Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 7 months later...

Witam

Mam prośbe do użytkowników tego cacka :wink:

Czy mogliby sie wypowiedzieć na jego temat? Tak samo jak kolega Maggot mam zamiar kupić m203 do M4A1 R.I.S. Tym bardziej ze na www.machinegun.pl zawołali mi za granatnik produkcji Sun Projecta 830 zł :) (było to jakiś miesiąc temu, pytałem o SP a nie jak jest teraz dostepny-G&P) Która firma lepiej to wykonała? Czym się różnią? A może jakieś filmy m203 w wersji ASG w akcji :twisted: ?

Z góry dzięki za info

Pozdrawiam

Andre

Link to post
Share on other sites

naprawde nikt nic o tym nie wie?? :(

Opis z tommyguna mi nie wystarczy, chciałbym jakies uwagi techniczne, o reakcji innych gdy po przeciwnej stronie jest osoba z m203 :D itp.

Może sie jednak znajdzie chociaż jeden użytkownik cacucha :twisted:

Link to post
Share on other sites

Reakcja na widok granatnika z niewlasciwej strony? Alez prosze 8)

Bronimy fortu, wyskakuje Specnaz z m4/m203, obsada fortu chowa sie przezornie za umocnienia i czeka az kulki przestana bebnic o scine. Generalnie wiekszosc sie stara schowac za wczasu :lol:

Link to post
Share on other sites

generalnie robi dużo huku ale skuteczność jest raczej mała , może piorunująca , ale tylko na bliskie dystanse , ja w swoim obciąłem lufę (żeby wyglądał lepiej do m4 ;))i efekt jest taki że cudowne m203 "robi" jako pojemnik na baterię i do tego nadaje się wyśmienicie ;)

podsumowując - ciężkie ,mało skuteczne(chyba że w małych pomieszczeniach)ale niesamowicie dodaje klimatu i podrasowuje wygląd guna(przynajmniej dla mnie)

aha ja mam sp - sądzę że g&p jako że metalowy bedzie jeszcze fajniejszy..

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mylisz sie

wspolnego maja tyle ze sa granatnikami i strzelaja tym samym nabojem

M79 powstal duzo wczesniej i M203 byl rozwinieciem tego projektu. M203 jest granatnikiem tylko podwieszanym, M79 tylko samodzielnym. M203 laduje sie przez odsuniecie lufy w przod, zaladowanie naboju i nasuniecie na niego lufy, M79 laduje sie jak dubeltowke - przez lamanie lufy. Na pewno jest wiecej roznic konstrukcyjnych, poszukaj na sieci

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...