Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ekhm. Przypadkiem zamiast usunąć jeden post usunąłem jeden temat. :wink:

 

No to reaktywacja.

 

Tyle udało mi się uratować :

 

mikadorus

Polecam przeczytać wcześniejsze tematy o "Warriorze" lub APS'ie i nie zaśmiecać tematu postami powtarzanymi co 3-4 strony!!

 

Do zielonych... bądź też ZBANOWANYCH:)

 

możesz też zrobić prostą rzecz- wpisać w takie białe pole na dole strony "lufa" i wyświetlą ci się info. a wyświetlą ci się wszystkie zdania z tym słowem użytym w temacie. Nie wiem dlaczego ale to jest dużo prostsze niż zadanie pytania na, które z litości dla powagi tematu nie chce się odp. Jeśli NADAL nie znalazłeś odp. możesz zadać pytanie czy to ty nie umiesz czytać i jeszcze raz przeczytać to co ci Airsoftowa Brać napisała. Jeśli nic a nic nie znajdziesz poszukaj w słowniku to co najważniejsze- w przypadku warriora jest to słowo "kopia" 100%. Oznacza to, że inne części z APS pasują. Jak już przeżujesz info. o tym to sprawdź w google lub w sklepie, w którym sprzedają daną lufę (specshop) ile ma ona cm. Potem wracasz na forum i patrzysz, iż nie znalazłeś tej informacji. Cieszysz się, że to ty to odp. na to pytanie. Mówisz pewnemu "matołkowi", że jej długość to dokładnie 498mm i się cieszysz z jego miny gdy czyta to co powinien zrobić. Jakby ktoś nie umiał czytać lufa ma 498mm- 49,8cm- 4,98dm i 0,498m. O kilometrach nie wspomnę. Mylić się jest rzeczą ludzką- zadawać głupie pytanie na które informacje masz pod nosem to głupota.

 

Przejściówkę znajdziesz w necie.. chyba to był asgshop, bądź inny sklep ASG nie sprzedający szajsu za 30zł. Albo sam się pomęcz jak ją zrobić wyjdzie taniej i będziesz miał radochę. W mojej M6 do umocowania tłumika 20cm(przedłużenie lufy) potrzeba było dużo kleju trochę cyny, lutownica i po sprawie- tłumik jest metalowy i trzyma się... już z 4mies:) a biegałem z nim równo. Poszukaj w temacie bądź daj maila do sklepu i pochwal się wiedzą.

I od tego jest inny temat, tu podajemy informacje na temat replik. Potem trzeba przeglądać forum- wałkować tematy. Dowiedzieć się o zaletach i wadach poszczególnego modelu. Jak to nie wystarcza możesz zadać pytanie w dziale porównania modeli gdzie więcej osób odp. Ci na zadane pytanie. Jak odp. ci na pytanie to już nic nie pisz w TYM temacie co niema związku z Warriorem. Jak masz kasę i chcesz zostać snajperem to kup. tego APS i tuninguj go wstawiając bebechy za bóg wie ile. Kup Warriora i daj mu sensowny tuning w cenie APS.. Polecam jeszcze M14TM skoro masz już pieniądze to jest to ponoć genialna replika a po wstawieniu lufy uzyskasz dobry zasięg-celność-niezawodność. Następne tego typu posty dawaj w określonych działach a gwarantuję, że forum stanie się przez to bardziej czytelne i przejrzyste. No i dostaniesz "fachową" pomoc zamiast pozostawienia o sobie złej opinii w oczach ludzi.

 

 

I jak to mówią najstarsi indianie- na WMASG nie ma wolności słowa:)

 

 

[=Vincent=]

Ostatnio bawiłem się trochę swoją L-ką.

Doszedłem do wniosku, że konieczne jest przerobienie pewnego płaskiego bolca naciskającego na gumke hu.

Trzeba wypiłować półokrągłe wgłębienie na dystanser aeg.

Zabieg jest bardzo skuteczny ale też bardzo ryzykowny.

Jeśli wgłębienie zrobimy za duże, spierdzielimy regulacje hopa, a sama część jest upierdliwa w dorobieniu.

Osobiście wstawiłem dystanser madbulla http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1933

Rezultat jest o niebo lepszy.

 

Jak dopieszcze, napisze dokładniej co do osiągow.

Puki co wstrzymajcie się z zabawą, muszę mieć pewność.

 

szalony jack pirat

Szybka piłka do właścicieli L96A1 wszystkich firm (na początek Warrior).

 

Nie wiem, czy zauważyliście, ale powstało nowe forum "Karabiny wyborowe". Idea jaka mu przyświeca, to zebranie wiedzy dobrej jakości na temat budowy snajperek. W związku z tym nie wszystko i nie od razu tam się pojawi, bo przedkładam jakość nad ilość i tempo.

 

Machnąłem całe wątki co bardziej popularnych chińskich baz i z nich najlepiej rokuje Warrior L96A1. Ponieważ załamać się można odpowiadając w kółko na temat tzw. "tanich snajperek", chciałbym od razu na początku opisać L96A1. A konkretnie, żebyście Wy opisali swoje repliki - oczywiście już gotowe, wg. zadanego schematu.

 

Na forum "KW" póki co jest schemat dla AEG'a. Dla SPR nie ma. Powstanie jak będę miał czas, czyli nie prędko, ale jeśli chcielibyście się włączyć - nie ma sprawy. Tuningując swoje repliki napewno nabyliście odpowiedniego doświadczenia, a ja pomogę w razie czego ustrukturyzować szablon.

 

Szablon powinien uwzględniać standardowe moduły repliki SPR, a pierwsze opisy powinny być konfiguracjami nie wymagającymi zatrudniania ślusarza, maszyn CNC itp. Czyli L96A1 Warriora + powszechnie dostępne części.

 

Dalsza część tego tematu w wątku:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=40566

 

żeby nie zaśmiecać. Liczę na Waszą współpracę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...