Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Posiadam ak47 firmy G&G

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...eb41c0277dc7e7e

i replika jest super gdyby nie mały szkopuł a mianowicie rozwala sie co jakiś czas zębatka która jest na silniku. W replice nic nie było wymieniane i upgradowane.

czy to normalne czy coś nie tak z tą częściąi? Poradźcie co z tym zrobić. i ewentualnie co zamontować za części aby tego uniknąć na dłuższy czas niż ok 5000-7000 kulek.

Ach i to nie jest wina zacinki bo kulki są podawane i nagle po prostu przestaje strzelać i z gear boxa słychać tak jakby młynek do kawy ktoś włączył .

 

Z góry dzięki za pomoc!!

Pozdrawiam

Edited by Nergal1984
Link to post
Share on other sites

Cyjanoakryl + śrubka imbusowa = kłopoty ;)

 

Co do zużywania się zębatek silnikowych to jakieś dziwne rzeczy w powyższym poście wyczytałem...

Przy dobrze wyregulowanym silniku zębatka nie ma prawa się zużyć, chyba, że jest wykonana z kiepskiego materiału.

Przykładowo u mnie zębatka stockowa CA ma już przebieg minimum 100000 kulek i jedyne co jej się stało przez ten czas to lekkie wypolerowanie czoła zębów :roll:

Link to post
Share on other sites

Sorry... Pomyliłem broń :-F . Przeczytałem , że o kałachu, przeczytałem, że G&G a jak już przyszło odpowiadać to myślałem tylko o CYMIE :-F .Za dużo w swoim czasie w tym syfie sie babrałem i teraz wszędzie je widzę...

A w CYMAch widziałem zużyte zębatki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...