Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklepy asg w londynie


Recommended Posts

  • 2 months later...

http://www.wolfarmouries.co.uk/default.asp?page=gun

 

To jedyny jaki znalazłem nigdy tam nie byłem bo to w południowym Londynie a ja mieszkam w północnym ale sądząc po stronie do musi być duży.

BTW. Polscy gracze AIRSOFT w Londynie łączcie się.

 

 

Bylem, zobaczyłem i dotykałem M83 barett yyammy (nie mam kompleksów) :)sprzętu duuużo. Na zdjęciu u góry, jak otwierasz strunkę widać tylko cześć z bronią, z przodu jest cześć z oporządzeniem :) do wyboru do koloru. Od stacji Camden Town :twisted: jakieś 10 min. z AZtka, piechotką. :( mila obsługa.

Aha a przed wejściem naciśnij przycisk kolo drzwi :)

Pozdrawiam z Kingston i bez sprzętu w UK :(

Sorry za braki w tekście.

 

EDIT

dodane PL litery :]

Edited by YuriK80
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witka !

Żeby nie śmiecić i nie tworzyć odrębnego tematu to napisze tutaj ; )

Konkretnie rozchodzi się o sklepy/stoiska nie tyle airsoftowe co militarne w Londynie.

Kilka jest na portabello road i w bliskiej okolicy portabello, a orientuje się ktoś jeszcze gdzie takowe znajdować się mogą ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Też jestem aktualnie w Londynie, bylem w Wolfarmouries, ale neistety nie sprawdzilem kiedy maja otwarte i bylem w niedziele ;( z czego widzialem przez zaluzje, duzo fajnego sprzetu, dzis sie tam wybieram to zdam sprawozdanie, no i jesli chodzi o szukanie to sie nie klopoczcie, pisalem po angielskich forach i tu jest tylko jeden sklep asg :) ale za to taki z kopem ;p a i tutaj airsoft to inna bajka niestety :/ tak skomercjalizowany ze az nie chce sie w to bawic ... :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...