Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock'i i różnice w rozmiarach


Recommended Posts

Na 99% nie. Do kabury od 17tki 19tka wejdzie, odwrotnie wątpie.

 

Mi się udalo kupić dwie tłoczone kabury udowe (niestety brak danych na temat jej producenta) z możliwością przerobienia na zwykłe do pasa i mi pasuje G18C do nich. Kaburki są tłoczone z cordury ale góra jest minimalnie szersza od szerokości zamka i broń pasuje idealnie. Do niedawna miałem jedną luzem niepotrzebna, jednakże firma zmieniła mi klamke na G17 i teraz obie są w użyciu :).

 

Patrz na Allegro › Kolekcje › Militaria › Paramilitarne tam od czasu do czasu pojawiają się kabury tłoczone z cordury dla glocków. Może akurat ci podpasuje jak i mi.

Ewentualnie jakaś uniwersalna z dużą możliwością regulacji.

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Hmm, Arafat, wydaje mi się czy miałeś kiedyś 6004 ale do G19 ?? Jeśli jeszcze ją masz, zmierz szerokość "wejścia" do kabury i porównaj z szerokością zamka G18C przy selektorze. Ewentualnie, włóż odwrotnie sam zamek (znaczy się tyłem do przodu) do kabury i zobacz czy selektor nie będzie przeszkadzał.

Ja mam w robocie kydexową kaburę na G17, i aż z ciekawości sprawdzę czy G18C do niej wejdzie :)

 

PS.

Z tego co sobie przypominam, 6004 ma szerokie profilowane wejście więc nie powinno być problemu z selektorem, ale pewny na 100% nie jestem. No może tak na 70% ;)

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

A po kija wkładać zamek tył na przód, skoro tył zamka nie wchodzi w ogóle do kabury?

[...]

 

Pisząc tył zamka, nie chodziło mi o tylną ściankę, tylko tylną część boczną zamka - ze żłobieniami i selektorem - celem sprawdzenia czy selektor wlezie w gniazdo kabury.

Ostatni raz na żywo widziałem 6004 w kwietniu na szkole w słupsku i zakrywała cały zamek. Poza tym na stronce Safarilanda jest fota (taka którą można sobie poobracać) i z której wynika, że 6004 SLS zakrywa cały zamek (no dobra - bez 0,7 cm końca zamka ;) )

 

Safariland 6004 SLS

 

Na stronce jest zdjęcie statyczne i "widok 360 stopni". Kliknijta na widok a tam jest zdjęcie kabury z Glockiem 17.

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...