stać, to lepiej w ogóle się w to nie baw. Same koszty kulek Cię zjedzą.

 

Niech sie zacznie bawić w PaintBall

 

A tak serio - to pytanie powinno brzmieć raczej o sklep , niż broń. Sklep jest do dupy. Replika również. Jakiś spring - CG lub TM. HFC też może być. Na początek te repliki wystarczą.

Link to post
Share on other sites

a ja sie mu wiecej postaram cos powiedziec skoro sie pyta

jakies 8 miesiecy temu mialem stycznosc z m16a2 wella (ktore tak naprawde jest w wersji a1) i widocznie musial sie trafic cholernie dobry egzemplarz (pomijam wykonanie, bo to lipa straszna) i kiedys bylo to warte tych pieniedzy, ale teraz masz shotguny z double eagle, ktore bija wiekszosc chinczykow z tego segmentu na glowe

Link to post
Share on other sites

Sorry za kolejnego offtopa, ale po przeczytaniu ostatnich postow, zaluje ze stawalem po stronie dfasg...

 

Po co zabijac niewinnego ptaka? Oczywiscie wypadki czasamo moga sie zdarzyc, ale zeby specjalnie strzelac we wroble?

I jeszcze ta niezbyt uprzejma wiadomosc na priva...

 

Moze jednak naprawde nie powinienes sie bawic w ASG.

 

Pozdrawiam zdrowo myslacych uzytkownikow tego forum

Link to post
Share on other sites

Na dobrą sprawę, to nikt nie powinien tu się wypowiadać - cały temat jest spam'em/offtop'em, bo na tym samym forum jest już inny, poświęcony tej konkretnej replice, wątek. W nim na pewno są wypowiedzi ludzi, którzy maja tą replikę. Ale po co czytać? Po co pomysleć i wyciągnać wnioski? Lepiej zrobić bałagan, żeby "dowiedzieć się lepiej tego, czego chcemy"... Szkoda, że niektórzy myslą tylko i wyłacznie o sobie.

 

Pozatym do pytań typu "czy opłaca się kupić" jest poświęcone specjalne, odrębne forum "dla zielonych". Zakładając taki wątek w niewłaściwym dziale, denerwuje się starszych użytkowników, którzy niekoniecznie chcą czytać po raz któryś z rzedu "czy się opłaca?".

 

Na dodatek nie rozumiem po co te docinki. To nie miejsce na to...

 

Jakkolwiek cały temat nie wnosi absolutnie niczego nowego i nie ma żadnej wartości dla użytkowników forum, dlatego prawdopodobnie skasowany lub zamknięty (z czego byłbym rad). Mimo to mam nadzieję, że chociaż jedna osoba cokolwiek z tego wyciągnie.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...