Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Typowa dla "Kondora" podróba cudzego wzoru - w tym przypadku S.O.Techowskiego Hellcata MkII z upgrejdowanymi szelkami i BIBem (panelem piersiowym - zresztą bez sensu w split chest rigu).

 

Orginalna baza i elementy dodatkowe(S.O.Tech jest drogą marką):

 

http://www.optactical.com/hellcatmk2.html

 

http://www.optactical.com/sotehex.html

 

http://www.optactical.com/hellcatbib.html

 

Oczywiście w stosunku do cen orginału 230 to taniutnko, ale trudno mi ręczyć za jakość Condora - prawdziwy S.O.Tech jest trudny do zajechania.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Mam ją od jakiegoś czasu, za taką cenę spełnia moje oczekiwania. Pewnie nie można porównywać do oryginału za paręset dolarów, ale dla "niedzielnego żołnierza" w sam raz. Materiał porządny, taśmy sprawiają dobre wrażenie - solidny produkt, chociaż nie mogę porównać z oryginalnym.

Wbudowane ładownice na magazynki - bardzo fajna sprawa, jednak magi w wersji airsoftowej są krótsze i wchodzą do środka niemal w całości. Trzeba stosować magpule lub włożyć coś do środka żeby bardziej wystawały.

Z wad wymieniłbym regulację, chesta można zwężyć w pasie tylko do określonej szerokości, w związku z czym na mnie jest trochę za luźny. Pod tym względem raczej wygrywa chest rig od Guna.

Link to post
Share on other sites

Jestem raczej "wąski" i kamizela troszkę luźno na mnie lata. Po maksymalnym zwężeniu całkowita szerokość rozłożonej kamizelki to 110cm. Jeśli ktoś jest bardziej przeciętnych rozmiarów lub sprawi sobie jeszcze jakąś pierwszą linię pod chesta - powinno być w porządku.

Foty wrzucę jak będę mógł.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jakby ktoś jeszcze chciał fotki (średnia jakość):

 

foto008y.th.jpg

 

foto015b.th.jpg

 

foto023y.th.jpg

 

Doczepiona ładownica na 4 magi oraz torba na odzysk Condora, Utility Pouch Helikona oraz torba zrzutowa Crom. W środku wkład hydracyjny.

 

"Goły" chest:

 

foto045.th.jpg

 

foto044s.th.jpg

 

foto034f.th.jpg

 

foto041.th.jpg

 

Btw. Kupiłem pas biodrowy pod chesta i nosi się bardzo wygodnie, bez luzów czy coś.

Jednak pojawienie się ciekawej oferty sklepu Coyote ASG sprawia że sprzedaję kamizelkę ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Pytanie do użytkowników tego egzemplarza. Jakie wymiary powinien mieć bukłak na wodę, aby zmieścił się do wbudowanej kieszeni na system hydracyjny? Czy użytkownicy tej kamizelki korzystali z wkładu Sourca o pojemności 2L, a może z jakiś innych wymiarowo kompatybilnych wkładów do tej kamizelki? Może ktoś będzie mógł podzielić się opinią.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kamza mieści 3-litrowy wkład hydracyjny, 6 magazynków AK lub mniejszych. Można nosić bez panela na klatce piersiowej.

Kamizelka mimo, iż nie tania warta swojej ceny - wygodna, mocna i nie trzeba od razu kupować ładownic i plecaka do wkładu hydracyjnego. Nie nadaje się jednak na osoby drobne poniżej 175 cm wzrostu i masie ok 75-80 kg. Natomiast będzie się sprawdzać nawet na bardzo wielkim chłopie nawet z kałdunem taktycznym ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...