Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield: BAD COMPANY


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możliwość siania zniszczenia znacznie poprawia fun z walk w mieście. Granatnik podlufowy na otwartej przestrzeni jest kiepską bronią, ale kiedy przypierniczy się w ścianę budynku, w którym skampił się jakiś snajper - MASAKRA. :P

 

Fajny jest również patent ze zbieraniem dog-tagów. Zadźgasz kogoś nożem - dostajesz dog tagi, potem można się pochwalić kogo to się nie załatwiło po cichemu (raz fuksem dałem radę załatwić dwóch supportów twarzą w twarz za pomocą noża :P).

 

Aktualnie główne powody narzekań graczy:

- teamkilling (to pewnie w każdym shooterze online, goście potrafią bić się o miejsce w armacie, która w prosty sposób pozwala na nabijanie fragów, niestety czasami usiądzie na niej koleś, który nie potrafi zauważyć niebieskich kropek oznaczających swoje wojsko i bombarduje tam gdzie widać ruch)

- brak możliwości padania na ziemię (mi to nie przeszkadza, straciłbym wzrok, próbując wypatrzeć snajpera w ghillie ukrytego między palmami w krzakach)

- "bullet lag" - szczególnie snajperzy, w tej części, żeby kogoś trafić z dużej odległości, trzeba brać poprawkę na ruch celu. Wielu graczy jest przyzwyczajonych do strzelania z quakowego railguna czy AWP z CS-a i nie mogą się przystosować. Dla mnie takie utrudnienie to bomba.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Wsparcie od EA? Jaja sobie robicie? :wink:

 

Jeśli idzie o wsparcie do Call of Duty, to też jest ono żadne, ot wyszło parę patchy i autorzy spoczywają na laurach, a wciąż brakuje mapek, supportu dla klanów, buddylity i innych rzeczy, w dodatku bezczelnie oznajmia się graczom, żeby się cieszyli bo tyle patchy co do CODa 4 to jeszcze do żadnego innego nie wyszło. Nie wiem, czego trzeba, żeby autorzy zauważyli, że dobry support, taki jak np dla gier Relica, się opłaca.

 

Ale druga część Bad Company ma wyjść też na PC, więc pewnie jeśli idzie o rozgrywki klanowe i ogólnie competitive gaming to będzie dużo lepiej - na konsolach to się jakoś nie udaje z definicji. O ile gra nie będzie klapą, to jak nie EA, to gracze się wezmą za to za pomocą modów i innych third party.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

W BC1 na PS3 jestem gdzies na 17000-nej pozycji... za mna jakies pol miliona graczy... Zastanawiam sie tylko nad jednym. Gracz nr 1 w rankingu, gdyby przeliczyc jego czas gry to wyjdzie, ze gra przez ponad rok codziennie po ponad 5 godzin!!! KTO TAK MOZE? :killer:

Link to post
Share on other sites

W BC1 na PS3 jestem gdzies na 17000-nej pozycji... za mna jakies pol miliona graczy... Zastanawiam sie tylko nad jednym. Gracz nr 1 w rankingu, gdyby przeliczyc jego czas gry to wyjdzie, ze gra przez ponad rok codziennie po ponad 5 godzin!!! KTO TAK MOZE? :killer:

 

Jakbyś mnie zapytał o to kiedy jeszcze chodziłem do podstawówki, to bez problemu podniósłbym rękę w potwierdzeniu. :D

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

8-) no ja gralem na xboxie 360 . i jako fps na padzie nieralo mi sie dobrze. natomiast gra prezentuje sie swietnie. Da sie zniszczyc wiele ,sciany budynkow itp (koniec z campingiem w oknach- stoj dopoki rpg Cie nie siegnie badz czolg)

 

na PC bedzie swietne , ale nie tak jak MW2

Link to post
Share on other sites

Jak przywykniesz do pada to zrozumiesz, że klawiatura służy do pisania a nie do grania :)

 

BF BC nie jest nowy ale nadal potrafi przyciągnać. Można samemu zadbać o klimat bawiąc się w likwidowanie snajperów przeciwnika i niszczenie czołgów będąc na tyłach wroga. Kampować trzeba umieć a ta gra pozwala w tym zakresie osiągnąć maksymalną radość z zabawy.

Atak artylerii potrafi wywołać atak serca jeśli zastanie delikwenta w budynku, gdzie walą się ściany.

 

Jeśli ma ktoś ochotę na przemyślaną zespołową rozgrywkę, gdzie jako np snajperzy będziemy wspierać atakujący lub broniący pozycji oddział to zapraszam na Live.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...