Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full Metal - BOYI


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o magazynki M4 do Boyi to pasują każde oprócz P&J, gdyż ma za szeroki plastik u szczytu magazynka (po zeszlifowaniu powinien pasować -!nie sprawdzone!).

Sprawdzane w sklepie customs.pl przez Klienta, który przyniósł magi: CA, Star, Tokio Marui, G&G.

Sami używamy, oprócz magazynków DiBoys (Boyi): G&P Mid-cap, TM Low-cap oraz CA Low-cap i nie ma z nimi problemów.

Link to post
Share on other sites

To właśnie moim zdaniem jest jej główna zaleta. Nie trzeba wkładać na start wielkiej kasy, żeby się nadawała do czegokolwiek (w przeciwieństwie do większości broni pod snajperki, które mają jedynie ogień pojedynczy, a w stocku nie nadają się jeszcze do niczego)

 

Mam jeszcze pytanie: da się z tym wejść do budynku? replika w sumie dość długa, choć nie wiele dłuższa od M15 ze stałą kolbą. chodzi jednak o to, czy nie jest niewygodna w trzymaniu i strzelaniu.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna na pewno nie jest o niejednakowym skoku ponieważ wymieniłem swoja nad m120MO i oryginalna przyszła mi z jednolitym skokiem..

 

Moja broń była już na 2strzelankach i się świetnie trzyma - nawet lufa mi nie lata tak jak co poniektórym ( być może po prostu trafiło mi sie dobrze ;) ).

Link to post
Share on other sites

Z doświadczenia wiem, że na tego typu rzeczy jak asg jest naliczana DUŻA marża.. Dla przykładu na modelarstwo jest to ponad 50% raz spotkałem się z 200% ;)

 

 

Mod 0 jest jeszcze chyba właśnie na zbrojowni, wszystkie inne sklepy gdzie był nie maja już go, dlaczego mod1 nie cieszy się taka popularnością jak mod0 ? Czyżby tylko estetyka ?

 

 

 

i znów wracaj do magazynków bo dalej nikt nie napisał a zaraz ktoś zapomni..

czy TEN magazynek pasuje ?

Edited by przemooo
Link to post
Share on other sites

Proszę. Nie są może najładniejsze, ale nie mam czasu na zrobienie lepszych.

 

Tak wyglądają stockowe części DiBoys:

stockowe_dboys.jpg

 

A tak wyglądają części stockowe w porównaniu z Apple

porownanie_all.jpg

 

Jeśli ktoś chce porównania każdej części z osobna - dysponuję również takimi fotkami - PW albo gg.

Link to post
Share on other sites

Wtf exprec? :lol:

Może i profanacja, ale siłą rzeczy można z tym za wsparcie robić... Właśnie - jak jest z rof'em tutaj?

Docelowo mam na myśli konfigurację sprężyny m120 i baterii Sanyo 9,6, ale pewnie jest mała szansa, że ktoś to sprawdzał. Zastanawia mnie więc przede wszystkim, jak silnik będzie dawał radę?

No i jaki jest ROF w stocku?

Link to post
Share on other sites

Wtf exprec? :lol:

Może i profanacja, ale siłą rzeczy można z tym za wsparcie robić... Właśnie - jak jest z rof'em tutaj?

Docelowo mam na myśli konfigurację sprężyny m120 i baterii Sanyo 9,6, ale pewnie jest mała szansa, że ktoś to sprawdzał. Zastanawia mnie więc przede wszystkim, jak silnik będzie dawał radę?

No i jaki jest ROF w stocku?

 

 

ROF w stocku to jakieś 10 strz\s (jak sie silnik rozkręci :D)mierzone na baterii stock padającej ;-), ale na naładowaniej pewnie uciągnie 13strz\s, ale to już pewnie jest różnie na stockowej batce.

Edited by Kamzi_909
Link to post
Share on other sites

Temat o tuningu jest tu : http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=39576&st=0

 

Z tym Gb to już było wcześniej wytłumaczone,że NIE jest wzmocniony.

I m130 +plastikowe łozyska na batce 9,6 to naprawde zdrowia życzę.

 

Rozbierałem ten GB i wiem dokładnie co w nim siedzi.

Tłok stockowy nie wytrzymuje oryginalnej sprężyny.

 

A propos...własnie w kolejnym mk12mod1 poleciał tłok na stocku.

 

Żeby nie było to wszystkie gany z Gunfire.pl .

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

nie znalazlem tematu w "problemy i serwis" wiec pisze tutaj.Mam problem z selektorem ognia w mk12 mod 0,odstaje dosc mocno ma luzy i kreci sie dookola,jak moge to zniwelowac ?czy ktos ma podobny problem? dodatkowo na semi mam full auto.ale to juz jakby mniej mnie obchodzi :).dziekuje za ewentualna podpowiec.pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja podmuchałem sobie w hopsiupa i doszedłem do wniosku, że coś puszcza. Owinąłem więc gumkę taśmą teflonową i zmontowałem spowrotem. Muszę powiedzieć, że wynik zabiegu przerósł moje oczekiwania. 20% wzrostu zasięgu jak nic.

Przy okazji podpiłowałem mocowanie pokrętła hop-upa, bo jakoś luźno chodził i mi się rozregulowywał.

Link to post
Share on other sites

nie znalazlem tematu w "problemy i serwis" wiec pisze tutaj.Mam problem z selektorem ognia w mk12 mod 0,odstaje dosc mocno ma luzy i kreci sie dookola,jak moge to zniwelowac ?czy ktos ma podobny problem? dodatkowo na semi mam full auto.ale to juz jakby mniej mnie obchodzi :).dziekuje za ewentualna podpowiec.pozdrawiam

 

Poluzowała się śrubka, która trzyma selektor od wewnątrz. Muszę Cię zmartwić troszkę, ale będziesz musiał rozebrać replikę. Żeby się do niego dostać, będziesz musiał wyciągnąć gearbox z obudowy. Nie jest to jakaś bardzo skomplikowana operacja, ale uważaj na kable wyciągając gearboxa (są strasznie sztywne i ciężko "siedzą" co utrudnia włożenie gearboxa z powrotem).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...