Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD Dragunow - moc


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio kupiłem tę replikę: SWD Dragunow

Zauwarzyłem że karabin ma zasięg ok. 20-25m, porównywałem nawet karabin z Coltem XM177 "Commando" za 145 zł. i zasięg ma o wiele gorszy.

I tu moje pytania: Czy to normalne że tan karabin ma taką moc?

Albo czy trzeba karabin "odblokować" czy coś w tym stylu?

Jeśli samemu nie da się nic zrobić, to czy raklamacja obejmuje taki "defekt"?

 

Z góry Dzięki ;-)

Link to post
Share on other sites
A ustawiłeś hop-upa? Ewentualnie hopek może być uwalony silikonem i przejdzie mu po kilkuset strzałach , dosyć często tak bywa.

Tak ustawiałem, zasięg jest większy, ale kulka leci mocno do góry, więc celność jest zerowa, a wystrzelałem już wystarczającą ilość kulek żeby zasięg choć trochę się poprawił wieć to raczej nie to ;-)

Zasięg w takich plastikowych zabawkach nie będzie większy niż 25m.

hmm, dziwne bo w innej "plastikowej zabawce" ( Colt XM177 "Commando" z plastikowym gearbox'em) zasięg to spokojnie 35m.

Link to post
Share on other sites
Czego oczekujesz od tego co podałeś w linku?

 

Plastikowy gearbox- syf

Całe body plastikowe.

Oczekiwał bym żeby miała chociaż jak w karabinach za ok. 100 złotych elektrycznych, bo to chyba nie jest normalne że ma zasięg o polowe gorszy od Coltem XM177 "Commando" za 145 zł z którym go porównywałem.

I ktoś by mógł napisać co bym mógł z tym zrobić, chyba że ktoś ma taki sam karabin i napisze że on rzeczywiście strzela tak słabo, po najnowszych próbach średnio-celny zasięg to poniżej 15 metrów(z 15m bardzo ciężko jest trafić w znak drogowy, a z XM177 trafiałem z 30 metrów,

bo jak narazie 1 osoba na 4 próbowałem coś pomóc.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, kupujesz plastikowy szit i myślisz że co, że znajdzie się cudowny sposób i replika będzie strzelać na 50 m?? Full plastik fantastik już tak ma że jedna replika strzela na 15 a druga na 30m. A i tak po kilku miesiącach rozpadnie się.

 

Jeśli samemu nie da się nic zrobić, to czy raklamacja obejmuje taki "defekt"?

Ta replika to sama w sobie jest jednym wielkim defektem :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...