Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 full metal boyi


Recommended Posts

Czekając na kulki 0,25g, nową baterię i smar(zobaczymy czy zacznie strzelać normalnie) zadam pytanie. Czy magazynki wszystkich firm będą pasowały do m4 boyi? Mam teraz dwa magazynki boyi jednak chciałbym kupić coś lepszego(szczególnie zależy mi na tym żeby nie nakręcać co dwie serie maga). Jakie magazynki będą najlepsze?

 

Sama używam różnych magazynków (tylko low-capy) w mojej eMce Boyi - G&G, G&P, TM czy CA chodzą bez zarzutu, jedynie niepasujące magi to P&J.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy warto wstawiać lufę od m15 ca (6,08 mm)?

Wymiana lufy na półprecyzyjną stockową CA powinna dać efekt - przeważnie chińskie repliki mają lufy 6,12 czy tam 6,15, ja do Auga JG wstawiłem stockową lufę od M16 CA i było znacznie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Siemka! Słuchajcie mam pewien problem. Wiecie może jak się spisuje M4A1 Boyi z CUSTOMS.PL + precyzyjna lufa MadBull + jakaś gumka hop-up? Słyszałem, że M4 z customs'a działają rewelacyjnie:)

 

Dokładnie jest tak jak słyszałeś.Moja M4 z CUSTOMS.PL ;-) śmiga jak szalona i to po naprawdę mocnych przejściach takich jak deszcz i błoto.Ogólnie jak na razie działa bez żadnych zastrzeżeń więc polecam ten sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Jako że moja emka zaczęła strzelać tak że z 35m mogę trafić w kartkę A3 i działa bez zastrzeżeń zacząłem się zastanawiać co dalej mogę z nią zrobić. Po szybkim przeglądnięciu sklepów zainteresowały mnie większe magazynki.

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=737

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2960 -w tym przypadku nie wiem czego się spodziewać dlatego jeżeli miał ktoś z tym do czynienia niech powie jak się do tego wkłada ten magazynek, jak to działa i czy potrzebuje jakiś baterii

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2833 -tutaj także czarna magia dla mnie to jest czy podłącza się to do baterii zasilającej emkę, czy osobną czy jakoś jeszcze inaczej

 

Kolejna sprawa to gumka hop-up. Jakie polecacie?

 

I jeszcze jedno co powinienem zrobić by zwiększyć zasięg repliki? Interesuje mnie to co ma największy wpływ na zwiększenie zasięgu.

Link to post
Share on other sites

Żeby zwiększyć zasięg proponuję nabyć lepszą komorę hopup, jakąś dobrą gumkę np. Systemę silikonową(pamiętaj żeby dobrze wszystko złożyć, dobrze spasowane części i szczelność przełoży się na wzrost zasięgu), zamontować preclufę(to również zwiększy nieznacznie zasięg i poprawi skupienie oraz celność repliki), następnie wymień springa najlepiej na M120(Załoga Customs.pl zapewniała mnie, że po zamontowaniu takiego springa nic się nie powinno dziać z eMką, no i tak jest ;D w moim przypadku przynajmniej ). Ostatnią sprawą jest szczelna głowica cylindra, no i to chyba wszystko z tych najważniejszych rzeczy. Po tych zmianach wynik na chronometrze powinien oscylować wokół 420-430 FPS.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

ROF no oczywiście lipny na stockowym aku :P reakcja taka sobie, na oko tak z pół sekundy. Pocztą już idzie Intellect 9.6V 1400mAh, wtedy ROF będzie zadowalający ;] Bateria starczyła mi na około 900 bb po pierwszym naładowaniu . Teraz po każdym kolejnym naładowaniu ilość ta się niestety zmniejsza :/(na stockowej oczywiście) z Intellectem będzie to zupełnie inna bajka ;]

Edited by asgrugermk1
Link to post
Share on other sites

ja w swojej m4 ris nie musialem nic zmieniac i na 50m kulki dobrze lataja :D (strzelalem do slupka o szerokosci 20cm), na okolo 600kulek moze z 20-30 przelecialo obok, co do bateri to zalecam wymiane na jakas lepsza ta stockowa to lipa, obecnie posiadam sanyo 1700mah i starcza na okolo 9-10h zabawy (okolo 4000-5000strzalow)

Link to post
Share on other sites

A na tym mniejszym czy większym oczku strzelałeś? Na mniejszym jak ja strzelam celność jest troszkę większa ale podczas standardowej strzelanki ciężko coś zobaczyć przez nią ;-) .

 

Tak się rozglądałem za większymi hi-capami do emek i znalazłem na specshopie kilka na 450 kulek, a nawet na 500(czy też 550) tylko tutaj pytanie się pojawia czy te magazynki są większe od standardowych 300-kulkowych? Mam kamizelkę do której standardowy wchodzi na styk i boje się że kupując większy ich nie załaduje.

Link to post
Share on other sites

Oferty sprzedaży, umieszczamy w komisie...

 

 

Sure. Tylko w tym poście były też inne informacje. Ale nie po to piszę. Otóż na ostatniej strzelance trochę zaszalałem i nie szczędząc ani baterii ani kulek strzelałem ile się dało a kulki no latały bardzo różnie. Z tego powodu i faktu że święta są postanowiłem że kupię lufę precyzyjną i gumkę hop-upa. Tutaj moje pytanie jaka lufa byłaby najlepsza? Classic Army, G&G czy Systema? Gumkę kupię Systemy bo widzę że ludzie ją chwalą tylko czy przez tą gumkę hop up będzie silniej działał?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...