Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SVD Dragunov od G&P


Recommended Posts

Jeżeli mnie pamięć nie myli to G&P wypuściło to SWD ładnych parę lat temu.

Niestety G&P skopało sprawę i system hop-up działa masakrycznie, a układ gazowy jest nieszczelny i zawodzi. Za to z zewnątrz prezentuje sie znakomicie.

Kiedyś ktoś sprzedawał nawet na allegro za 2k zł.

Link to post
Share on other sites

SWD Dragunow, jeżeli już. Jednym z mankamentów tej repliki były często psujące się magazynki. Strasznie syfonowały.

 

Ciekaw jestem na jakiej podstawie się wypowiadasz?

- magazynki nie syfonują, bo w srodku jest tylko shels TM

- gaz jest ładowany do zbiornika w gripie

- hopupa nie ma wogóle :(

- wszystkie elementy zewnętrzne oprócz komory zamkowej i lufy zewnętrznej (dural) są z ostrego SWD lub przerobione z ostrych (nawet regulator gazowy jest sprawny)

 

mankamentów jest sporo, ale nie spotkałem zewnętrznie lepiej wykonanej repliki ASG.

Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem na jakiej podstawie się wypowiadasz?

- magazynki nie syfonują, bo w srodku jest tylko shels TM

- gaz jest ładowany do zbiornika w gripie

- hopupa nie ma wogóle :(

- wszystkie elementy zewnętrzne oprócz komory zamkowej i lufy zewnętrznej (dural) są z ostrego SWD lub przerobione z ostrych (nawet regulator gazowy jest sprawny)

 

mankamentów jest sporo, ale nie spotkałem zewnętrznie lepiej wykonanej repliki ASG.

 

 

W takim razie przepraszam, pomyliłem się. Wypowiadałem się na podstawie tego co jakiś czas temu słyszałem. Musiałem coś źle skojarzyć, albo miałem kiepskie żródło informacji. W każdym bądź razie przepraszam za wypisywanie głupot. Replika faktycznie wykonana jest wspaniale, ale ozdoba ściany w takiej cenie to trochę przesada.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Flacha, słyszałem kiedyś od kogoś że próbowałeś zrobić coś z tym SWD żeby lepiej strzelało - Możesz potwierdzić tą informację? A jeżeli to prawda, to opisać co z nim zrobiłeś?

 

Prace są w toku, kwestia strzelania załatwiona, teraz nie przestaje strzelać po 3 strzałach. Mogę wywalić 30 kulek ciągiem bez żadnej zacinki. Kwestia hopa nadal nie rozwiązana. Robiłem własny, ale jeszcze zadowalającej powtarzalności nie udało mi się uzyskać.

 

 

W takim razie przepraszam, pomyliłem się. Wypowiadałem się na podstawie tego co jakiś czas temu słyszałem. Musiałem coś źle skojarzyć, albo miałem kiepskie żródło informacji. W każdym bądź razie przepraszam za wypisywanie głupot. Replika faktycznie wykonana jest wspaniale, ale ozdoba ściany w takiej cenie to trochę przesada.

 

Nie przejmuj się.

Cena producenta faktycznie słaba nie jest. Na szczęście aż tyle za niego nie dałem :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...