Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura udowa od Gunsmoke'a


Recommended Posts

Zadne zp owyzszych nie wystepowalo w kaburze udowej Strike Systems, za ktora zaplacilem 45 zl. Byla wygodna, spelniala swoja funkCIe. Kabure od Guna kupilem tylko DLATEGO, ze chcialem Coyote Brown. Moze jestem malo wymagajacy, ale kabura za kilkaset zlotych do ZABAWY to przegiecie...

akurat z kaburkami SS mam duże doświadczenia i możesz mi wierzyć, że do UŻYWANIA nie nadają się wcale, do noszenia to może i owszem...

Link to post
Share on other sites

No tak... nosić, używać... to też wszystko zależy. Moim zdaniem akurat część tanich nylonowych kabur, niestosowanych jako udowe, nieźle sprawdza się przy dwóch modelach broni krótkiej - USP i P99. Kwestia zwolnienia maga odpada.

Kwestia druga, w odniesieniu już do udówek. Poprawa stabilności na udzie w większości tanich kabur jest sprawą banalnie prostą i tanią. Trochę gumy, trochę pomysłu, może zmiana całych taśm na sprytne z wtopiona gumą... kwestia chcenia i zakręcenia się.

Itd, itp... full profi airsoft oczywiście wymaga Safarilanda bo to jedyne słuszne rozwiązanie. No ... produkty Bianchi w niektórych kręgach też przejdą. Cała reszta bawi się z tanimi udówkami, nosi swoje zabawki, wyciąga je, strzela, chowa, dalej nosi, żyje, cieszy się życiem i nieświadomością, że są mega firmy jedynie słuszne. Biedni, nie? Co więcej, o zgrozo!, są tacy co biegają z krótką nie mając w ogóle kabury! (w tym, przez długi czas, piszący te słowa). Jakoś przyjemności płynącej z airsoftu mi to nie zabierało.

 

Nie ulega wątpliwości, że dobra kabura jest bardzo przydatna. Równocześnie, nie ulega wątpliwości, że nie jest niezbędnym wyposażeniem każdego maniaka airsoftu :)

Link to post
Share on other sites
Nie ulega wątpliwości, że dobra kabura jest bardzo przydatna. Równocześnie, nie ulega wątpliwości, że nie jest niezbędnym wyposażeniem każdego maniaka airsoftu
Ależ ja nic innego nie twierdzę! W niektórych kamizelkach (np. popularnych kopiach Tac-V z allegro) pistolety świetnie pasują do kieszeni na magi do eMki.
Link to post
Share on other sites

Dyskutujemy tu o konkretnej kaburze od GunSmoke'a a nie wszystkich możliwych modelach za ~40zł. Foka - pisz proszę jeśli chcesz coś wnieść do tematu. To, że kabury SS ktoś nawet kijem przez szmatę nie dotknie średnio mnie interesuje :wink: Wiem, że Safarilandy czy Serpy czy inne (pro)kabury są 1000x razy lepsze ale, że tak zapytam co z tego? Nie kupię żadnej z nich z prostego powodu: brak kasy. Temat jest o konkretnej kaburze i tego się proszę trzymać.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co mogę dodać to to, że jeśli ktoś raz będzie miał kydexową kaburę nie zamieni jej z powrotem na materiałową nigdy :)

No to uogólnienie z którym się nie zgodzę. Do zielonej jednak najlepszy jest pełny zakryty nylon - oczywiście najlepiej z wkładką kydexową ale takie coś, wg. mojej wiedzy, trzeba sobie samemu kombinować.

Link to post
Share on other sites

Kolimatorem?? Latarke lub laser to jeszcze bym przezyl, ale kolimator na pistolecie?? Nie znajdziesz takiej kabury do pistoletu.

Chyba mowisz o pistolecie maszynowym,np. MP5K. Jak znajdziesz gdzies taka kabure to fajnie, ale juz predzej bym uszyl, lub kupil duzego poucha i tam to trzymal.

Edited by Oozie
Link to post
Share on other sites

albo moze mowic o jakims potworku do IPSC... co do wypowiedzi na temat kabury od Gun'a. Widzialem, zmacalem, troszke ponosilem... powiem szczerze ze jakos super mnie nie zachwycila (ale jak juz powiedzial to np Arafat jestem przyzwyczajony do kydexu, a do zielonej do M-12)...ale jak to sie mowi, kazdemu wedle potrzeb

 

co do kabury SS - nie wiem jak, ale jak kiedys taka wzialem od znajomego na jedno strzelanie malo 3 razy maga od klocka nie stracilem, wiec...patykiem przez szmate jej nie dotkne :P

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że myślałem nad kydexem. Z tym, że np.: http://www.kabury.com/ nie robi kabur do Beretty. W zasadzie najrozsądniejszym wyjściem byłoby ściągnięcie sobie Safarilanda, ale póki co nie mam na to kasy. I zastanawiałem się też, czy Beretta z szyną pod lufą w ogóle wejdzie do kydexu dla zwykłej Beretty - ma trochę inny profil pod lufą :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...