Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full Metal - BOYI


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam co sądzicie o Low-capach Boyi tych na 68 kulek opłaca się je kupować czy są do niczego bo się zastanawiam nad zakupem kilku sztuk.

 

 

jedno pewne, kupisz 3 i ladujesz je. potem pakujesz do ladownic i wiesz, że nic Ci nie stuka i jak strzelasz to masz 68 kulek w zapasie i nie musisz naciągać sprężyny... zależy na czym Ci zależy :)

co do jakości się nie wypowiadam,bo nie wiem. walory użytkowe na pewno lepsze :)

Link to post
Share on other sites

Raczej zależy mi na tym żeby nie grzechotały i nie trzeba było sprężyny podciągać poza tym mam krutkiego hi-capa więc kulki się kończą dosyć szybko i trzeba go doładowywywać w ferworze walki a takto to tylko maga zmienieam i dalej do przodu. Chce kupić odrazu 10 sztuk bo są po okazyjnej cenie tylko trzeba brać 10. Nie miałem doczynienia z takimi magami jeszcze i nie wiem czy będą się ciąć i tak dalej, wiem że trzeba jne nasmarować smarem silikonowym. Co do ładownic to mam 4 sztuki od Alice na długie i jedną na krutkie, więc mam gdzie skitrać magi.

Edited by gosci
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam chciałbym odkręcić lufę zewnętrzną w Mod1 i nie wiem jak to zrobić. Ściągnąłem muszkę, odkręciłem przednie szyny, zostało mi górne body, lufa i pierścień, którego nie potrafię odkręcić od body. Wie ktoś jak to zrobić?

 

P.S. Nic mi się nie gibie w giwerze, więc jakoś nie mogę zrozumieć zdania innych użytkowników tego Mk12 :P Pasują jeszcze magi Heckler und Koch 5.56 od HK416

 

Pozdro, pomóżcie mi :D

Link to post
Share on other sites

O! Mam ten sam problem! mówili że jest do tego jakiś klucz ale cóż... nie posiadam go...

Po dłuższych oględzinach dostrzegłem śrubkę trzymającą ten pierścień mieści się ona w środku lufy zew. tam na początku jej jak wkładamy l. wew. niestety nie mam jak jej odkręcić jest zbyt mały przesmyk by włożyć tam klucz imbusowy a szkoda mi go piłować... najgorsze to to że nawet nie wiem który by to był...

Link to post
Share on other sites

mam pytanie dla posiadaczy spr mk12 , czy do przedniego gripa upcham baterie mini intelecta ? mam zamiar kupic konwersje na spr do mojego m4 casv a mam standardowa regulowana kolbe , obecnie upchalem ja w raczce i zastanawiam sie czy bedzie to mozliwe w konwersji i jesli nie czy upchal bym np. http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2241

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moje spostrzeżenia co do repliki są bardzo podobne. Wnętrze gb wymieniłem praktycznie całe - z boyi zostały tylko zębatki. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że można jednak było zostawić to co boyi daje w stocku - szczelność jest, dopóki nic się nie posypie hulaj dusza...

Co do komory - tutaj mam problem, chciałem wymienić na SRC ale nie pasowała (za krótki kołnierz wchodzący do maga). Trzeba było wymienić tylko mechanizm regulacji. Efekt - da się regulować hopa.

 

Jeżeli ktoś wkładał inną komorę i działa proszę o info ;)

Link to post
Share on other sites

Nie mam najmniejszego zamiaru się do tego dotykać szkoda mi gwarancji bo jak coś poważnego sie zepsuje to sobiebie nie poradze wtedy a jak sie skonczy gwarancja to wtedy moze bende kombinował narazie i tak nie bende korzytał bo w sobotę jade na wakacje a i serwis moa wolne. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...