Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przymierzam sie do zakupu broni bocznej, i od pewnego czasu chodzi mi po glowie Colt 1911 i nadal mnie nie puszcza. Pojawił sie tylko problem ze nie wiele miałem do czynienia z nim do tej pory, i nie wiem na ktorym modelu i jakiej firmy skupic swoja uwage. W wiekszosci topickow dyskusje urwaly sie rok temu, a sam nie jestem na tyle zorientowany w nowosciach by wszystko przeanalizowac. Wiec jesli chodzi o sedno sprawy:

Interesuje mnie Colt 1911, tradycyjny (moze byc A1 i bardzo bardzo zblizone) bez wynalazkow jak Hicapy czy montaze na latarki, tlumiki etc.

Najlepiej full metal (choc slyszalem opinie ze WA to najlepsze modele na rynku choc nie sa z metalu... czy naprawde sa takie swietne pod wzgledem technicznym jak i wygladu, ze bija na glowe swoich metalowych rywali?)

Chcialbym by replika wiernie odzwierciedlala orginal, ale jestem wstanie przezyc brak oznaczen.

Osiagi juz nie tak istotne, choc wiadomo czym lepsze tym lepiej. Co do apetytu na gaz tez nie jest to az tak istotne.

Cena... chcialo by sie napisac ze nie gra roli... ale wiadomo jak jest.

 

Prosil bym tutaj o jakies rady propozycje, linki, co waszym zdaniem najlepiej by mnie zadowolilo.

Edited by chiefie
Link to post
Share on other sites

Witam!

Jeżeli chodzi o Colta 1911 full metal to chyba tylko od WE.

Broń krótka, jak to krótka- na 20 metrach spokojnie dasz radę :uśmiech: .

W komplecie masz 2 magi :mrgreen: .

Oznaczeń chyba nie ma. Jak Cię to bardzo obchodzi to jest z oznaczeniami na wgc.

 

link

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jak Colt to tylko ten http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1026 :mrgreen:

 

Cena może niska nie jest, ale do wysokich też się nie zalicza. Mam go 3 miesiąc i brak kłopotów. Wykonanie solidne, choć nie metalowe to zastosowany abs ładnie go imituje, wszystkie oryginalne oznaczenia Colta są gdzie być powinny. Zasięgi bardzo ładne, nie ma co narzekać. Jedno nabicie gazem starcza na jakieś 2,5 maga, czyli około 35 kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pisał, że Hi Capy go nie interesują...

Oglądałem Colta 1911 z KJW/CG. Wykonany pięknie, BB też niezły. Jakie osiągi-nie wiem.

No i też nie powiem jak dobrze odzwierciedla oryginał-nie znam sięna Coltach za bardzo. Klimat jedynie psuje jakieś dziwne logo wygrawerowane, oraz caliber 6mm :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...