Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG vs PJ II Generacji


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak krótko mówiąc jezeli chcesz P&J to musisz się liczyc na wstępie z wydatkiem na nowy akumulator, problemy z bezpiecznikiem, poza tym egzemplarz o którym ja piszę ma strasznie chwiejącą się lufę (o wiele bardziej niż w JG) i odpadającą szynę od rączki transportowej. Do tego jeszcze wykruszające się uszy od body. Za to osiągi są nieco lepsze od JG. Co do JG, to lufy się w nich trochę chwieją ( w moim egzemplarzu mało), słaby selektor ognia, który nie klika i czasami samowolnie się przesuwa i nny tryb ognia. Na wstępie wypadałoby wymienić prowadnicę sprężyny, łożyska ślizgowe, gumkę HOP UP. No to chyba starczy, jak Ci mało to poszukaj na forum bo trochę o tym było.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie do końca 1:0!!!

Magazynek wystarczy nasmarować, jeżeli kupisz akumulator dobry, to bezpiecznik nie siądzie, a chwiejna lufo to w chiczykach toto- lotek.

Dla mnie jest 1:1, ponieważ w P&J jest cholerny akumulator, za to są lepsze osiągi niż w JG.

Jeżeli masz kase na batke do 1:0 dla P&J :wink:

Link to post
Share on other sites

Jeden kolega miał sobie M4 S Systema P&J, drugi ma G36 JG. Z Systemem było pełno problemów, karabin miewał gorsze dni i strzelał na 20-25 metrów, do tego body w porównaniu do JG dupnie wyglądało. G36 trzyma się dobrze, nie było żadnych problemów. Sam od wczoraj jestem posiadaczem Aug'a JG, do 500 zł AEGi JG są chyba najlepszym wyjściem.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

melon, a czy Twój kumpel miał batke Intelecta czy stockową?

Bo jak stock to nie dziwne, że tak strzelał. :roll:

Do P&J dają straszną batke...

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

A np. bezpiecznik...

Krakman napisał że w P&J psuje się przez batke. :cry:

Już od miesiąca chcę kupic jakiś AEG i do cholery jasnej nie wiem co!

I co mi jeden napisze, drugi wyśmieje.

To co mam kupić?

Link to post
Share on other sites

Nie do końca 1:0!!!

jeżeli kupisz akumulator dobry, to bezpiecznik nie siądzie

 

Kolega kupił batkę intellect'a 9,6 V i mu siadł bezpiecznik... ale wszyscy kupują te batki...

 

Ja na każdej strzelance mam porównanie JG i P&J i tak szczerze mogę polecic JG za bezawaryjność. Jak kupisz P&J to musisz wydać 100zł na batke, a jak kupisz JG to za tą stówkę masz metalowe łożyska ślizgowe i np. gumkę HU.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Krakman może mi polecać JG bo chce zarobić...

Wy nic nie zarobicie na pisaniu na forum więc uznajmy, że wezmę JG i mi się coś zepsuje i jest po gwarancji.

Co mam zrobić?

Jestem z Rzeszowa i chcę znać jakiś dobry serwis w odległości maksimum 200km od Rzeszowa.

Nie umiem rozbierać AEG, kiedyś podczas próby zginał tak mój XM8 BE :-F

I co muszę zmienić żeby mieć bezawaryjny sprzęt.

Gdzie mogę stuningować ten karabin?

Jaki model mi polecacie...

Aha i czy do stockowej batki trzeba kupić rozładowywarki bo jak tak to lepiej jest kupić wodorek Intellecta?

SOrry za te wyczęrpujące pytania, ale nie mam zdolności technicznych i chcę dobry karabin na długi czas...

Czekam na odpowiedź...

Pozdro. ;-)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej weź sobie karabin w jakimś sklepie internetowym, gdzie mozna od razu to stuningować np.www.zbrojownia.com.pl - mój brat tam robił tuning przy kupnie karabinka. Sam tuning kosztuje grosze, więc jak nie znasz się bardo na AEG'ach to polecam. Model repliki to juz raczej sam musisz zdecydować, ale jeśli będzie to JG to wsadź tam sobie metalowe łożyska slizgowe, prowadnicę sprężyny , gumkę HU ( najlepiej z dystanserem, bo ten stockowy jest trochę miękki przez co hopek jest mało czuły)

Edited by strzelec89
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dzięki za rady.

Znalazłem na zbrojowni w MODELACH TUNINGOWANYCH G36 JG, 380 fps, cena 615zł.

Co o nim sądzicie?

Z tego co przeczytałem w innych postach to jeszcze trzeba wymienić gumkę hop-up, a z tego co pisze na zbrojowni to gumki nie zmieniają?

Da się jakoś przetrwać tą gumkę bez wymiany?

 

Pozdro... ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...